sylvika
07.04.07,12:55
neviete mi prosim vas poradit ako mozem vyprat ruzovu malinovku z bieleho svetra??len nehovorte ze sa to neda..:(savo som uz skusala ale nepomaha to...:confused:
jaja99
07.04.07,11:21
Čo tak nafarbiť sveter na ružovo?
Tweety
07.04.07,11:29
neviete mi prosim vas poradit ako mozem vyprat ruzovu malinovku z bieleho svetra??len nehovorte ze sa to neda..:(savo som uz skusala ale nepomaha to...:confused:
Skús to so žlčovým mydlom.:cool:
bábika
07.04.07,12:27
Skús použiť trochu domestosu, pokvapkaj na dané miesto a v rukách preper a potom daj normálne oprať v pračke.
Soňurka
07.04.07,17:17
Skús Vanish biely (nový - v bielej fľaši). Držím palce!!!!;)
adi11
09.04.07,16:15
Čo tak kokosové mydlo ? Ja s ním čistím všetky flaky a úspešne. Dostať ho aj v potravinách.
rada
11.04.07,05:43
neviete mi prosim vas poradit ako mozem vyprat ruzovu malinovku z bieleho svetra??len nehovorte ze sa to neda..:(savo som uz skusala ale nepomaha to...:confused:

Aj Lanza mydlo by bolo dobré.
Osobne však uprednostňujem a mám dobré skúsenosti už tu spomínané žlčové mydlo alias Denk mit, ktoré sa dostane kúpiť v drogerii a o váhe 100g stojí cca 35 Sk.
Elena Navrátilová
11.04.07,05:49
Ja by som chcela vedieť či sa to aj podarilo vyprať a čo pomohlo. Ja tiež používam buď žlčové mydlo, vanisch, odstraňovač škvŕn, ktorý je momentálne doma. Tak prosím o oznámenie. Vďaka.
scheri
11.04.07,23:21
neviete mi prosim vas poradit ako mozem vyprat ruzovu malinovku z bieleho svetra??len nehovorte ze sa to neda..:(savo som uz skusala ale nepomaha to...:confused:
Sylvika: nejúčinější je asi spray na skvrny (Pre Wash) od Amway, ale je dost drahý. Ale je zase neškodný k našemu zdraví i ke tkaninám. Na Slovensku se dá ještě přes prodejce zakoupit sprej stejných kvalit, ale podstatně levnější.
Pokud budeš mít zájem o více info, napiš mi, nechci porušovat pravidla a dělat tady nějakou reklamu:-)))
Laco-monter
04.06.10,20:26
Sylvika: nejúčinější je asi spray na skvrny (Pre Wash) od Amway, ale je dost drahý. Ale je zase neškodný k našemu zdraví i ke tkaninám. Na Slovensku se dá ještě přes prodejce zakoupit sprej stejných kvalit, ale podstatně levnější.
Pokud budeš mít zájem o více info, napiš mi, nechci porušovat pravidla a dělat tady nějakou reklamu:-)))

Napr. Bielidlo v zelenej fľaši, zakúpene v LIDL-i.
korela
04.06.10,21:33
Vanish


Televízna reklama predstavuje výrobok Vanish Inteligence ako produkt, ktorý stačí naliať na škvrnu a vzápätí pod tečúcou vodou škvrna zmizne. Asociacia spotrebiteľov Slovanska nechala otestovať účinnosť odstraňovania škvŕn v akreditovanom laboratóriu VÚTECH-CHEMITEX. Laboratórne výsledky však zistili, že takto odvysielaná reklama je klamlivá a nezodpovedá realite. Po pridaní Vanish Inteligence k pracím prostriedkom, sa účinnosť odstránenia škvŕn buď nezvýšila vôbec alebo sa zvýšila o 2 až 6 %. Ani v jednom prípade nebola testovaná škvrna odstránená úplne. Testovalo sa pri teplote prania 40 stupňov Celzia, pričom Vanish Inteligence tvrdí, že odstraňuje škvrny už od teploty 30 stupňov.
Na základe uvedených laboratórnych testov, Asociácia spotrebiteľov Slovenska dospela k záveru, že televízna reklama na produkt Vanish Inteligence spĺňa predpoklady klamlivej a zavádzajúcej reklamy. Spotrebiteľov o tom informovala v televíznej relácii TEST MAGAZÍN vysielanej dňa 28. októbra 2008 na STV 2.

http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=news&itemid=14
Marína
04.06.10,23:01
Svätá to pravda a preto som ja Vanish kúpila prvý a posledný raz.:rolleyes:
Laco-monter
05.06.10,04:39
Vanish


