monickab
11.04.07,18:17
Ahojte, dala som si podpis, ale ak pridám príspevok tak sa mi nezobrazuje. Neviem či vy ten podpis vidíte. Neviete prečo ho nevidím ja??? Ďakujem :D
evina
11.04.07,16:22
Ahojte, dala som si podpis, ale ak pridám príspevok tak sa mi nezobrazuje. Neviem či vy ten podpis vidíte. Neviete prečo ho nevidím ja??? Ďakujem :D
Ak myslíš podpis Monika, tak vidíme:)
monickab
11.04.07,16:36
:eek: Super... Neviem prečo ale už aj ja...
ďakujem
Melnick
11.04.07,16:37
Ak myslíš podpis Monika, tak vidíme:)
A taky to ,že když mnoho pracuješ ,méně miluješ. :)
monickab
11.04.07,16:39
A taky to ,že když mnoho pracuješ ,méně miluješ. :)


Nechápem.. Ak som dala tému tak vidím aj podpis Monika aj citát...a ak som vložila príspevok tak nevidím nič.. Má to tak byť???:mad:
Paula
11.04.07,16:51
Keď píšeš príspevok, zafajkni si tam, kde sú dodatočné možnosti "zobraziť podpis".... nižšie na obrazovke je to.
cloe
11.04.07,17:07
Prosím vás a kde sa zadáva to, aby sa mi pri mojom príspevku zobrazoval nejaký citát, tak ako má Monika od Balzaca? Akosi to neviem nájsť.
jamis
11.04.07,17:11
Prosím vás a kde sa zadáva to, aby sa mi pri mojom príspevku zobrazoval nejaký citát, tak ako má Monika od Balzaca? Akosi to neviem nájsť.
Prejdi do nastavenia a tam si ho zadaj....
cloe
11.04.07,17:15
V nastavení som bola ale kde tam, v ktorej časti?
jamis
11.04.07,17:27
Pred, alebo za podpis pridáš citát, ktorý chceš...
cloe
11.04.07,17:30
Ďakujem, som nemožná. Dúfam, že už mi to pôjde.
cloe
11.04.07,17:34
Skúšam to, ale aj keď dám zobraziť podpis, tak sa mi to neukazuje.
jamis
11.04.07,17:38
Ale ani mne sa vždy podpis nezobrazuje a tiež neviem prečo. Raz tam je a inokedy zasa nie. Ale aby som pravdu povedala, doposiaľ ma to nijak zvlášť netrápilo.
cloe
11.04.07,17:41
No, nie je to taká vec, z ktorej by sa mal človek trápiť:D ale aj tak by ma to celkom zaujímalo, lebo si potom pripadám úplne blbá.
cloe
11.04.07,17:42
Tak a už to tam mám. Môžem kľudne spať.:D
cloe
11.04.07,17:42
A už to tam zas nemám:eek:
jamis
11.04.07,17:47
Skúšaj, možno sa Ti to raz podarí.
cloe
11.04.07,17:51
Už sa mi to podarilo v príspevku č.14 ;)
jamis
11.04.07,17:55
Už sa mi to podarilo v príspevku č.14 ;)

Ale ja v príspevku č. 14 nevidím žiadny citát a ani podpis. Vidí to niekro iný ?
cloe
11.04.07,17:56
Tak to som z toho už úplný jeleň
jamis
11.04.07,18:04
Tak to sme už jeleni dvaja....
cloe
11.04.07,18:09
Ale ja to tam naozaj vidím, tak neviem, či nemám niekde zapnuté, aby som bola neviditeľná pre iných aj s tým podpisom či čo!:D
Anja111
11.04.07,18:10
Ale ja v príspevku č. 14 nevidím žiadny citát a ani podpis. Vidí to niekro iný ?
Áno.
V príspevku č. 14 je, citujem:
"Nikdy nezabudni, že si najprv človek, až potom všetko ostatné!
Viera"
evina
11.04.07,18:11
Ale ja v príspevku č. 14 nevidím žiadny citát a ani podpis. Vidí to niekro iný ?

ja ho v príspevku 14 vidím:D

Nikdy nezabudni, že si najskôr človek, až potom všetko ostatné!
Viera
cloe
11.04.07,18:12
Tak to som rada, že to vidia aj ostatní a už vám s tým dám pokoj:)
jamis
11.04.07,18:12
Áno.
V príspevku č. 14 je, citujem:
"Nikdy nezabudni, že si najprv človek, až potom všetko ostatné!
Viera"

A ako je to možné, že ja tam nič nevidím ?
cloe
11.04.07,18:14
A ako je to možné, že ja tam nič nevidím ?
To neviem a v príspevku č.22?
jamis
11.04.07,18:17
To neviem a v príspevku č.22?

