kiwiak
11.04.07,17:27
Zdravim, radi by sme vyrabali puzzle a potrebujeme poradit co vsetko na to potrebujeme, stoj na vysekavanie (typ, ...kde ho kupime atd, ), aka gramaz papiera sa pouziva, typ, folie...Uvitam kompletnu pomoc za co budem velmi vdacny.Postup prace...
galmar
14.04.07,10:47
ja by som zasa uvitala pomoc pri vyrobe drevenych detskych kociek s obrazkom.
...kto je ochotny vyrobit kocky, kto zasa patricne nastriekat farbu, alebo vyrobit nalepky s obrazkom na kocky....

Vie niekto poradit?

Dakujem
stefpo
16.03.10,14:53
ja by som zasa uvitala pomoc pri vyrobe drevenych detskych kociek s obrazkom.
...kto je ochotny vyrobit kocky, kto zasa patricne nastriekat farbu, alebo vyrobit nalepky s obrazkom na kocky....

Vie niekto poradit?

Dakujem
Zdravým, vyrobiť kocky aj puzzle, drevené hračky ,alebo iné výrobky z dreva nieje problém.
Poznám ( otec ) jedného kto by to mohol vyrábať ( zvažuje nad živnosťou ) a zháňa potencionálnych odberateľov. ( predbežný prieskum trhu )

O čo vám konkrétne ide?
Mohol by vám dodávať polotovar ( drevené kocky )
ak chcete vyrábať aj puzzle tam je výroba trochu komplikovanejšia ale nieje problém sa dohodnúť.
Je možnosť aj vlastné návrhy či už skriniek, hračiek, puzzli alebo rôznych výrobkov z dreva.

ak máte záujem kludne ma kontaktujte
martinahorvatova
26.11.10,10:21
Zdravým, vyrobiť kocky aj puzzle, drevené hračky ,alebo iné výrobky z dreva nieje problém.
Poznám ( otec ) jedného kto by to mohol vyrábať ( zvažuje nad živnosťou ) a zháňa potencionálnych odberateľov. ( predbežný prieskum trhu )

O čo vám konkrétne ide?
Mohol by vám dodávať polotovar ( drevené kocky )
ak chcete vyrábať aj puzzle tam je výroba trochu komplikovanejšia ale nieje problém sa dohodnúť.
Je možnosť aj vlastné návrhy či už skriniek, hračiek, puzzli alebo rôznych výrobkov z dreva.

ak máte záujem kludne ma kontaktujte

Dobrý deň, potrebovala by som niekoho kto by mi dodával kocky z dreva a tiež guľky rôznych rozmerov a ihlany.no a tiež ma zaujíma ako vyrobiť puzzle z dreva?či existujú nejaké šablóny...Chcela by som vedieť či by sme sa s Vašim otcom mohli nejako dohodnúť,(odkiaľ vlastne ste?) Zatiaľ ďakujem
lujza.j
26.11.10,10:46
skús dotyčnému napísať odkaz do profilu, pretože si reagovala na tému, ktorá bola naposledy "živá" v marci 2010, alebo počkaj na iné príspevky:)
stefpo
26.11.10,14:15
o aké puzzle máte záujem, plochá doska a na to obrázok alebo nejaká komponenta ktorá sa bude skladať ako puzzle?
vyrábame aj puzzle fotografiu v spolupráci z jednou fotografkou ( ona nafotí a my vyrobíme puzzle ) dalej vyrábame fotorámiky ako puzzle a je možné ich rôznorodo kombinovať a tým zostaviť vlastný štýl fotografického obrazu.

kocky sú klasické drevené a následne obrúsené na rozmer. na takúto zostavu si potom zákazník naliepa vlastné obrázky, a aj si ich narezáva.
Rozmer je možné zadať vlastný ako aj počet kociek, taktiež je možné mať takto spravený set napríklad 12ks v jednej škatuľke z odsúvacím alebo privieracím vrchnákom, pravdaže taktiež z dreva.

ohľadom guliek a ihlanov to sme zatiaľ nerobili, chcelo by to viac info a parametre.
Inak sme z Prievidze.
Výroba puzzli je buď na stroji ( drahšia verzia ) alebo vypilovaní na "špeciálnej" pílke a cez šablónu. (jednoduchšia na výrobu a lacnejšia )

pokiaľ máte nejaké otázky môžete ma kontaktovať súkromnou poštou. poprípade v tejto téme.
wrc
18.01.11,06:33
stefpo: ja planujem v najblizsej dobe rozbehnut predaj fotopuzzle ... cloveka, ktory mi vytlaci velkoformatovu fotku a da na puzzlovy karton mam ... problem je, ze vo svojom okoli (Trencin) nemozem zohnat cloveka/firmu, ktora by mi to puzzle vysekla ... vsetci tu v okoli robia len maloformat - max do A3 ... ja by som potreboval vyrabat aj A0 (1000dielikov) alebo A01(2000dielikov) ... cize vsetko by som dodal, potrebujem cisto len vyseknut tu kartonovu platnu ...
stefpo
18.01.11,16:39
aha, no my nesekáme, priamo frézujem z dreva.
marek kk
22.01.11,15:20
ja by som vedel nieco o tom
marek kk
22.01.11,15:21
mozno by som vedel pomoct
marek kk
22.01.11,15:31
viem vsetko o vyrobe puzzle
marjankaj
22.01.11,15:49
viem vsetko o vyrobe puzzle

A koľko by to tak stálo?
marek kk
22.01.11,15:51
teraz co?
moncita01
29.08.11,16:17
viem vsetko o vyrobe puzzle
ahoj, vieš poradiť s výrobou puzzle?
marek kk
05.10.13,08:52
Mas este zajem o tie puzzle nebolsom dlho a az teraz som si vsimol tuto reakciu