JanaSys
04.04.07,10:44
Ahojte,
snáď sa to nikoho nedotkne, veď je to v téme hobby. Zbiera tu niekto kinderká? Alebo sú tu ľudia, čo nevedia, čo s nimi? Hľadám akékoľvek reklamné predmety súvisiace s firmou Ferrero.
JanaSys
04.04.07,08:46
Teraz napríklad dosť súrne hľadám toto:
http://www.kizi.sk/IMGPRO/PRO27-01.jpg

Jedna firma to rozposielala ako reklamu na novú sériu.
Farks
04.04.07,08:57
mám to doma, dostali sme to v hypermarkete pri kúpe dvoch kinderiek. Je to taká skladačka, z ktorej sa dá poskladať vikingská helma.
JanaSys
04.04.07,09:00
Prosim ta, ak ste to este neznicili - nemozes mi to poslat? Mozem vymenit za figurku alebo poslem cele vajicko alebo kinder cokoladu. Hocico.

Ta ich marketingova firma nie je schopna povedat, kedy to budu ponukat. Inak by som skocila v TN do hypernovy, urcite to bolo aj v Tescu v krajskych mestach. Mali by to mat na nete, aby nalakali co najviac ludi a nie to, ze to este taja. Pre zberatelov to má cenu, lebo su zberatelia co zbieraju reklamne veci a zo SR je to dost vzacne. Tak mam sancu ziskat aj ja figurky, co nemam.
Farks
04.04.07,09:03
Prosim ta, ak ste to este neznicili - nemozes mi to poslat? Mozem vymenit za figurku alebo poslem cele vajicko alebo kinder cokoladu. Hocico.

My sme tú helmu, ale poskladali, malý to nosil na hlave pár dní a hral sa na Vikinga, ale myslím, že to niekde bude.
Ak Ti nevadí, že je nosená :D , tak Ti ju môžem kľudne poslať, nerobí mi to problém.
JanaSys
04.04.07,09:05
Ahoj, ak nie je roztrhnutá, tak to nevadí. Pošlem ti cez SS adresu. Ďakujem moc. Jana
Farks
04.04.07,09:07
Ahoj, ak nie je roztrhnutá, tak to nevadí. Pošlem ti cez SS adresu. Ďakujem moc. Jana
ok pošli, ja zajtra pôjdem na poštu to poslať, ale predtým kuknem v akom je to stave.
misomiso
04.04.07,09:28
Ahojte,
snáď sa to nikoho nedotkne, veď je to v téme hobby. Zbiera tu niekto kinderká? Alebo sú tu ľudia, čo nevedia, čo s nimi? Hľadám akékoľvek reklamné predmety súvisiace s firmou Ferrero.

Pozaras obcas SS? Poslel som Ti jednu.
JanaSys
04.04.07,09:33
Ahoj, ale ja som nebola online! Az ked mi pride info o sprave a to prislo sucasne s info o tvojom prispevku, sa pripojim. A niekedy sa k netu nedostanem aj cely den. Inak v pohode.
daniek
04.04.07,09:52
Ahojte,
snáď sa to nikoho nedotkne, veď je to v téme hobby. Zbiera tu niekto kinderká? Alebo sú tu ľudia, čo nevedia, čo s nimi? Hľadám akékoľvek reklamné predmety súvisiace s firmou Ferrero.
mám doma nejaké figúrky s kinderiek niekedy som ich zbierala ale už ma to prešlo a ľutujem ich vyhodiť tak ak by si chcela môžem ich zabaliť a poslať.
michelle84
03.01.08,05:44
Ahoj , raz sme si pisali ohladom kinder vajicok. Kam by som Ti mohla poslat, z Vianoc mam aj obaly a papieriky. A nejake starsie Ti tiez mozem poslat.
Braňo
03.01.08,05:56
Napíš mi v ss adresu, aj ja mám doma pár kinderiek, pošlem.
JanaSys
03.01.08,06:36
Ďakujem Vám obom. Jana
TOKY
03.01.08,06:48
Teraz som síce v práci, ale ak sa dobre pamätám aj u nás doma sa nájdu kinderká. Viem, že to deti zbierali, len či sme ich už nevyhodili:rolleyes:. Ach tá moja pamäť deravá:D Po práci sa pozriem a ozvem sa.
TOKY
03.01.08,19:04
Takže som sa pozrela, ale nenašla som ich. Už sme ich asi vyhodili. Škoda.....