marekrabek
02.04.07,17:42
dobry den mam jednu otazku:
31.3.2007 som ukoncil pracovny pomer a moj zamestnavatel mi zatial nedal potvrdenie o odpracovanych rokoch a ani poslednu mzdu. stale sa vyhovara ze ma na to 8 dni. v ZP sa myslim pise nieco ine.
bendži
02.04.07,15:50
dobry den mam jednu otazku:
31.3.2007 som ukoncil pracovny pomer a moj zamestnavatel mi zatial nedal potvrdenie o odpracovanych rokoch a ani poslednu mzdu. stale sa vyhovara ze ma na to 8 dni. v ZP sa myslim pise nieco ine.

Poslednu mzdu by ti mal vyplatiť v riadnom výplatnom termíne spoločnosti, ak ste sa výslovne nedohodli inak.
DanielaSL
02.04.07,16:05
V sobotu ti skončil pracovný pomer, dnes je len pondelok, tak mu dopraj čas na vypočítanie mzdy a prípravu príslušných papierov, ktoré je povinný ti pri ukončení dať. Okrem zápočtového listu ešte aj Potvrdenie o príjme.
karka
03.04.07,05:21
Posledná mzda ma byt vyplatena v posledny den, ktory je zam...nec v prac. pomere, ak sa nedohodnu inak.poucila ma o tom kontrola z inspekt. prace
azuz
03.04.07,06:00
Posledná mzda ma byt vyplatena v posledny den, ktory je zam...nec v prac. pomere, ak sa nedohodnu inak.poucila ma o tom kontrola z inspekt. prace
K tomu len odvolávka na § - je to §129 ods. 3 ZP.