suma
02.04.07,13:06
Počuli ste už o tapletách LKVB6 nie sú dostupné v lekárni len na objednávku u výrobcu firmy KLAS. Ak máte skúsenosti napíšte. Ďakujem.
Ninna
02.04.07,13:28
Ja mám osobnú skúsenosť s LKVB 6. Mám aj možnoť distribuovať výrobky tejto firmy. Mám problémy so štítnou žľazou a beriem pravidelne rento prípravok. A nie som taká unavená aj trávenie sa zlepšilo.
ZDENIELA
03.04.07,05:19
Ja mám osobnú skúsenosť s LKVB 6. Mám aj možnoť distribuovať výrobky tejto firmy. Mám problémy so štítnou žľazou a beriem pravidelne rento prípravok. A nie som taká unavená aj trávenie sa zlepšilo.

To znie zaujímavo, hlavne kvôli tej štítnej žľaze a tráveniu, čo sú to vlastne za tablety?
najag
03.04.07,06:51
LKVB je harmonizátor metabolismu a "spalovač" tuků. Zcela přirozenou cestou komplexní úpravy metabolismu navrací tělu ztracenou harmonii. Preparát LKVB jako by měl vlastní inteligenci, zabírá nejdříve na nejpotřebnějších místech. Má široké spektrum příznivých a stimulujících účinků. Vedle osob s nadváhou je užívání LKVB6 velkým přínosem pro diabetiky. Doporučujeme jej též sportovcům a lidem s velkým duševním nebo fyzickým zatížením a lidem, kteří si chtějí pročistit organismus. Urychluje metabolismus prostřednictvím zvýšení činnosti štítné žlázy, čímž dochází k rychlejšímu spalování tuků, ke snížení jejich usazování a současně k přílivu energie do organismu. Používá se i při vysokém krevním tlaku, křečových žilách, chudokrevnosti, depresi a stresu, nespavosti, cukrovce, nadměrném krvácení, páchnoucím dechu, u slabých nehtů, křečí, odstraňuje zácpu i průjem, brzdí kažení zubů a osteoporózu, posiluje krevní oběh, předchází a hojí infekce, posiluje paměť a nervy, čistí játra a ledviny. Může zastavit nebo zpomalit vypadávání vlasů. Hlavními účinnými složkami LKVB jsou lecitin, kelp (druh mořské řasy), jablečný ocet a vitamín B6. Kelp napomáhá při snížené činnosti štítné žlázy tím, že přirozeným způsobem dodává tělu potřebný jód. Posiluje trávení a ničí hnilobné bakterie ve střevech. Přítomný vitamín B6 mj. pomáhá při výrobě L-karnitinu v játrech, látce potřebné ke spalování tuků. Lecitin rozpouští nebezpečné usazeniny cholesterolu, brání tukové degeneraci, cirhóze a nádorům jater. Alginát sodný obsažený v kelpu odvádí z těla olovo. Olovo, kadmium a další jedy jsou pacifikovány také lecitinem.
Složení v 1 tabletě LKVB:
B6 20 mg, lecitin 400 mg, mořská řasa 200 mg, jablečný ocet 80 mg
katarina.j
03.04.07,06:59
No neviem, ale ja takéto rozne tabletky moc neuznávam, je to všetko chémia, je to drahé a NESPOĽAHLIVÉ.OVEĽA ISTEJšIE A ZDRAVšIE JE SA ZDRAVO STRAVOVAŤ, NAJMA JESŤ VEĽA ZELENINKY A OVOCIA, JESŤ PRAVIDELNE, CVIčIŤ A POD.Tie tabletky sú len na kšeft, aby sa na tom niekto dobre nabalil a smial sa, je to hlúposť podľa mňa
STRELEC
03.04.07,07:00
LKVB je .....
.... mg
Nie je toho trochu priveľa pozitívneho na jedny tablety?
Pripojím svoj názor: keby len 1/100-tina zo všetkých zázračných a polozázračných tabliet fungovala ako je sľubované, tak je napr. svet plný štíhlych a zdravučkých ľudí. V realite to tak celkom nie je, že?
suma
03.04.07,09:38
Ja mám osobnú skúsenosť s LKVB 6. Mám aj možnoť distribuovať výrobky tejto firmy. Mám problémy so štítnou žľazou a beriem pravidelne rento prípravok. A nie som taká unavená aj trávenie sa zlepšilo.
Takže tie tablety sú účinné a majú účinok aj na chudnutie alebo je to len výživový doplnok?
