atramka
08.04.07,19:04
Pre potešenie očí všetkým, ktorí majú radi kvietky prikladám moje jarné narcisy ;)
Verím, že potešia vaše oči aj dušičku :):):)
andi
08.04.07,17:11
Sú velice krásne:) .Nádherné. Aj ja mám dva tri druhy narcisov ale tie ktoré máš v kvetináči sa my najviac páčia,:o :) :) také ja nemám;)
Elena Navrátilová
08.04.07,17:12
Martuška sú úžasné. To máš od Starkla? Ja som tiež mala od neho, ale už nemám :mee: vôbec neviem prečo mi zmizli. Možno si dal niekto záležať. To sme si balenia /viaceré druhy/ objednali s kolegyňou a rozdelili. Minulý rok som tiež nejaké objednala, mali by byť prvý rok. Tak som veľmi zvedavá.
atramka
09.04.07,17:42
Mám veľmi rada všetky kvety a postupne budem dokladať fotečky keď začne niečo nové kvitnúť. Narcisov mám asi 10 druhov a keď vidím niečo nové, neodolám... (aj tie na prvom obrázku sú kúpené pred 3 týždňami a teším sa z nich každý deň :-).

Elenka, niečo som mala aj od Starkla, ale to bolo pred niekoľkými rokmi. Teraz je veľa nového v záhradných centrách - najnovšie som minulý týždeň nakupovala v Hornbachu. (cenove sa mi tam zdalo byť veľmi výhodné a aj rastlinky sú tam veľmi pekné).
Nezabudla som ani na Teba s odrezkami čínskych ruží - určite pošlem, adresu mám.

Uvažujem založiť novú tému "Záhradkárska burza", kde si budeme môcť vzájomne vymieňať kvetinky a iné rastlinky...

Poraďáci, čo vy na to???
Elena Navrátilová
09.04.07,17:49
Super nápad Martuška. Samozrejme, som za. A čo sa mňa týka rada prídem. Určite sa dohodneme. Ja by som sa bála len tak poslať. Na otočku, dohoda istá.
imino
09.04.07,18:09
wau nadherne kvietky ;) :) :)
MartinaO.
12.09.10,16:00
Tiez by som chcela mat narcisy a tulipany v kvetinaci. Mozem cibulky teraz na jesen zasadit do kvetinaca alebo Vy ste tam davali na jar hotove rastlinky, ze su take krasne? Ak ich mozem zasadit uz teraz, je treba sa nejako specialne postarat o ten kvetinac? Dakujem za radu :o.
arizona
12.09.10,16:39
Tiez by som chcela mat narcisy a tulipany v kvetinaci. Mozem cibulky teraz na jesen zasadit do kvetinaca alebo Vy ste tam davali na jar hotove rastlinky, ze su take krasne? Ak ich mozem zasadit uz teraz, je treba sa nejako specialne postarat o ten kvetinac? Dakujem za radu :o.
tu máš postup : http://www.ireceptar.cz/zahrada/okrasna-zahrada/rychleni-okrasnych-cibulovin-v-nadobach-kompletni-navod/
MartinaO.
13.09.10,06:11
Dakujem velmi pekne.