stratena
10.04.07,13:21
Dobry den, mam pristup k dvom uctom a z nich uhradzam. Omylom som vsak uhradila fakturu firmy B cez ucet firmy A. Kedze ten dodavatel je zahranicny neviem ci mi bude ochotny tu platbu vratit. Ak nie mozem to prefakturovat do tej druhej firmy? Z firmy A co to zaplatila do firmy B? A co s DPH? Bez? je to sluzba zo zahranicia poskytnuta v zahranici.
dakujem
ALDA
10.04.07,11:25
Dobry den, mam pristup k dvom uctom a z nich uhradzam. Omylom som vsak uhradila fakturu firmy B cez ucet firmy A. Kedze ten dodavatel je zahranicny neviem ci mi bude ochotny tu platbu vratit. Ak nie mozem to prefakturovat do tej druhej firmy? Z firmy A co to zaplatila do firmy B? A co s DPH? Bez? je to sluzba zo zahranicia poskytnuta v zahranici.
dakujem

Z firmy B pošli tu uhradu firme A . Prilož si prefotené vypisy .
Zoltán Kovács
10.04.07,12:40
Dobry den, mam pristup k dvom uctom a z nich uhradzam. Omylom som vsak uhradila fakturu firmy B cez ucet firmy A. Kedze ten dodavatel je zahranicny neviem ci mi bude ochotny tu platbu vratit. Ak nie mozem to prefakturovat do tej druhej firmy? Z firmy A co to zaplatila do firmy B? A co s DPH? Bez? je to sluzba zo zahranicia poskytnuta v zahranici.
dakujem

V žiadnom prípade nerefakturuj nič, len prepošli peniaze a prilož k tomu doklady, že prečo, začo, ako atď. Ako radila ALDA
stratena
10.04.07,12:58
Super dakujem!
Andyke
11.04.07,00:34
Ja som mala vlani podobný prípad, záväzok som uhradila ešte raz zo správnej
firmy (B) a dodávateľovi som napísala, aby vrátili mylnú platbu z inej firmy.(A)
Vrátili nám a mám všetko v poriadku.(v oboch firmách)
Paula
11.04.07,04:33
Prikláňam sa k riešeniu Andyke..... a k prvému príspevku s dovolením poznamenám, že to "neviem, či mi bude ochotný tú platbu vrátiť " , by som riešila ako prvé (aj k tomu nám slúžia telefóny,mailiky, faxy) :)
ALDA
11.04.07,08:00
(aj k tomu nám slúžia telefóny,mailiky, faxy) :)[/quote]

Môj názor- sú to ďalšie náklady, ktoré by majiteľ kľudne mohol zosobniť.