škôlka
02.04.07,21:25
prosím Vás o radu,

čo my môže urobiť DÚ ak som podala daňové priznanie dnes ale nestihla som už zadať uhradu dane. Úhrada im dôjde až zajtra. Ďakujem
Zoltán Kovács
02.04.07,19:27
prosím Vás o radu,

čo my môže urobiť DÚ ak som podala daňové priznanie dnes ale nestihla som už zadať uhradu dane. Úhrada im dôjde až zajtra. Ďakujem

Skús na stránke www.drsr.sk (http://www.drsr.sk) vyrátať penále za oneskorenú platbu. Takto keď nevieme výšku dane ti nevieme ani dať presnejšiu odpoveď. Keby trebárs išlo o sumu 1,5 mil. potom penále za deň meškania už asi boli vo výške čo aj vyrúbia.
mariannak
02.04.07,19:39
A už nemôžeš nikomu poukázať 2% dane .
jaja99
02.04.07,19:40
Penále platíš, ak je vyššie ako 500 SKK.
katarina.j
02.04.07,20:17
Ale, ale, ved ak existuje internet, existuje aj INTERNET BANKING, hm? tak sa to stiha v pohodičke ešte dnes, no nie? Tik-tak-este 2 hodiny času.
Zoltán Kovács
02.04.07,20:20
Ale, ale, ved ak existuje internet, existuje aj INTERNET BANKING, hm? tak sa to stiha v pohodičke ešte dnes, no nie? Tik-tak-este 2 hodiny času.

No nie všetky banku umožňujú platiť aj po 22.00. Napr. moja banka cez i-banking berie príkazy na úhradu iba do 22.00
katarina.j
02.04.07,20:30
No nie všetky banku umožňujú platiť aj po 22.00. Napr. moja banka cez i-banking berie príkazy na úhradu iba do 22.00
tak treba vymeniť banku-chi chi chi. konečne mame danove priznania za sebou, čo? a nastanu kvartalne dph-hurááááá.
Kája.
03.04.07,07:19
A stojením Unibanky a HVB banky nefunguje elektronické bankovníctvo od 31.marca až do dnes. Paráda.
betka
03.04.07,08:00
Nezúfajte. DP bolo podané včas. Neviem, či DU sledujú a vôbec prídu na to, že ste zaplatili o deň neskôr. V pondelok dávalo na úhradu veľké množstvo subjektov úhrady, aj tak na DU budú prichádzať postupne, behom dvoch troch dní, ak im Vaše prídu v stredu (ak bude rýchlejší prevod) nevšimnú si to... Hlavu hore. Za jeden deň Vám nenabehnú horibilné penále, .... DP je včas, keby ste sa zbadali o týždeň už je to na povšimnutie ...:rolleyes: