zuhl
28.03.07,12:40
Dnes som bola na pošte odniesť posledné DP, taká som šťastná no a zároveň unavená, ale kúpila som si rifle a špirálu na oči a hneď ma tá únava prešla a samozrejme sa chcem s vami podeliť o túto radosť.
Tweety
28.03.07,10:44
Dnes som bola na pošte odniesť posledné DP, taká som šťastná no a zároveň unavená, ale kúpila som si rifle a špirálu na oči a hneď ma tá únava prešla a samozrejme sa chcem s vami podeliť o túto radosť.
To je neopísaná radosť však? Len tak mimotemy , to na pošte dávali rifle a špirálu ako bónus k zaslaniu DP:--- ?Inak blahoželám, moje je u šéfinov akosi dlho na podpis.
zuhl
28.03.07,10:47
Tie rifle a špirálu som si kúpila po ceste z tej pošty.
Gabi03
28.03.07,10:51
Nooo, nechcela som provokovať, tak som bola ticho. Ja už mám DP podané vyše týždňa. Ale bohužiaľ mám dosť inej roboty.
Tweety
28.03.07,10:53
Tie rifle a špirálu som si kúpila po ceste z tej pošty.
Ja viem, len sa tak vytešujem s Tebou.:)
maja
29.03.07,10:08
Aj ja už mám :) a tiež sa odmením !!!!
Tweety
29.03.07,10:09
Aj ja už mám :) a tiež sa odmením !!!!
No vy sa máte, ja som sa ešte nestihla odmeniť.:mee:
tinaM
29.03.07,10:13
Aj zo mňa už opadol stres.

No veget mi nehrozí. Keď sa poobzerám po byte, tie kopy dokladov na založenie, nevyžehlené prádlo, prach, prázdna chlanička....

No teším sa, že si to už budem môcť robiť vpohode./a možno aj rada:) /.
blcha
29.03.07,10:29
Baby, baby, vy ale viete naštvať!!

Ja som včera podala dvom klientom priznanie a dnes ráno mi volali, že tam predsa len chcú ešte niečo doplniť - somzrejme do januára 2006, aby sa museli všetky natlačené zostavy vyhodiť komplet a robiť znova.
Ráno som vyhodila jedného igelitkára, (aj tak ešte "nestihol" vybrať výpisy z banky), ostal iba ten povestný krčmový smrad.
Zaručene budem priznávať celý víkend a pravepodobne aj pondelok.
Mimochodom - čo je to špirála?? Ja dnes neviem ani kde mám vlasy ! A čo je doma netuším, už som tam tri dni nebola. Myslím si, že pre každú účtovníčku je cťou mať na Veľkú noc neumyté okná, aspoň všetci susedia vidia, kto tu drží národné hospodárstvo nad vodou.

Tak majte zľutovanie a neštvite nás - alebo PRÍĎTE POMôCŤ !!!!
misolga
29.03.07,19:18
A každá správna účtovníčka má aj poriadne kruhy pod očami a min 2 kilo navyše.:oMoja polovička si zobrala kôli mne zopár dní voľno, varí, nakupuje ale upratovať ho už nedonútim...
STRELEC
29.03.07,19:21
[quote=misolga;438820]A každá správna účtovníčka má aj poriadne kruhy pod očami a min 2 kilo navyše.:o
Spĺňam (a s rezervou!). Som účtovníčka ? .... teda až na to pohlavie :D:D
ondrejvla
29.03.07,19:29
[quote=misolga;438820]A každá správna účtovníčka má aj poriadne kruhy pod očami a min 2 kilo navyše.:o
Spĺňam (a s rezervou!). Som účtovníčka ? .... teda až na to pohlavie :D:D

Peter ty si mi teraz zlepšil náladu! Si perfektná účtovníčka!:)

Ale aj ja sa odmením, idem umývať okná...( ale kúpila som si aspoň nové papučky! vo farbe riflí...):D
lenkak
29.03.07,19:31
A každá správna účtovníčka má aj poriadne kruhy pod očami a min 2 kilo navyše.:o
Spĺňam (a s rezervou!). Som účtovníčka ? .... teda až na to pohlavie :D:D

mne sedia len tie kruhy, a schudla som 3kg. ;)
STRELEC
29.03.07,19:34
Vlasti,
aj ja sa odmením - v sobotu (taký je plán). Teraz momentálne mám len pauzu v DP. Dnes ešte také 2-3 hodinky, zajtra koniec s klientami, pozajtra básnické črevo - vlastné "dokrášľovačky" pre seba sa. Presnejšie pre moju PO, ktorá je taká láskavá, že mi dáva zarobiť na cigarety, koňak a tak. :):)
misolga
29.03.07,19:36
Spĺňam (a s rezervou!). Som účtovníčka ? .... teda až na to pohlavie :D:D[/quote]
- hovorí sa že na pohlaví nezáleží..:D
ondrejvla
29.03.07,19:40
Vlasti,
aj ja sa odmením - v sobotu (taký je plán). Teraz momentálne mám len pauzu v DP. Dnes ešte také 2-3 hodinky, zajtra koniec s klientami, pozajtra básnické črevo - vlastné "dokrášľovačky" pre seba sa. Presnejšie pre moju PO, ktorá je taká láskavá, že mi dáva zarobiť na cigarety, koňak a tak. :):)


Peter!!!! - cigarety zahoď! Radšej viac koňačiku, len nie cigarety, veď sa zabíjaš! Ver mi, fajčila som 38 rokov, už 4 roky nemôžem to svinstvo ani cítiť! Zahoď cigarety a berieme ťa do klubu účtovníčiek!
STRELEC
29.03.07,19:43
Spĺňam (a s rezervou!). Som účtovníčka ? .... teda až na to pohlavie :D:D
- hovorí sa že na pohlaví nezáleží..:D[/quote]
Prepáč, ale v niektorých životných situáciách je to sakra rozdiel !!! Je, pravda, určitá 4%-tná skupina obyvateľstva, ktorá to tak nevníma :):)
STRELEC
29.03.07,19:47
Peter!!!! - cigarety zahoď! Radšej viac koňačiku, len nie cigarety, veď sa zabíjaš! Ver mi, fajčila som 38 rokov, už 4 roky nemôžem to svinstvo ani cítiť! Zahoď cigarety a berieme ťa do klubu účtovníčiek!
Ako každý rok, aj teraz mi šibe z tých fofrov a nervov. V rýchlosti som sa stavil (ani neviem ako) o ľadové víno (cca 1000.-/fľaša), že 02.04. prestanem byť fajčiarom. So susedom - príležitostným fajčiarom.
Keďže predpokladám, že to nedodržím, tak som sa rozhodol, že ho oblbnem nejakým archívnym, alebo neskorý zber. Možno rozdielu nebude prikladať váhu :):).
blcha
30.03.07,06:35
A to je čo za podvod? MÁ DAŤ ľadové a DAL archívne?? To ti nikdy nebude sedieť súvaha svedomia!!
Simonab
30.03.07,07:34
A nebolo by lepšie to urobiť tak: MÁ DAŤ ľadové, DOSTAL ľadové. :D A zabiješ dve muchy jednou ranou: budeš mať čisté svedomie a ušetríš svoje zdravie.
zuhl
30.03.08,10:37
Takže ako minulý rok, kedy som založila túto tému, môžem povedať, že som práve dopísala posledné DP, alebo skôr som ho naškriabala, takže neviem či to aj prečítajú. Takže vegéééét.