henika
25.01.05,20:08
..preco ma to same odhlasuje po kratkej necinnosti....?
Paula
25.01.05,19:21
henika, to určite nie je nečinnosťou... neklikneš náhodou vpravo hore na "odhlásenie"? Dúfam nie v tom je chyba a niekto múdrejší než ja ti pomôže :)
Richard
25.01.05,19:28
ondrejvla
21.01.06,19:08
Richard, mám problém, ak píšem nejakú dlhšiu odpoveď na otázku, prípadne mi ešte medzitým zazvoní telefón, chcem odpoveď poslať, musím sa opäť prihlásiť. Keď sa pozriem na prítomných, môj nick je tam, ale nie vpredu, ale podľa abecedy. Niekedy stratím trpezlivosť a už radšej neodpovedám, alebo nemám čas a potom sa už k danému problému nedostanem.
emily
21.01.06,19:13
A ja zase cez IE musím stále refrešovať a cez operu sa furt prihlasovať......
kaktusy
22.01.06,04:18
aj mňa to vyhadzuje v poslednom čase:D :D :D

opravujem.
urobila som to, čo doporučil Richard a je to v poriadku.
Dík.:) :) :)
bui
21.06.06,09:53
preco sa neviem najst v zozname clenov? ..zeby to bolo tym horkom?...celkovo je pod pismenom B nejako malo clenov.....
Tweety
21.06.06,09:56
preco sa neviem najst v zozname clenov? ..zeby to bolo tym horkom?...celkovo je pod pismenom B nejako malo clenov.....
Našlo Ťa na prvý šup. Asi bolo zlé zadanie nicku:cool::mee:
Palino
21.06.06,10:02
preco sa neviem najst v zozname clenov? ..zeby to bolo tym horkom?...celkovo je pod pismenom B nejako malo clenov.....
je rozdiel, či píšeš B alebo b.
Richard
21.06.06,10:04
idem to zmeniť B alebo b bude rovnaké...
včera sme robili presun databázy na nový server, takže chybičky se vloudili..
bui
21.06.06,11:15
Dakujem.
B alebo b? Ved tam sa da kliknut len na B...b tam nie je...
Richard
21.06.06,11:17
hovorili sme o vyhladavani nie o prekliknutí sa cez písmená...
dadika
21.06.06,11:20
ja mámá problém, že sa musím odhlasovať 2x......prečo? :confused:
bui
21.06.06,12:09
no ja neviem..ked kliknem na zoznam clenov a dam si B..tak ma to zase nenajde....predtym to pekne fungovalo..bolo tam vyse 40 stranok na B..teraz je tam iba 18....asi je fakt moc horko...a inak si svoje prispevky vyhladat neviem..
Tweety
21.06.06,12:15
no ja neviem..ked kliknem na zoznam clenov a dam si B..tak ma to zase nenajde....predtym to pekne fungovalo..bolo tam vyse 40 stranok na B..teraz je tam iba 18....asi je fakt moc horko...a inak si svoje prispevky vyhladat neviem.. Hľadať členov si daj cez zoznam členov a hľadanie.
Paula
21.06.06,12:18
no ja neviem..ked kliknem na zoznam clenov a dam si B..tak ma to zase nenajde....predtym to pekne fungovalo..bolo tam vyse 40 stranok na B..teraz je tam iba 18....asi je fakt moc horko...a inak si svoje prispevky vyhladat neviem..
klikni na svoj nick dole na hlavnej stránke (momentálne účastní užívatelia), alebo v príspevku....dá ti možnosť vyhľadať všetky tvoje príspevky.
Mirka D
27.07.06,11:20
Prečo sa mi dnes pár krát objavilo hlásenie? :

Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/www/porada.sk/www/includes/class_core.php
Line: 2948

????
Eulalia
02.08.06,14:32
Pokúšam sa na základe jednej žiadosti vymazať niektoré svoje príspevky. Postupujem presne podľa pokynov a väčšinou sa mi objaví hlásenie Neplatná Post, ak ste postupovali správne, hláste adminovi. Spravila som aj toto hlásenie, opakovane sa mi to neodoslalo. Ak sa mi aj "akože" odošle zmazanie, keď idem do témy, ešte stále tam príspevok, ktorý mal byť zmazaný, ostáva. Kde robím chybu? Ďakujem za návod.
lenkak
02.08.06,14:50
Aj zaklikneš, aby sa príspevok vymazal.
Pozri preiložený obrázok.
Eulalia
07.08.06,07:11
Lenka, presne takto som to robila. Ale ono to chce sa asi úplne odhlásiť z Porady a až potom ten môj príspevok zmizne. Okrem toho mi to vypisovalo kadejaké hlášky, takže som musela poprosiť o pomoc Richarda a už je to O.K.

P.S. Ale priznávam, že keď som začala chodiť na Poradu a pokúšala sa vymazať niektoré prvé príspevky, ktoré sa mi nepozdávali, chvíľu mi trvalo, kým som prišla na to zakliknutie. No čo, aj v 17-tich môže mať človek problémy s učením nových vecí......
ondrejvla
06.09.06,19:55
Chcem sa spýtať, ide aj vám ostatným Porada tak veľmi pomaly, alebo len mne...
Mám problém aj odpovedať na niektoré otázky, kým ma to tam pustí, tak to radšej vzdám!
Zdeni
06.09.06,19:57
Nemáš problém s internetom? Nejaký výpadok? Mne to ide super.
Richard
07.09.06,07:13
Lenka, presne takto som to robila. Ale ono to chce sa asi úplne odhlásiť z Porady a až potom ten môj príspevok zmizne. Okrem toho mi to vypisovalo kadejaké hlášky, takže som musela poprosiť o pomoc Richarda a už je to O.K.

P.S. Ale priznávam, že keď som začala chodiť na Poradu a pokúšala sa vymazať niektoré prvé príspevky, ktoré sa mi nepozdávali, chvíľu mi trvalo, kým som prišla na to zakliknutie. No čo, aj v 17-tich môže mať človek problémy s učením nových vecí......

asi mažeš to čo už je zmazané, druhý krát ti to vyhodí že to je už "neplatné" pretože obsah je neexistujúci (je zmazaný).
môže to súvisieť že ty "ešte" vidíš príspevok ale už tam nie je. to sa stáva ak máš lepivé cookies a uchovávajú ti obsah - tzv. kešujú. Po vymazaní skús stlačiť F5 - čiže refresh stránky a uisti sa či už príspevok nie je vymazaný.