MarcelkaT
03.04.07,10:43
Ak chceš schudnúť daj všelijakým tabletkám a neviem čo ešte na chudnutie pokoj. Radšej sa zdravšie stravuj a viac pohybu. Cvič, behaj a ak môžeš vynechaj aj dopravné prostriedky, všade kde sa môžeš dostať pešo radešej daj tomu chodeniu prednosť. Alebo použi naplaste na chudnutie, tie majú lepší výsledok.
durisovad
03.04.07,10:50
Keby niekto vymyslel spolahlive tabletky na chudnutie, uz by mal davno Nobelovu cenu. Ja si myslim, ze pokial nejaka takato tabletka funguje, tak je to na principe VIERA TVOJA TA UZDRAVILA. Niekto moze mat tak silne vyvinuty svoj vnutorny svet tak, ze na cas to zaberie. Ale ak ma k tucnote geneticke predpoklady alebo sa prejeda a nehybe, nepomoze mu natrvalo nic.
A ak je aj niekto trochu tucnejsi, co na tom, aspon je svet pestry.
Melnick
03.04.07,11:05
Predstava ,že v Amerike sú všetko štíhle a krásne ženy ,skončí vo chvíli keď Ameriku navštívite. Dokonca aj po Beverly môžete ísť sebavedome ,pretože ani nezistíte ,že ste sa vo dverách zrazili s vychýrenou hviezdou a viete prečo?:) Nebola nalíčená.:D :---
A ak ma niekto neakceptuje s mojou nadváhou ,potom ma nemusí ani vtedy keď budem mať 90-60-90.:--- Nechcem ho za kamaráta.:)
durisovad
03.04.07,11:11
Vrele suhlasim s MELNICK!!! Aj napriek tomu, ze s vahou som nikdy problemy nemala, mam to po rodicoch, takze to nie je moja zasluha.
najag
03.04.07,14:29
Tablety na chudnutie samozrejme su, ale su iba na lekarsky predpis v pripadoch, ked obezita sposobuje vazne zdravotne problemy. Dnes ale je vyhodnejsia spona na zaludok, ktora riesi podstatne razantnejsie zdravotny problem u danej osoby. Pochopitelne, ze farmauceticky priemysel je jeden obrovsky byznis, ktory vynasa obrovske miliony, ved staci si iba spocitat, kolko stoji 1kg diclofenaku a kolko sa z neho vyrobi stotisic tabletiek Voltarenu napriklad a v akej cene. Preto je aj velky konkurencny boj na trhu s liekami.Ale je treba si aj uvedomit, ze niektore mineraly, vitaminy nie je mozne dostat do tela iba potravou a ked, tak neefektivne. Takze vzdy je treba premyslat, ked je to potravinovy doplnok, aky ma efekt a za aku cenu.Niekedy staci sedliacky rozum, aby sme prisli na to, co je pre nas najlepsie.
blcha
03.04.07,15:39
Ten sedliacky rozum v tabletkách nepredávajú? Strúhali by sme to šéfom do kávy!
najag
04.04.07,08:10
Sefom treba varit kavu "korytarku". Je taka silna, ze ich trafi slak a uvolnia koryto :D:D:D
Ninna
04.04.07,14:50
No neviem, ale ja takéto rozne tabletky moc neuznávam, je to všetko chémia, je to drahé a NESPOĽAHLIVÉ.OVEĽA ISTEJšIE A ZDRAVšIE JE SA ZDRAVO STRAVOVAŤ, NAJMA JESŤ VEĽA ZELENINKY A OVOCIA, JESŤ PRAVIDELNE, CVIčIŤ A POD.Tie tabletky sú len na kšeft, aby sa na tom niekto dobre nabalil a smial sa, je to hlúposť podľa mňa
nemôžem súhlasiť. Opíšem Vám vlastnú skúsenosť. Pred rokom som bola toho istého názoru, že keď budem cvičiť budem O.K.Cvičila som 1rok 3x týždenne aerobik. Došla som do štádia že som bola nesmierne unavená a neschudla som výrazne. Ani vo sne by ma nenapadlo že mám 1/2 štítnej žľazy nefunkčnú z toho tá nesmierna únava. Sama som si v zrkadle objavila hrču na ŠŽ. Po potvrdení lekárov že ide o teplý uzol nezhubný nádor som na internete objavila LKVB6. Svojim zložením pomáha vyrovnávať nedostatok jódu a stabilizovať môj hormonálny systém. Výsledky u lekárky tomu nasväčšujú, môj stav sa zlepšil aj som schudla.
Tak si utvorte názor.
zuhl
25.07.07,08:35
Ahojte, máte prosím niekto skúsenosti s tabletkami ThermX?