Teraz som z toho tuplovaný jeleň....ani tam ja nič nevidím. A ani svoj podpis.
cloe
11.04.07,18:24
Teraz som z toho tuplovaný jeleň....ani tam ja nič nevidím. A ani svoj podpis.
Je veľa vecí medzi nebom a zemou:D Ale aj tak je to nejaké zvláštne, že niekedy to tam je a niekedy to tam neni. A ty to nevidíš. Niekde bude ten pes zakopaný.
lenkak
11.04.07,19:05
keď máš krátky príspevok, tak podpis sa nezobrazí, a takisto sa nezobrazí keď máš na jednej stránke viac ako 5 príspevkov.
Maj príspevok aspoň na tri riadky.
Halli
11.04.07,19:19
keď máš krátky príspevok, tak podpis sa nezobrazí, a takisto sa nezobrazí keď máš na jednej stránke viac ako 5 príspevkov.
Maj príspevok aspoň na tri riadky.

Leni, ty si s tým vybabrala, že tri riadky :D , to by ma nenapadlo...takto to rozložiť kôli podpisu.
Cloe netráp sa tým , ty už si tu podpísaná ;)
Melnick
11.04.07,19:20
Leni, ty si s tým vybabrala, že tri riadky :D , to by ma nenapadlo...takto to rozložiť kôli podpisu.
Cloe netráp sa tým , ty už si tu podpísaná ;)
Leni a aj so mnou si vybabrala,lebo som sa dievčatám chcela priznať,že som im ukradla podpisy .:D :D :D
lenkak
11.04.07,19:22
Leni, ty si s tým vybabrala, že tri riadky :D , to by ma nenapadlo...takto to rozložiť kôli podpisu.
Cloe netráp sa tým , ty už si tu podpísaná ;)

rozložiť :eek:, nuž vyskúšala som. A funguje to. :D
Halli
11.04.07,19:30
Leni a aj so mnou si vybabrala,lebo som sa dievčatám chcela priznať,že som im ukradla podpisy .:D :D :D

Majka, ty dnes sršíš humorom, na tej vete : A taky to ,že když mnoho pracuješ ,méně miluješ. :) , sa ešte stale "chlámem" ... mala by som už isť domov, xi ja ešte v práci-ááále nepracujem :D
Melnick
11.04.07,19:42
Majka, ty dnes sršíš humorom, na tej vete : A taky to ,že když mnoho pracuješ ,méně miluješ. :) , sa ešte stale "chlámem" ... mala by som už isť domov, xi ja ešte v práci-ááále nepracujem :D
Doháňam zmeškané Slávka a chcem Ti spríjemniť prácu .:D :D :D
Halli
11.04.07,19:45
Doháňam zmeškané Slávka a chcem Ti spríjemniť prácu .:D :D :D
... tak to máš u mňa ....VRÁTIM ... :D doháňaš "zameškané" ? :D :D
cloe
11.04.07,19:54
keď máš krátky príspevok, tak podpis sa nezobrazí, a takisto sa nezobrazí keď máš na jednej stránke viac ako 5 príspevkov.
Maj príspevok aspoň na tri riadky.
Lenka, ďakujem, že si mi to objasnila:)
Melnick
11.04.07,19:55
To Slávka:
Mám tu vééééééééééééľkúúúúúúúúúúú úúú absenciu. Iba som makala ,úsmev na tvári mi nevyčaril ani kosmodisk,takže teraz po daňových útrapách sa mi znova vracia chuť žiť a žartovať tiež.:D :D
lenkak
11.04.07,19:56
Maja sme dve....
ale ešte aj apríl sa doháňa, hádam v máji to už bude trošku kľudnejšie.
cloe
11.04.07,19:56
Majka, ty dnes sršíš humorom, na tej vete : A taky to ,že když mnoho pracuješ ,méně miluješ. :) , sa ešte stale "chlámem" ... mala by som už isť domov, xi ja ešte v práci-ááále nepracujem :D
Ty máš odpoľudňajšiu smenu?:eek:
cloe
11.04.07,19:58
To Slávka:
Mám tu vééééééééééééľkúúúúúúúúúúú úúú absenciu. Iba som makala ,úsmev na tvári mi nevyčaril ani kosmodisk,takže teraz po daňových útrapách sa mi znova vracia chuť žiť a žartovať tiež.:D :D
Majka, myslím, že všetkým sa nám vracia chuť do života, znovu sa tešíme že je vonku krásne a tak...;)
Melnick
11.04.07,20:01
Majka, myslím, že všetkým sa nám vracia chuť do života, znovu sa tešíme že je vonku krásne a tak...;)
Je fajn,že zlé obdobia vystriedajú lepšie ,ináč by sme asi zblbli.A cítiť aj tu na Porade ,že nálada sa nám vylepšuje.:D
jamis
12.04.07,10:09
keď máš krátky príspevok, tak podpis sa nezobrazí, a takisto sa nezobrazí keď máš na jednej stránke viac ako 5 príspevkov.
Maj príspevok aspoň na tri riadky.