Televízna reklama predstavuje výrobok Vanish Inteligence ako produkt, ktorý stačí naliať na škvrnu a vzápätí pod tečúcou vodou škvrna zmizne. Asociacia spotrebiteľov Slovanska nechala otestovať účinnosť odstraňovania škvŕn v akreditovanom laboratóriu VÚTECH-CHEMITEX. Laboratórne výsledky však zistili, že takto odvysielaná reklama je klamlivá a nezodpovedá realite. Po pridaní Vanish Inteligence k pracím prostriedkom, sa účinnosť odstránenia škvŕn buď nezvýšila vôbec alebo sa zvýšila o 2 až 6 %. Ani v jednom prípade nebola testovaná škvrna odstránená úplne. Testovalo sa pri teplote prania 40 stupňov Celzia, pričom Vanish Inteligence tvrdí, že odstraňuje škvrny už od teploty 30 stupňov.
Na základe uvedených laboratórnych testov, Asociácia spotrebiteľov Slovenska dospela k záveru, že televízna reklama na produkt Vanish Inteligence spĺňa predpoklady klamlivej a zavádzajúcej reklamy. Spotrebiteľov o tom informovala v televíznej relácii TEST MAGAZÍN vysielanej dňa 28. októbra 2008 na STV 2.

http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=news&itemid=14


Rovnako ako "televízny čistič", čo jedným ťahom zotrie aj 20 ročnú mastnotu a akukoľvek pripáleninu.:D
milláčikk
05.06.10,04:46
neviete mi prosim vas poradit ako mozem vyprat ruzovu malinovku z bieleho svetra??len nehovorte ze sa to neda..:(savo som uz skusala ale nepomaha to...:confused:


mimotemy

Ťažko.:D
milláčikk
05.06.10,04:51
Vanish


Televízna reklama predstavuje výrobok Vanish Inteligence ako produkt, ktorý stačí naliať na škvrnu a vzápätí pod tečúcou vodou škvrna zmizne. Asociacia spotrebiteľov Slovanska nechala otestovať účinnosť odstraňovania škvŕn v akreditovanom laboratóriu VÚTECH-CHEMITEX. Laboratórne výsledky však zistili, že takto odvysielaná reklama je klamlivá a nezodpovedá realite. Po pridaní Vanish Inteligence k pracím prostriedkom, sa účinnosť odstránenia škvŕn buď nezvýšila vôbec alebo sa zvýšila o 2 až 6 %. Ani v jednom prípade nebola testovaná škvrna odstránená úplne. Testovalo sa pri teplote prania 40 stupňov Celzia, pričom Vanish Inteligence tvrdí, že odstraňuje škvrny už od teploty 30 stupňov.
Na základe uvedených laboratórnych testov, Asociácia spotrebiteľov Slovenska dospela k záveru, že televízna reklama na produkt Vanish Inteligence spĺňa predpoklady klamlivej a zavádzajúcej reklamy. Spotrebiteľov o tom informovala v televíznej relácii TEST MAGAZÍN vysielanej dňa 28. októbra 2008 na STV 2.

http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=news&itemid=14


Píšeš akoby to bola jediná taká.

Stačí mi počuť :
- darček ( zadarmo:D:D:D )
- (doteraz sme mali FUJ výrobky) a zrazu : befosfátový / aktívny kyslík / inteligentná formula /o 78% lepší oproti "bežným"
- vy si to zaslúžite (ako keby ma poznali :---:--- )
-
- atď
Oliwa
11.06.10,13:19
neviete mi prosim vas poradit ako mozem vyprat ruzovu malinovku z bieleho svetra??len nehovorte ze sa to neda..:(savo som uz skusala ale nepomaha to...:confused:
Mňa zatiaľ nesklamal Ariel - gélový odstraňovač škvŕn /je ho dostať v 0,5 l aj v 1 l balení/ za dostupnú cenu. Doteraz odstránil všetky fľaky - atrament, zmrzlinu, fixku, krv, ovocie... Výhodou je, že z farebného prádla nevytiahne farbu.
Dobrá správa: oteplilo sa, sveter nepotrebuješ :)
val007
13.06.10,18:28
Možno to zíde aj po viacerých praniach. Ja tak niekedy dopieram malej tričká, keď na seba vyleje džús. Tak po dvoch troch praniach je to preč.
zdenka131
13.06.10,19:16
V Tescu dostať kúpiť Odfarbovač na omylom zafarbené prádlo,

alebo :

http://www.bochemie.sk/obchodne-jednotky/spotrebny-tovar/produkty/savo/savo-perex-3.aspx
janina987
13.06.10,19:26
Vanish a skús mydlo ocean, obyčajné nie veľmi voňavé mydlo, ale mne sa vďaka nemu podarilo odstrániť už dosť fľakov :)
Oliwa
13.06.10,20:15
Sylvika, Ty máš problém s ružovým svetríkom.
Nejaký Roman29 v inej téme má problém /teda vlastne jeho manželka/ s "ružovým gaučom".
Nič v zlom, ale nebola si Ty náhodou u nich na návšteve?
:D:D:D:D:D
Lubaba
13.06.10,20:39
ja používam vanish