babyslecna
02.04.07,07:49
Dobrý deň, chcem sa len informovať, či je potrebné zasielať sociálnej poisťovni mesačné výkazy aj poštou, keď ich posielam elektronickou poštou. Ďakujem
Tweety
02.04.07,05:50
Dobrý deň, chcem sa len informovať, či je potrebné zasielať sociálnej poisťovni mesačné výkazy aj poštou, keď ich posielam elektronickou poštou. Ďakujem
Nie, netreba, ja posielam iba prvú stranu, ale na každej SP to nevyžadujú.
katkaj
02.04.07,05:50
Dobrý deň, chcem sa len informovať, či je potrebné zasielať sociálnej poisťovni mesačné výkazy aj poštou, keď ich posielam elektronickou poštou. Ďakujem


Stačí elektronicky. Volakedy bolo potrebné posielať poštou ešte prvú stranu ale už to zrušili :)
babyslecna
02.04.07,05:54
Ďakujem pekne za odpoveď. Mňa len zneistila moja účtovníčka, lebo mi povedala, že je to povinné. No na sociálnej poisťovni mi povedali, keď som si vybavovala elektronické zasielanie výkazov, že už posielať poštou nemusím. Pekný deň Vám prajem!!! :)
katkaj
02.04.07,05:55
Ďakujem pekne za odpoveď. Mňa len zneistila moja účtovníčka, lebo mi povedala, že je to povinné. No na sociálnej poisťovni mi povedali, keď som si vybavovala elektronické zasielanie výkazov, že už posielať poštou nemusím. Pekný deň Vám prajem!!! :)

nenechaj sa zneistiť, stačí elektronicky :)
Zlata
03.04.07,10:25
Môžem odoslať do soc. poisťovne mesačné výkazy vytlačené z programu (MRP) alebo ich musím prepisovať na ich ružové tlačivá. Elektronicky neposielam.
Paula
03.04.07,10:37
Tlačivá nemusia byť farebné (MRP nepoznám) .
Pohar
03.04.07,10:39
prosím, o aké výkazy ide? dakujem.
Zlata
03.04.07,10:43
Tlačivá nemusia byť farebné (MRP nepoznám) .
Vďakaaaaaaaaaaa!
Zlata
03.04.07,10:44
prosím, o aké výkazy ide? dakujem.
Pýtala som sa na Mesačný výkaz poistného a príspevkov do soc. poisťovne, resp. do zdravotnej poisťovne.
Paula
03.04.07,10:47
Do každej poisťovne môžu byť mes. výkazy a oznámenia, či prihlášky......čierno-biele, ale "identické".