Magali
04.04.07,06:54
Moja otázka je asi banálna, ale chcem vedieť, či to je správne, keď účtovanie faktúr zapisujem priamo na faktúry. Moja predchodkyňa to tak robila, ale teraz rozmýšľam, či by nebolo lepšie zapisovať to na nejaký papierik a pricvaknúť to k faktúre.

Ako to robíte vy?
ivako
04.04.07,04:57
Neviem v akom softe robíš, ale v Omege tlačím priamo z programu predkontačný lístok a ten si pripnem k fa. Niektoré firmy majú vytvorené svoje vlastné vzory predk.lístkov. Viem, že niektorí majú razítka, ktoré dajú na fa a tam vpisujú zaúčtovanie.
Magali
04.04.07,05:03
Neviem v akom softe robíš, ale v Omege tlačím priamo z programu predkontačný lístok a ten si pripnem k fa. Niektoré firmy majú vytvorené svoje vlastné vzory predk.lístkov. Viem, že niektorí majú razítka, ktoré dajú na fa a tam vpisujú zaúčtovanie.

to razítko sme mali aj my, lenže pani čo tu bola predomnou, si ho pri odchode požičala a už ho nevrátila. Asi si urobím nejaký vzor na počítači a budem to pripínať k faktúre. Ďakujem za odpoveď. :o
daniek
04.04.07,05:05
aj u nás vo firme sa to robí priamo na faktúru akurát ak je veľký rozpis pri réžijných fa po strediskách a pod. tak sa to robí do osobitnej tabuľky a pripína k fa lebo na fa by sa to nezmestilo. takže je to iba na tebe.:)
ondrejvla
04.04.07,05:19
Ja som tu niekde pripla vzor - košieľku, ktorú prikladám k došlým faktúram, ak nájdem prilepím.
ondrejvla
04.04.07,05:21
Assea
04.04.07,05:40
Aj ja som chvíľu pripínala tie košieľky - ale bolo to poriadne otravné a zdržovalo to.

Teraz však rozmýšľam kde kúpim tú pečiatku s "tabuľkou" na predkontáciu?
Neviete?:cool:
Zoltán Kovács
04.04.07,05:44
Aj ja som chvíľu pripínala tie košieľky - ale bolo to poriadne otravné a zdržovalo to.

Teraz však rozmýšľam kde kúpim tú pečiatku s "tabuľkou" na predkontáciu?
Neviete?:cool:

Navrhni si také čo pre teba vyhovuje a v každom obchode kde robia pečiatky ti ju spravia.