dracica
28.03.07,14:17
Mám problém s otvorením softwaru POHODA, keď klinknem na ikonku tak sa mi zobrazí nasledovné hlásenie a nedostanem sa k účtovným jednotkám, čím to môže byť spôsobené ???

V aplikaci StwPh.exe došlo k prolbému a je treba ji zavrít. omlouvame se za vzniklé potíže

ohlaste tento problém aplikaci Microsoft:mee:


pomôžte ak viete lebo ja uz infarktujem:mee: :mee: :mee:
Dada
29.03.07,04:10
To občas robí aj mne. Mám niečo rozpracované a odrazu sa objaví táto hláška a vyhodí ma z Pohody. Neviem, čím je to spôsobené.
dracica
29.03.07,04:40
To občas robí aj mne. Mám niečo rozpracované a odrazu sa objaví táto hláška a vyhodí ma z Pohody. Neviem, čím je to spôsobené.

ale toto je horsie, kliknem na ikonku pohoda vyhodí hlasenie nepustí ma to dalej, znovu klinknem na ikonku pohoda vyhodí hlasenie opakovane

na druhom PC mi to ide POHODA bez problemov
Dada
29.03.07,10:19
ale toto je horsie, kliknem na ikonku pohoda vyhodí hlasenie nepustí ma to dalej, znovu klinknem na ikonku pohoda vyhodí hlasenie opakovane

na druhom PC mi to ide POHODA bez problemov

Skús preinštalovať Pohodu, alebo zavolaj na hotline.
dracica
29.03.07,12:08
Skús preinštalovať Pohodu, alebo zavolaj na hotline.

keď som skusila naistalovat znovu poslednu verziu POHODY tak som sa dostala k účtovným jednotka aj som mohla účtovať ale keď zatvorim program a znovu otvorim už mi vyhodí hlasenie, zavolam hotline len moment. nám nefunguje pevna linka a potom napisem v com bol problém

moze byť problem v OFFICE teoreticky je to mozne ....