Fazo
02.04.07,15:17
Ahojte Chcem sa opytat ci su povinne poznamky k DP aj ked tam nemam co napisat? Dakujem
Monikov
02.04.07,13:52
A účtovali ste v sústave podvojného účtovníctva, či ste mali len jednoduché účtovníctvo
Fazo
02.04.07,14:28
Podvojné účto.
Monikov
02.04.07,14:31
Keď v podvojnom, tak potom sú povinné aj poznámky. Ďalšia vec je, že keď tam nemáte čo napísať, tak potom ste asi žiadnu činnosť nevykazovali. Ste vôbec povinní podávať DP?
Monikov
02.04.07,14:39
Povinnosť podať daňové priznanie nemajú:
- daňovníci nezaložení alebo nezriadení na podnikanie, Národná banka Slovenska a*Fond národného majetku Slovenskej republiky, ak majú iba príjmy, ktoré nie sú predmetom dane podľa §*12 ods. 7 zákona o*dani z*príjmov a*príjmy, z*ktorých sa daň vyberá zrážkou podľa §*43,
- občianske združenia v*tom prípade, ak majú iba príjmy, ktoré nie sú predmetom dane podľa §*12 ods. 7 zákona o*dani z*príjmov, príjmy, z*ktorých sa daň vyberá zrážkou podľa §*43 a*príjmy oslobodené od dane podľa §*13 ods. 2 písm.*b) zákona o*dani z*príjmov,
Anik
02.04.07,16:41
Príjemný podvečer
dnes sa naša práca skončila- aspoň načas chcem sa veľmi poďakovať za neoceniteľné rady, ktoré som získala na tejto stránke vo februári potom som to už jednoducho nestíhala, lebo som bola pracovne vyťažená, Ešte raz vrelá
vďaka, že tu len jednoducho ste a ste ochotní pocmôcť aj nám úplne cudzím ľuďom. Teraz sa už chystám spinkať, lebo dnes som šla spať o 5.25 a vstávala so 6.40
Dobrú noc Anik
vďakaaaaaa