lefty
10.04.07,15:29
Milí poraďáci,

nerealizovali ste, alebo nepoznáte niekoho kto realizoval projekt s názvom IDEAL od Prodomu???
Prosím, chceli by sme si pozrieť dom v reálii, skôr ako objednáme projekt. Docestujeme skoro kamkoľvek. Ďakujem.:confused:
lefty
11.04.07,06:51
Milí poraďáci,

nerealizovali ste, alebo nepoznáte niekoho kto realizoval projekt s názvom IDEAL od Prodomu???
Prosím, chceli by sme si pozrieť dom v reálii, skôr ako objednáme projekt. Docestujeme skoro kamkoľvek. Ďakujem.:confused:


Veď však prosím poraďte...
lefty
15.04.07,09:41
Veď však prosím poraďte...


alebo Klasik 112 od euroline, alebo niečo obdobné. lidičky.
bulnova
15.04.07,13:32
Pozrela som si projekt Klasik 112 a zdá sa mi, že sa podobá na náš Junior 55,
ktorý staviame s miernými úpravami. Máme hotovú hrubú stavbu. Porovnaj si v katalógu a ak chceš, môžem poslať fotografie. Cca o mesiac už bude aj na čo
pozerať.
lefty
16.04.07,04:51
Pozrela som si projekt Klasik 112 a zdá sa mi, že sa podobá na náš Junior 55,
ktorý staviame s miernými úpravami. Máme hotovú hrubú stavbu. Porovnaj si v katalógu a ak chceš, môžem poslať fotografie. Cca o mesiac už bude aj na čo
pozerať.


Dakujem, preverím a prípadne sa ozvem.
Aká bola spolupráca s euroline?Nejaké výhrady alebo niečo na čo si treba dať pozor? Robili Vám aj situačku a ak tak za koľko?Ďakujem
bulnova
16.04.07,18:12
Projekt bol z Euroline.Ďalšie služby, ako osadenie domu, zameranie terénu, prípadne zmeny oni nerobia. Hlavne je potrebný šikovný stavebný dozor, ktorý vie poradiť. Pomoc sme potrebovali hlavne pri základoch. Dom bol projektovaný skôr na rovinu a my máme členitý terén. Ináč sú tieto projekty zrozumiteľné a na vážne problémy sme nenarazili.
Andrea.T
17.04.07,10:33
Ja by som Ti poradila, skus EDEN 3000, to je vystavisko uz zrealizovanych stavieb s asi 20-25 rodinnymi domami. Nachadza sa v Brne v areali vystaviska. My tiez staviame, a bola to super skusenost, nie len vidiet nieco na fotkach ale prejst sa po vsetkych tych domoch a porovnat ich plusy aj minusy. Tam sme sa rozhodli pre dany typ domu, alebo je nieco podobne aj vo Viedni, ale konkretnejsie neviem nic, tam sme neboli. Mimochodom, akym systemom mate riesene vykurovanie RD?
Andrea
andreaS
17.04.07,11:13
Vo Viedni sa tento "komplex" nachadza pri Shopping City Sud. My sme tam boli zatial jediny krat a ono je to hned ako sa autom vchadza a ako spravny slovaci sme pri vchadzani okolo tychto domcekov chvilu stichli a potom sme obaja zaperlili... priatel, ze ktory blazon si postavi dom tesne pri najvacsom obchodnom centre v europe a ja, ze tie domy ani nemaju pozemky... to su ale blazni :D :D potom sme si uvedomili, ze to je vlastne "obchodny dom s rodinnymi domami" a schuti sme sa zasmiali... nemali sme vsak cas popozerat domy, pretoze sme sa venovali inym nakupom a prejst cele SCS je na jeden den az az az :)
lefty
18.04.07,08:09
Ďakujem, pôjdem pozrieť do Brna. Koľko je hotových domov vo Viedni???
andreaS
18.04.07,08:33
vo viedni je tolkoto domcekov:

je to uplne dole pri jazierku
andreaS
18.04.07,08:35
no je to slabo vidiet

treba kliknut na http://www2.scs.at/?n=90
lefty
18.04.07,09:46
no je to slabo vidiet

treba kliknut na http://www2.scs.at/?n=90

ok, dik bol som tam cez www.scs.at (http://www.scs.at), všetky domčeky zakreslené pri tom jazierku sú vzorové a voľne prístupné? Neviete? aj cez víkend, nejaká obdoba Brna???
andreaS
18.04.07,10:31
v brne som este nebola /tiez sa chystam/

my sme boli v tom nakupnom centre v sobotu od rana a ked sme odchadzali, tak sme videli ludi, co sa tam prechadzali a pozerali. Ono su to aj zariadene domy. Staci vojst, pokukat :)