evelínka
25.01.05,19:30
Ahojte mám problém. Riaditeľ s.r.o. bol na dvojtýždňovej SC v Chorvátsku. Doniesol bloky ale len za PHM a dialnice. Prepočítala som to na SK a zaúčtovala. Diety zo zákona sú v EUR. Tie som vyplatila aj zaúčtovala v EUR pokladni. Je to dobre alebo som aj bloky mala prepočítavať na EUR? Nemusia tam byť doložené aj doklady za ubytovanie?
Veľmi pekne ďakujem.
rene
25.01.05,20:00
:rolleyes:Tak trochu to pripomína letnú služobnú cestu na Jadrane, ktorá by mala ísť do nákladov.
Ale zaúčtované to môže byť tak, ako ste popísali.
Spať mohol aj pod širákom a za ten sa neplatí.

/Neberte to osobne, ale ma všetci čerti berú u niektorých podnikateľov, keď chcú dostať do nákladov aj modré z letného neba. /:rolleyes:
ata111
25.01.05,20:37
Daňováci nie sú blbí, a je trápne zdôvodňovať takúto SC. To fakt by mal potom nasledovať nejaký biznis.
accad
25.01.05,20:38
:rolleyes:Tak trochu to pripomína letnú služobnú cestu na Jadrane, ktorá by mala ísť do nákladov.
Ale zaúčtované to môže byť tak, ako ste popísali.
Spať mohol aj pod širákom a za ten sa neplatí.

/Neberte to osobne, ale ma všetci čerti berú u niektorých podnikateľov, keď chcú dostať do nákladov aj modré z letného neba. /:rolleyes:Ten ešte dobrý, ale čo taký silvestrovský pobyt na Kube!!!
Paula
25.01.05,20:58
accad: veru, mnohých tiež podnikateľov nezaujíma, ako to chudáci (my tu trpiaci) dáme do nákladov, spoliehajú sa na chudáka, že to zvládne :) Na šťastie takých klientov nemám, "stačí" mi, že tankujú v opačnom smere, než je služ.cesta.

P.S.Dík za fax, neviem či som dobre poslala SS
rene
26.01.05,20:21
Ten ešte dobrý, ale čo taký silvestrovský pobyt na Kube!!! :D:D:D/alebo v Dubaji/:D:D:D
accad
26.01.05,21:23
:D:D:D/alebo v Dubaji/:D:D:DVidím, že najlepšie kšefty sa robia na prelome rokov.
evelínka
27.01.05,14:01
Ďakujem všetkým, som rada že v tom nie som sama.....