domi2
10.04.07,17:59
Dobrý deň poraďáci

Účtujem jednu firmu na základe DVP a spoločník chce aby som uzavrela zmluvu ohľadne účtovnícta a daňových vecí.Nemáte niečo čo by som mohla použiť ale tak aby som bola chránená aj ja aj sro, tak aby to bolo férové pre obidve strany.
Zoltán Kovács
10.04.07,16:02
Dobrý deň poraďáci

Účtujem jednu firmu na základe DVP a spoločník chce aby som uzavrela zmluvu ohľadne účtovnícta a daňových vecí.Nemáte niečo čo by som mohla použiť ale tak aby som bola chránená aj ja aj sro, tak aby to bolo férové pre obidve strany.

Už samotne to,že robíš účto na DoVP nie je celkom kóšer. Lebo sa to dá klasifikovať ako opakujúca sa činnosť, ktorá by sa nemala riešiť cez DoVP.
Akú zmluvu máš na mysli? Pracovnú, zmluvu o spracovávaní účtovníctva medzi dvoma podnikateľskými subjektmi?
domi2
10.04.07,16:39
Tak poraď ako to vyriešiť živnosť si nechcem zakladať kvôli jednej firme viem že to nie celkom ok ale akou formou mám s nimi spolupracovať ?
K tej zmluve - dohodnúť v podstate podmienky, za čo je zodpovená sro a za čo ja ako účtovník.
Zoltán Kovács
12.04.07,06:49
Tak poraď ako to vyriešiť živnosť si nechcem zakladať kvôli jednej firme viem že to nie celkom ok ale akou formou mám s nimi spolupracovať ?
K tej zmluve - dohodnúť v podstate podmienky, za čo je zodpovená sro a za čo ja ako účtovník.

Trebárs pracovná zmluva na kratšiu pracovnú dobu. Denne 2 hodiny....