nextone
27.03.07,10:31
Potrebujem poradiť:
Miestom môjho podnikania by mal byť môj trvalý pobyt. Vlastníkom tohto bytu je však moju mama. Potrebujem od nej súhlas, aby som mohla tieto priestory využívať, resp. evidovať, ako miesto podnikania. Existuje nejaké tlačivo, alebo formulár, ako má takýto súhlas vyzerať?
Ďakujem
Zoltán Kovács
27.03.07,08:38
Potrebujem poradiť:
Miestom môjho podnikania by mal byť môj trvalý pobyt. Vlastníkom tohto bytu je však moju mama. Potrebujem od nej súhlas, aby som mohla tieto priestory využívať, resp. evidovať, ako miesto podnikania. Existuje nejaké tlačivo, alebo formulár, ako má takýto súhlas vyzerať?
Ďakujem

Predpísané tlačivo na to neexistuje. Stačí ak písomne sa vyjadrí ako majiteľka nehnuteľnosti, že súhlasí s prev.činnosti na jej adrese.
nextone
27.03.07,08:46
Stačí takto:

Dole podpisana.....tymto davam suhlas na prevadzkovanie zivnostnickej cinnosti na mojej adrese......

Samozrejme ako list (ziadost)
Zoltán Kovács
27.03.07,08:49
Stačí takto:

Dole podpisana.....tymto davam suhlas na prevadzkovanie zivnostnickej cinnosti na mojej adrese......

Samozrejme ako list (ziadost)

Je dobré tam uviesť aj číslo LV, aby bolo jednoznačné, že o aký priestor ide (byt, RD), prípadne priložiť kópiu. Už som sa stretol s prípadom, že chceli aj tú kópiu.
nextone
27.03.07,09:00
Dakujem velmi pekne