Anna Priščáková
11.04.07,12:49
Prosím, poraďte mi aký si mám kúpiť program na Mzdy a personalistiku, Uvažovala som o MK soft, ale, z príspevkov som vyčítala, že sú s ním problémy.
Aké máte skúsenosti S Kros olymp.

Musím sa rýchlo rozhodnúť, poraďte

Hanka
mysimis
11.04.07,10:53
Viem Ti opäť poradiť to čo je tu už viac krát napísané. Skús si stiahnuť demo verzie a vyskúšaj ich viacero. Sama prídeš na to čo je pre Teba najvýhodnejšie či po pracovnej alebo po cenovej stránke.
ekopo
11.04.07,10:53
Rýchle rozhodnutie nie je dobré. Programy treba vyskúšať. Každý bude chváliť niečo iné, a každému vyhovuje niečo iné.


p.s. a máš dve rovnaké odpovede v rovnaký čas
brm
11.04.07,10:54
ťažko radiť, ke´d nepovieš na koľko ľudí by to malo byť a aké nároky na program...
Anna Priščáková
11.04.07,11:00
Je to len pre dvoch zamestnancov, mám demoverziu MP soft a idem si pre demoverziu Olymp.
Na muchy programu prídeš, až po dlhšej dobe.
Ale všetkým, čo mi odpovedali pekne ďakujem.
Hanka
ekopo
11.04.07,11:05
Skoč aj na stránku MRP. Mám taký dojem, že môžeš niekoľko miezd aj naostro vystaviť.
Anna Priščáková
11.04.07,11:11
Joooj..., len nie MRP, To je niečo strašné. nevedela by som v ňom robiť, už som ho prezerala. dávnejšie, Tuším je to veľmi "vyjadrím sa neodborne" starý program. Asi ostanem pri tom MK SOFT, účtuje v ňom moja kamoška, tak mi určite poradí,
Držte mi palce. Zatiaľ len obehávam poisťovne, prihlasujem a už mám toho dosť.A čo potom.
ďakujem za odpoveď Hanka
TatianaM
11.04.07,11:29
Je to len pre dvoch zamestnancov, mám demoverziu MP soft a idem si pre demoverziu Olymp.
Na muchy programu prídeš, až po dlhšej dobe.
Ale všetkým, čo mi odpovedali pekne ďakujem.
Hanka


Ja robím mzdy pre troch zamestnancov v Olympe. Som maximálne spokojná. Je prehľadný, jednoduchý a robí všetky potrebné tlačové zostavy. Aktuálny upgrade si stiahnem z internetu. zatiaľ nemám s nim žiadne problémy. (používam ho 3. rok) Môžem len odporúčať.
IVEB
11.04.07,14:44
Skús www.hour.sk do 10 zamestnancov je úplne zdarma SOLID 10 a je plne funkčný aj s update cez internet, ľahko ovládateľný , zatiaľ som s ním nemala žiadne problémy.
Ani mne sa MRP nepáči , som skôr za OLYMP . Ale tak ako to bolo uvedené vyššie , treba ich jednoznačne vyskúšať, každému vyhovuje niečo iné.
Kuzelnicka
12.04.07,08:44
Kedze mate len dvoch zamestancov, ja by som ti odporucala skusit www.exalogic.sk, neviem sice kolko demo verzia umoznuje robit miezd, ale to najmensie MINi za 490 bez dph mas 60 spracovancy miezd.
Zoltán Kovács
12.04.07,08:47
Joooj..., len nie MRP, To je niečo strašné. nevedela by som v ňom robiť, už som ho prezerala. dávnejšie, Tuším je to veľmi "vyjadrím sa neodborne" starý program. Asi ostanem pri tom MK SOFT, účtuje v ňom moja kamoška, tak mi určite poradí,
Držte mi palce. Zatiaľ len obehávam poisťovne, prihlasujem a už mám toho dosť.A čo potom.
ďakujem za odpoveď Hanka

Som prekvapený z reakcie na MRP. Prečo by bol starý ten program. Vždy majú aktuálizácie priamo z netu (ak máš predplatené samozrejme). A pod Win je to veľmi pohodový program. Ja s ním robím už dlhé roky, začínal som s verziou pre DOS a potom ten WIN. Viem ho odporúčať každému.
brm
13.04.07,07:15
Skús www.hour.sk (http://www.hour.sk) do 10 zamestnancov je úplne zdarma SOLID 10 a je plne funkčný aj s update cez internet, ľahko ovládateľný , zatiaľ som s ním nemala žiadne problémy.
Ani mne sa MRP nepáči , som skôr za OLYMP . Ale tak ako to bolo uvedené vyššie , treba ich jednoznačne vyskúšať, každému vyhovuje niečo iné.
ja tiež robím v solide...23 firiem...doporučujem...a do 10 ľudí je zadarmiko
Anna Priščáková
16.04.07,04:18
Ďakujem, pekne, idem sa pozrieť, vlastne už som sa trošku pozrela na stránku HOUR spol. s.r.o.
Už som sa rozhodla, tento si nainštalujem, Myslím si, že kvôli dvom zamestnancom sa mi neoplatí kupovať program za min. 5 000,-.
dúfam, že to zvládnem.
Majte sa pekne !!!

