eddy
29.03.07,14:39
Ahojte,

vie mi niekto poradit, ako oznacim presne miesto na mape? Ide o to, ze ked si navolim ulicu napr. v zozname, alebo atlase, tak system automaticky hodi tercik do stredu ulice. Ale ja potrebujem oznacit tercikom presne miesto na tej ulici. Da sa to niekde takto spachat?

Vdaka a pekny den.
bendži
29.03.07,12:48
viem ze na strankach www.supernavigator.sk mozes zadat do vyhladavania s nazvom ulice aj cislo a sipka bude ukazovat na to spravne miesto
eddy
30.03.07,05:46
Vďaka Bendži, ale este jeden problem. Neukáže mi presný link v stavovom riadku. Ide o to, že keď niekomu pošlem mail a dám mu tam aj presný link, tak po kliktutí sa mu otvorí mapa s presnou ulicou, ako atlas, alebo zoznam, ale tu sa zase nedá určiť presná budova. Ide mi o zjednodušenie hľavne pre zahraničných ľudí.

Vďaka.
chlap
30.03.07,12:35
Vďaka Bendži, ale este jeden problem. Neukáže mi presný link v stavovom riadku. Ide o to, že keď niekomu pošlem mail a dám mu tam aj presný link, tak po kliktutí sa mu otvorí mapa s presnou ulicou, ako atlas, alebo zoznam, ale tu sa zase nedá určiť presná budova. Ide mi o zjednodušenie hľavne pre zahraničných ľudí.

Vďaka.

Tak na toto ti Supernavigátor nepomôže - jedine, že by si si zaplatila firemnú prezentáciu, ktorej súčasťou je aj takáto služba.

Na čo to vlastne chceš ? Chceš niekomu poslať mapu okolia tvojej firmy s vyznačením sídla, aby vedel, ako sa dostane do tvojej firmy ? - Pýtam sa preto, lebo existuje viac možností, ako to dosiahnuť.
chlap
30.03.07,12:47
Inak, vyskúšaj to tu: mapy.atlas.sk (http://mapy.atlas.sk/mapviewer/mapviewer.aspx?tab=smartname)

Postupuj podľa návodu.