camelfly
09.04.07,19:59
malinko nieco pre potesenie ociek ;)
Meggi 1
09.04.07,19:29
malinko nieco pre potesenie ociek ;)

:) Ďakujem. Potešili nielen očká ale aj srdiečko! Nádherné! :)
camelfly
10.04.07,05:15
;) :) :) to osie hniezdo sme nasli nastastie uz prazdne, bolo schovane na chatke pod strechou a kym sme nesli ponatierat latky, ani by sme nevedeli ze tam su, vedia si to super spravit, je to ako skladacka z papieru :D
Meggi 1
10.04.07,19:55
;) :) :) to osie hniezdo sme nasli nastastie uz prazdne, bolo schovane na chatke pod strechou a kym sme nesli ponatierat latky, ani by sme nevedeli ze tam su, vedia si to super spravit, je to ako skladacka z papieru :D

Veru, tá naša úžasná príroda vie niekedy urobiť také výtvory, že sa človek nestačí čudovať - aj tieto také malé tvory a aké hniezdo si dokážu urobiť. To ste mali naozaj šťastie, že tam v hniezde už osičky neboli :):)
jamajka
10.04.07,20:07
Nám sa cez víkend pri chate objavili takýto návštevníci.... a bol to asi nejaký zájazd, pretože ich bolo najmenej sto. Nemali sme kam stúpiť a ešte večer mi znelo v ušiach kvak-kvak :D . Možno bol medzi nimi aj zakliaty princ..... ;) .
Meggi 1
10.04.07,20:39
Nám sa cez víkend pri chate objavili takýto návštevníci.... a bol to asi nejaký zájazd, pretože ich bolo najmenej sto. Nemali sme kam stúpiť a ešte večer mi znelo v ušiach kvak-kvak :D . Možno bol medzi nimi aj zakliaty princ..... ;) .

jamajka, žeby v najbližších dňoch zapršalo? :D:D
Eulalia
12.04.07,02:59
Nám sa cez víkend pri chate objavili takýto návštevníci.... a bol to asi nejaký zájazd, pretože ich bolo najmenej sto. Nemali sme kam stúpiť a ešte večer mi znelo v ušiach kvak-kvak :D . Možno bol medzi nimi aj zakliaty princ..... ;) .Pri tom množstve by to bol asi problém, zisťovať, ktorý je ten pravý:D
camelfly
12.04.07,06:00
Nám sa cez víkend pri chate objavili takýto návštevníci.... a bol to asi nejaký zájazd, pretože ich bolo najmenej sto. Nemali sme kam stúpiť a ešte večer mi znelo v ušiach kvak-kvak . Možno bol medzi nimi aj zakliaty princ..... .

:D :D ak bol zabiak taky velky ako je na fotke, tak to treba na to poriadnu pusu, brrrrrr :D :D



[/b]Pri tom množstve by to bol asi problém, zisťovať, ktorý je ten pravý

tam pomoze len ak si stupnu do radu a skusat a skusat ktory je ten pravy :D :D , len kto sa podujme na taku ulohu :D
Elena Navrátilová
12.04.07,06:07
... no jejej... a čo tak založiť, ktorý je ten pravý /žabiak samozrejme/ :D mimotemy
camelfly
12.04.07,06:10
... no jejej... a čo tak založiť, ktorý je ten pravý /žabiak samozrejme/ :D mimotemy

Elenka, vsak najprv treba tu pusu a potom zalozime :D:D a povyberame :D
Elena Navrátilová
12.04.07,06:32
willma
12.04.07,07:37
no jasné a zas robíte v téme bordel :mad: ;)
camelfly
12.04.07,07:44
no jasné a zas robíte v téme bordel :mad: ;)

ale nie Wilmuska, ziaden bordel :D, no nedalo sa nevyjadrit k tomu zabiaciku :rolleyes:
willma
12.04.07,07:45
veď viem, kto by odolal :D :D :D
Elena Navrátilová
12.04.07,08:56