Hanka
UCET
16.04.07,06:55
Prosím, poraďte mi aký si mám kúpiť program na Mzdy a personalistiku, Uvažovala som o MK soft, ale, z príspevkov som vyčítala, že sú s ním problémy.
Aké máte skúsenosti S Kros olymp.

Musím sa rýchlo rozhodnúť, poraďte

Hanka

Mozem odporucit jednoznacne Olymp ano pre 2-3 zamestnancov je to troska drahe ale sluzby su na nezaplatenie a to nemyslim len aktualizacie. Demo ti dovoli robit vyplaty zdarma 3 mesiace a potom mozno budu mat akciu a bude sa dat kupit lacnejsie:):D
Anna Priščáková
17.04.07,06:47
Uvažovala, som o Olympe, ale už je neskoro, nakoniec som už kúpila MK Soft, pozerala som demoverziu je v pohode, a je veľmi jednoduchý.
dúfam, že budem spokojná.
Pozerala som aj program Hour. spol s.r.o., mám dojem, že sa volá Solid, ale nejak sa mi nepozdával, je to program na stiahnutie zdarma.
Tak už je to ukončené, mám po diléme.
teraz budem na porade hľadať príspevky o MK. soft.
pozdravujem všetkých
Hanka
Zuzana*
02.07.07,05:34
Potrebujem vybrať program na spracovanie miezd pre cca 15 zamestnancov (časom možno aj personalistika). Prosím vás, ktorí je cenovo najprístupnejší, najednoduchší a zároveň spoľahlivý. Veľkú úlohu tu zohráva cena. Ďakujem za všetky tipy.
Zuzana*
02.07.07,05:37
Prosím vás, môžete mi poradiť vybrať program na spracovanie miezd pre cca 15 ľudí (časom možno + per.)? Hlavne nech je jednoduchý a lacný. Ďakujem za všetky rady.
mysimis
02.07.07,05:39
Skús si posťahovať demo verzie mzdových programov, vyskúšaj si ich a podľa náročnosti a cenovej ponuky si vyber ten ktorý Ti bude najviac vyhovovať.
marcik
02.07.07,05:47
Ja som si v rámci akcie kúpila OLYMP a som s ním veľmi ale veľmi spokojná..skús kliknúť na www.kros.sk ..
Zoltán Kovács
02.07.07,05:57
Ani MRP nie je na zahodenie. www.mrp.sk a v programe už máš aj personalistiku.
Zuzana*
02.07.07,06:00
A čo ceny KROS / OLYMP? Ako je to s poplatkom pri inštalácii a mesačnými, príp. ročnými poplatkami? Nezrujnuje to?
Jana Motyčková
02.07.07,07:46
skús aj www.somitrencin.sk
aňuša
02.07.07,07:50
Choď na www.kros.sk, tam si vyberieš aký modul Ti vyhovuje a hneď vieš cenu a samozrejme podmienky. Celý rok máš všetky novelizácie zadara, a platíš každý rok určitý poplatok, ktorý záleží aký model si kúpiš. ( cca. 2000-3000,- Sk) Ale ja si ho veľmi chválim.
lastovicka
12.07.07,13:48
Ja mam tiez od krosu,a velmi sa mmi paci aj program aj sluzby ktore maju.
Chrusťa
13.04.11,06:45
ja tiež robím v solide...23 firiem...doporučujem...a do 10 ľudí je zadarmiko
Zdravím pozerám, že niektorí aktívne pracujete s programom na mzdy SOLID, a preto by som sa chcela popýtať na bližšie info ohľadne turnusov a ako je to s ich nahrávaním. Je nejaký polopatičný postup? Potrebujem nahrať turnusy zamestnancom, kt. majú tie zmeny rozhádzané každý mesiac ináč. Za akékoľvek reakcie užívateľom Solid ďakujem
Chrusťa
14.04.11,09:27
posúvam, už azda nik nepracuje so Solidom?
TomášH
20.06.11,12:57
Dobrý deň Hanka,

pokiaľ sa neviete rozhodnúť, rád by som Vám ponúkol bezplatnú prezentáciu mzdového a personálneho systému HUMAN, vedel by som Vám určite poradiť a vedeli by ste sa aj lepšie rozhodnúť, pre bližšie info ma prosím kontaktujte horsky @ hour.sk

Tomáš
TomášH
20.06.11,12:59
Zdravím pozerám, že niektorí aktívne pracujete s programom na mzdy SOLID, a preto by som sa chcela popýtať na bližšie info ohľadne turnusov a ako je to s ich nahrávaním. Je nejaký polopatičný postup? Potrebujem nahrať turnusy zamestnancom, kt. majú tie zmeny rozhádzané každý mesiac ináč. Za akékoľvek reakcie užívateľom Solid ďakujem
v niektorých prípadoch, keď Solid nepostačuje, je možné prejsť na jeho neoklieštenú verziu s názvom HUMAN (bližšie info na horsky @ hour.sk