Anču
30.03.07,05:39
Počula som, že prílohy z III.časti hlásenia sa podávajú na DÚ aj formou CD, alebo na diskete. Je to určené podľa počtu ľudí, alebo stačí ak sa vypíšu ručne. Neviem, či z programu MONYS3 by sa to dalo nejako nahrať, keď je tlač iná ako požaduje predtlač na výkazoch a musela som ich vypísať ručne. Mám 60 zamestnancov.
Marta V
30.03.07,03:56
Nemusia sa dokladovať na diskete, je to len pre uľahčenie, aby sme to nemuseli prepisovať ručne. Ja som odovzdávala tiež ručne vypísané hlásenie a mám 96 zamestnancov.
daniek
30.03.07,04:39
Nemusia sa dokladovať na diskete, je to len pre uľahčenie, aby sme to nemuseli prepisovať ručne. Ja som odovzdávala tiež ručne vypísané hlásenie a mám 96 zamestnancov.
presne tak nie je to povinnosť naopak je to uľahčenie práce pre firmy s veľkým počtom zamestnancov aby nemuseli vypisovať ručne, pričom platí že k diskete resp. cd musí byť priložená aj zostava v papierovej forme akú ti vytlačí program na formáte nezáleží. čo sa týka spracovania III. časti na médium existuje Popis formátu suboru obsahujúceho údaje o zamestnancoch z III. časti ročného hlásenia za rok 2006.