UGO
30.03.07,13:57
Mám jeden problém chcem urobiť prehlad výdavkov ale neviem príjem toho druhého či by sa to nedalo nejako zariadiť??????
evina
30.03.07,11:59
Mám jeden problém chcem urobiť prehlad výdavkov ale neviem príjem toho druhého či by sa to nedalo nejako zariadiť??????

Započítavaš len príjmy, ktoré máš od toho druhého :)...ak nechce zverejniť celkové
aglv
30.03.07,11:59
Nechapem zadaniu otazky. Rozpis viac.
UGO
31.03.07,09:26
Mam taky problem ze viem jeden prijem a chcem zistit aj ten druhy ale neviem ako ho mam zistit ale ja neviem ani tie prijmi od toho druheho poradte
Zoltán Kovács
31.03.07,09:29
Mam taky problem ze viem jeden prijem a chcem zistit aj ten druhy ale neviem ako ho mam zistit ale ja neviem ani tie prijmi od toho druheho poradte

mimotemy Ešte väčší guláš. Vôbec tomu nerozumiem, o aké príjmy ide (jeden príjem, druhý príjem ???), a aké príjmy od toho druhého? Nemá ani hlavu ani pätu.
UGO
01.04.07,16:13
mam jeden prijem napr.10 000,- a druhy neviem ako by sa to dalo zistit :confused:
JankaO
01.04.07,16:28
mam jeden prijem napr.10 000,- a druhy neviem ako by sa to dalo zistit :confused:


Príjmy sa priznávajú. Nie je mi jasné, ak ste mali nejaký príjem, že o ňom neviete.
Johanka
01.04.07,16:34
Pre menej chápavých :) -
1.nachádzame sa v Hobby Porade, takže nehľadajte v tejto otázke nič odborné,
2. zadávateľ je podľa profilu študent, pravdepodobne psychológie a robí semestrálnu prácu na tému "Daňové priznania verzus provokatér - vplyv na psychiku účtovníkov" :D .

Pre zadávateľa -
citát: Mám jeden problém chcem urobiť prehlad výdavkov ale neviem príjem toho druhého či by sa to nedalo nejako zariadiť??????

Ak chceš robiť prehľad výdavkov, zisti si výdavky a nie príjmy :--- .

A ak to myslíš vážne, tak si zlezaradil .
Paula
01.04.07,16:51
Mám jeden problém chcem urobiť prehlad výdavkov ale neviem príjem toho druhého či by sa to nedalo nejako zariadiť??????

Ak sa pokúsim ešte premýšľať dnes...potom mi to vychádza asi takto: chcem si dať istú sumu do výdavkov, ale netuším, či si ich dala druhá strana do príjmov....čo mi vlastne môže byť jedno, pokiaľ to nie je akurát môj kamoš:rolleyes: a nechcem mu ublížiť....naozaj guláš:)
Zita5
01.04.07,17:02
[quote=UGO;440894]mam jeden prijem napr.10 000,- a druhy neviem ako by sa to dalo zistit :confused:[/quot

V tejto téme nedáva zmysel nič s ničím ...........zaujímavé , mne to pripadá ako keby si robil niekto srandu .....je to možné ?Alebo si to nesprávne vysvetľujem .
evina
01.04.07,18:16
[quote=UGO;440894]mam jeden prijem napr.10 000,- a druhy neviem ako by sa to dalo zistit :confused:[/quot

V tejto téme nedáva zmysel nič s ničím ...........zaujímavé , mne to pripadá ako keby si robil niekto srandu .....je to možné ?Alebo si to nesprávne vysvetľujem .

Presne to vie asi ten druhý ...:D