Vladimír Ozimý
27.03.07,21:11
ahojte potrebujem vedieť, pretože klient počul že príjem podľa paragrafu 6 ods 2 pism d) nevstupuje do odvodov...no mne sa to nezdá ale potrebujem to konzultovať lebo to tvrdia vraj účtovníci iných klientov...no neviem...ja som potom pátral a nikde nie je napísané že to nevstupuje do zakladu dane pre odvody ale.. hm...
Johanka
27.03.07,19:14
To sú nejakí vizionári :) , možno raz ....
Vladimír Ozimý
27.03.07,19:40
dakujem johanka fakt moc lebo niektorých chytrých ľudí nepresvedčíš..to vieš..takže dík že si mi potvrdila tézu že sa bijem proti tým všetkým čo to tvrdia hehe..pekný večer
Johanka
27.03.07,19:58
Asi týždeň dozadu mi volal priečny klient s príjmami podľa § 6ods.2 písm. d/, že mu dali doplatiť SP , vraj čo má teraz robiť ...
j.s
28.03.07,06:12
ahojte potrebujem vedieť, pretože klient počul že príjem podľa paragrafu 6 ods 2 pism d) nevstupuje do odvodov...no mne sa to nezdá ale potrebujem to konzultovať lebo to tvrdia vraj účtovníci iných klientov...no neviem...ja som potom pátral a nikde nie je napísané že to nevstupuje do zakladu dane pre odvody ale.. hm...

:D Ja by som potom len a len radil. Ale k veci - tak ako bolo uvedené, pocul zle.