brm
03.04.07,14:25
hľadám sušenú alebo živú rastlinu pre moje mačkátka...nadáva sa tomu
KOCÚRNIK, po slovensky ŠANTA KOČIČÍ...alebo aspoň semienka...:D
kukučka
03.04.07,13:14
kočičí, že po slovensky :D

tu máš Katka debatu na x strán

http:///read.php?154,1496368,page=1
brm
03.04.07,17:47
vrelá vďaka za tip...ale niečo bližšie by mi bodlo...na Poříčí sa mi nechce ísť, robím práve výplaty...:D prevrátila som trh na miletičke hore nohami a nikto o tom nepočul, nikto to nevidel...kde by sa to v blave dalo splašiť?:confused:
Michal55
03.04.07,19:08
Kocúrnik mi rastie v záhrade, kocúrikovia ho skutočne zbožňujú!! Okrem toho je to pekná okrasná rastlina, ktorá kvitne skoro až do jesene a v podstate nepotrebuje žiadnu starostlivosť. Stači zasadiť pár korienkov a je to. Môžem ti dať.
Antea
05.04.07,13:36
vrelá vďaka za tip...ale niečo bližšie by mi bodlo...na Poříčí sa mi nechce ísť, robím práve výplaty...:D prevrátila som trh na miletičke hore nohami a nikto o tom nepočul, nikto to nevidel...kde by sa to v blave dalo splašiť?:confused:
Skús hľadať pod menom Nepeta, možno aj semiačka nájdeš. Kvitne na modro skoro tak ako šaľvia lekárska. Poznám len z časopisov, aj ja by som prijala, ale ani Nitre nič poriadne človek nekúpi.
Zuzana2
16.04.07,07:18
vrelá vďaka za tip...ale niečo bližšie by mi bodlo...na Poříčí sa mi nechce ísť, robím práve výplaty...:D prevrátila som trh na miletičke hore nohami a nikto o tom nepočul, nikto to nevidel...kde by sa to v blave dalo splašiť?:confused:

V záhradnom centre Kulla majú. Minulý rok som kúpila, zasadila, je to fakt vďačná rastlinka. Už kvitne.
taťko
01.05.07,19:38
kocúrnikje aj výborná liečivá rastlina proti hnačke a dýchacím problémom mám ho dosť aj na rozdávanie, len sa treba ohlásiť. pá
taťko
30.07.07,08:08
potrebujem vašu adresu, kam to posllať