Dryden
28.03.07,20:42
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, ako sa počítajú paušálne výdavky. Počítajú sa z celej sumy mojich príjmov za rok 2006 alebo zo sumy rovnajúcej sa mojim príjmom po odčítaní odvodov?

Teraz ma napadlo ešte niečo, ak mi tu na to nikto neodpovie, holt založím novú tému :). Pokiaľ som si aktivoval 2. pilier a môj príspevok do sociálnej poisťovne sa delí na 2 časti (jedna časť ide do súkromnej DSS), kam sa zaúčtuje tento príspevok do DSS? Priamo do výdavkov spolu s ostatnými odvodmi alebo do oddielu 10, riadok 2. - príspevok na dobrovoľné dôchodkové sporenie? Ďakujem.
Muška
28.03.07,18:45
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, ako sa počítajú paušálne výdavky. Počítajú sa z celej sumy mojich príjmov za rok 2006 áno alebo zo sumy rovnajúcej sa mojim príjmom po odčítaní odvodov?

Teraz ma napadlo ešte niečo, ak mi tu na to nikto neodpovie, holt založím novú tému :). Pokiaľ som si aktivoval 2. pilier a môj príspevok do sociálnej poisťovne sa delí na 2 časti (jedna časť ide do súkromnej DSS), kam sa zaúčtuje tento príspevok do DSS? Priamo do výdavkov spolu s ostatnými odvodmi áno alebo do oddielu 10, riadok 2. - príspevok na dobrovoľné dôchodkové sporenie? Ďakujem.

v texte červeným