AlaNR
28.03.07,15:10
Ahojte,

so širokým úsmevom a pocitom spokojnosti, že som konečne všetko pripravila k daň.priznaniu, som si dala vytvoriť v JU všetky zostavy pohľadávok a záväzkov, stavy pokladne a bankových účtov a s hrôzou som zistila, že mi money počíta čísla od neviemkiaľ a nedáva do výkazu skutočné stavy podľa zostáv, ktoré som si vytlačila.
Money používame len jeden rok, takže som nemala problém zistiť, či sú zahrnuté všetky údaje. Zahrnuté boli, akurát program ešte niekde niečo našiel.
Už som presnorila všetko, čo sa dalo a fakt neviem, odkiaľ tie sumy ťahá.

Neviete mi niekto poradiť,čo s tým mám robiť?
Mám to len natvrdo v tom výkaze prepísať na správne sumy? (ale to by bola asi blbosť)

Diky za radu!
AlaNR
Zita5
28.03.07,15:59
Ahojte,

so širokým úsmevom a pocitom spokojnosti, že som konečne všetko pripravila k daň.priznaniu, som si dala vytvoriť v JU všetky zostavy pohľadávok a záväzkov, stavy pokladne a bankových účtov a s hrôzou som zistila, že mi money počíta čísla od neviemkiaľ a nedáva do výkazu skutočné stavy podľa zostáv, ktoré som si vytlačila.
Money používame len jeden rok, takže som nemala problém zistiť, či sú zahrnuté všetky údaje. Zahrnuté boli, akurát program ešte niekde niečo našiel.
Už som presnorila všetko, čo sa dalo a fakt neviem, odkiaľ tie sumy ťahá.

Neviete mi niekto poradiť,čo s tým mám robiť?
Mám to len natvrdo v tom výkaze prepísať na správne sumy? (ale to by bola asi blbosť)

Diky za radu!
AlaNR

Pozri či tam nemáte nejaké záväzky predchádzajúcich rokov , lebo to moôže robiť problém .Napríklad leasing z roku 2004 .......
AlaNR
29.03.07,04:40
Nemáme, program používame len od minulého roku a všetko, čo zostalo tam je nahraté.

Ale: včera sme volali do CSW a dozvedeli sme sa, že výkazy asi sedieť nikomu nebudú, lebo je vraj pri prerátavaní zadaný v programe zlý algoritmus.

A potom dôveruj programu a spoľahni sa naň ?!?!?!