Monika Kováčová
29.03.07,20:14
Zdravím všetkých kolegov.
Obraciam sa na vás s otázkou, či niekto z vás spracováva mzdy pre klientov a vyhotovuje pre zamestnancov tzv. "bezpečnostné pásky" v perforovaných obálkach, niečo ako PIN obálky. Potrebujem niekoho odporučiť klientovi, nakoľko uvedenú službu ja neposkytujem.
endrju
29.03.07,18:57
Hm, čo s urobiť touto témou? :rolleyes:

Je v správnej porade? Nie je v správnej porade? :eek:

Mal by byť takýto príspevok umiestnený v inzercii? Nemal by byť takýto príspevok umiestnený v inzercii? :o

Na tlač takýchto výplatných pások by mal byť mzdový program pripravený (ide najmä o formát výstupu).

Zoznam softvérov, ktoré takúto funkciu majú, je asi dosť dlhý ...
Zoznam potenciálnych pokytovateľov takejto služby bude ešte dlhší najmä preto, že asi všetky mzdové softvéry schopné uspokojiť takúto požiadavku vyskytujúce sa na slovenskom trhu majú viac ako jedného používateľa ;)

Je tu aj jedna špecifická požiadavka na hardvér - takéto pásky sa dajú "vyrobiť", napríklad, na ihličkovej tlačiarni. Na laserovej alebo atramentovej tlačiarni sa takéto pásky "vyrobiť" nedajú.

Prajem úspešné hľadanie :cool:
Monika Kováčová
29.03.07,19:05
endrju, zle si ma pochopil. Ja viem aké sú požiadavky softvérové a pod. na spracovanie miezd. Ide o to, že klient požaduje výstupy na bezpečnostných výplatných páskach, čo mu moja spoločnosť a môj softvér neposkytne, preto by som mu rada niekoho odporučila. Prvá možnosť ma napadla - kolegovia z Porady, hľadať budeme určite dodávateľskú firmu na spracovanie miezd ale až po účtovných uzávierkach.