Nina19
27.03.07,14:21
Ako dstanem zo skladu komponenty na počítač a potom dať PC ako drobný majetok do účtovnictva. Neviem si s tým rady s pohodou len začínam.
ďakujem všetkým za cenné rady.
JAJA11
27.03.07,12:28
Ako dstanem zo skladu komponenty na počítač a potom dať PC ako drobný majetok do účtovnictva. Neviem si s tým rady s pohodou len začínam.
ďakujem všetkým za cenné rady.


501 / 112, ja mám na drobný majetok analytiku zvlášť. Potom vytvorím kartu v krátkodobom majetku. Suma z analytiky za rok musí byť zhodná so sumou na kartách krátkodobého majetku za príslušný rok.
Nina19
27.03.07,12:34
Zabudla som jedná sa JÚ, a ide mi o to či na to vystavím výdajku, alebo to mám dať do výroby , keď sú to len komponenty, aby som to mohla dať jednou položkou do majetku ako PC. Keď vystavím výdajku, alebo výrobný list čo potom sňou?
JAJA11
27.03.07,12:47
Zabudla som jedná sa JÚ, a ide mi o to či na to vystavím výdajku, alebo to mám dať do výroby , keď sú to len komponenty, aby som to mohla dať jednou položkou do majetku ako PC. Keď vystavím výdajku, alebo výrobný list čo potom sňou?

Ja by som to riešila cez tú výdajku komponentov a tá by bola podkladom pre vytvorenie karty o krátkodobom majetku. V nákladoch to už je.
Nina19
27.03.07,13:11
Takže, vystavím iba výdajku, a založím kartu majetku, bude to OK?