unipar
28.03.07,22:06
Vie mi niekto poradit, ci sa da urobit oprava adresy xxx@yahoo.co.uk na adresu xxx@yahoo.com. Pri nastavovani som urobil chybu a za yahoo mi pribalilo priponu co.uk, co nechcem. Dakujem :confused:
Chobot
29.03.07,07:24
Vie mi niekto poradit, ci sa da urobit oprava adresy xxx@yahoo.co.uk na adresu xxx@yahoo.com. Pri nastavovani som urobil chybu a za yahoo mi pribalilo priponu co.uk, co nechcem. Dakujem :confused:

Trochu nechápem Tvojej otázke. Kde chceš opraviť adresu? Buď máš založený účet na yahoo.com (čo je americký server) alebo na yahoo.co.uk, čo je server v Británii. Buď si sa registroval na jednom alebo druhom. Ak už máš adresu xxx@yahoo.co.uk tak to už nezmeníš. Musíš sa prihlásiť na server www.yahoo.com (http://www.yahoo.com) a tam si založiť nový účet.

Ak už máš založený účet yahoo.com, a len si zle uviedol svoju adresu v nejakom formulári, tak vždy sa dá také niečo opraviť.

Upresni, čo chceš!:confused:
unipar
29.03.07,09:20
Hej, pochopil si dobre, moja chyba je v tom, ze som si neuvedomil, ze ked sa prihlasim na serveri UK, budem mat tu priponu @yahoo.co.uk. Takze teraz sa musim prihlasit na americkom serveri /co som aj hned urobil/, len tam mi uz nedovoli pouzit ID: xxx, ale napriklad uz len xxx1@yahoo.com - co mi dost vadi. Asi s tym uz nic ine neurobim - ale vdaka za odpoved, fakt som si nemyslel, ze sa nad tym niekto pozastavi...
Chobot
29.03.07,09:35
Hej, pochopil si dobre, moja chyba je v tom, ze som si neuvedomil, ze ked sa prihlasim na serveri UK, budem mat tu priponu @yahoo.co.uk. Takze teraz sa musim prihlasit na americkom serveri /co som aj hned urobil/, len tam mi uz nedovoli pouzit ID: xxx, ale napriklad uz len xxx1@yahoo.com - co mi dost vadi. Asi s tym uz nic ine neurobim - ale vdaka za odpoved, fakt som si nemyslel, ze sa nad tym niekto pozastavi...

To je čudné, že Ti to nedovolí použiť xxx@yahoo.com., keď máš xxx@yahoo.co.uk. Myslím, že to nebude tým, že to xxx si použil na yahoo.co.uk, ale tým, že adresa xxx@yahoo.com už existuje - má ju asi založenú niekto iný. Veď tie servery by mali byť úplne nezávislé. Ale môžem sa mýliť.
sunborn
30.03.07,17:51
Mas pravdu CHOBOT. Tie servre su nezavisle. Ak mu nedovolilo zalozit meno adresy je to tym, ze uvedena adresa je uz obsadena.