miha
26.01.05,11:29
kto mi poradi kde by som na nete nasla zmluvu o najme kancelarskych priestorov a zmluvu o predaji tovaru, dakujeeem. mfr@centrum.sk
miha
26.01.05,11:27
prosim vas poradte mi niekto
petra:-)
19.04.05,08:00
Nemá, prosím, niekto vzor zmluvy o nájme priestorov, ktorý by sem mohol prilepiť? Vopred veľmi ďakujem. :)
Miruška
20.04.05,09:35
Ahojte. Neviem či ty dávaš do prenájmu priestory,alebo ideš do nájmu. Ak ideš do nájmu, najlepšie je ak zmluvu dá vypracovať prenajímateľ, predbežene si ju prečítaš doplníš si svoje náležitosti a podpíšeš. Ak dávaš do prenájmu priestory ty, tak je najlepšie si dať vyhotoviť zmluvu u právnika , vyhneš sa tak nepríjemnostiam alebo na základe zmluvy vyhotovenej právnikom, môžeš uzatvárať a podpisovať zmluvy obdobné.


Držím palce v podnikaní a prajem veľa úspechov.
andrej_rv
20.04.05,14:47
Nemá, prosím, niekto vzor zmluvy o nájme priestorov, ktorý by sem mohol prilepiť? Vopred veľmi ďakujem. :)Petra,
nejaký slabší vzor som našiel, pripnem Ti aj analýzu, čo by takáto zmluva mala obsahovať.
ondrejvla
20.04.05,14:59
Pokúsim sa pripojiť vzory

Vlasta
accad
20.04.05,16:04
Ja by som mala záujem o zmluvu o nájme auta na leasing so súhlasom leasingovej spoločnosti na 3.osobu. Ušetrilo by mi to čas alebo bolo inšpiráciou.