Takže idem to vyskúšať i ja. I keď ma to nejako veľmi netrápi, že môj podpis nie je vidieť.
Ale človek je tvor, ktorý bol, je a bude zvedavý. Tak čo by som neurobila pre tú moju zvedavosť.
Prajem príjemný deň.
jamis
12.04.07,10:11
No a ono to ozaj funguje. Teraz sa už kľudne môžem ísť venovať iným veciam a myslím, že príjemnejším.
Takže sa tu uvidíme až večer /možno/.
Jozef I
12.04.07,10:13
a už to zase nefunguje.... :D :D :D :D
jamis
12.04.07,10:17
Mne to ale vôbec nevadí.
Sú iné dôležitejšie veci tu na porade, ako dajaký podpis. Veď kto bude chcieť vedieť kto som, nakukne do verejného profilu a tam sa dočíta viacej ako len dajaký podpis.

Prajem pekný deň.
Halli
12.04.07,10:22
a už to zase nefunguje.... :D :D :D :D


Zdenko, ty si tu robíš "prču" zo slušných ľudí :D :---
Jozef I
12.04.07,10:27
Zdenko, ty si tu robíš "prču" zo slušných ľudí :D :---
To by som si ale vôbec nedovolil ... :D :D :rolleyes: ;)
Elena Navrátilová
12.04.07,10:29
To by som si ale vôbec nedovolil ... :D :D :rolleyes: ;)
Samozrejme, ja neviem prečo Ťa tu podozrievajú z invektívnych praktík ... :--- :D ;)
účtovník 007
12.04.07,10:35
Samozrejme, ja neviem prečo Ťa tu podozrievajú z invektívnych praktík ... :--- :D ;)

Ale ja viem, lebo málokto môže byť naraz aj Jozefom aj Zdenom. :--- :D
Alebo nový trend dve v jednom?:D
Jozef I
12.04.07,10:38
Ale ja viem, lebo málokto môže byť naraz aj Jozefom aj Zdenom. :--- :D
Alebo nový trend dve v jednom?:D
Presne tak ... dva v jednom... idem s dobou :D

P.S. Alebo jeden v dvoch ? Tak teraz neviem :D
Elena Navrátilová
12.04.07,10:40
Ale ja viem, lebo málokto môže byť naraz aj Jozefom aj Zdenom. :--- :D
Alebo nový trend dve v jednom?:D
Však jasné... ešte lepšie keď sú 3 v 1, nie? Čo budeme trocháriť. ;) :D :--- Síce kvantita nenahradí kvalitu, ... toto je dobrá kvalita či už2 v 1 alebo 3 v 1. :D :D :D ;)
účtovník 007
12.04.07,10:44
Presne tak ... dva v jednom... idem s dobou :D

P.S. Alebo jeden v dvoch ? Tak teraz neviem :D

No a nekúp to , keď je to také výhodné.:D
účtovník 007
12.04.07,10:45
Však jasné... ešte lepšie keď sú 3 v 1, nie? Čo budeme trocháriť. ;) :D :--- Síce kvantita nenahradí kvalitu, ... toto je dobrá kvalita či už2 v 1 alebo 3 v 1. :D :D :D ;)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Jozef I
12.04.07,10:51
Počúvajte, nepreháňate to trošku ? :D
Až tri v jednom ? Preboha čo to tu na mňa šijete? :--- :D :D
Elena Navrátilová
12.04.07,10:53
Počúvajte, nepreháňate to trošku ? :D
Až tri v jednom ? Preboha čo to tu na mňa šijete? :--- :D :D
Vidíš začalo to o podpise a už šijeme :D :D :D a na Teba :eek: :D ;)
monickab
12.04.07,12:14
No som rada, že ste sa tu dobre zabavili... :)
Melnick
12.04.07,13:59
Ale ja viem, lebo málokto môže byť naraz aj Jozefom aj Zdenom. :--- :D
Alebo nový trend dve v jednom?:D
A dodávam-nie hocijakým Jozefom,ale Jozefom I.
Melnick
12.04.07,14:02
No som rada, že ste sa tu dobre zabavili... :)
monickab,vieš čo je zaujímavé ,že pár ľudí sa dobre baví všade.:) :) :) Kým nás za to niekto nevyhreší. Ale myslím,že takéto bavenie ani nikomu nemôže prekážať,alebo :eek: :eek: :eek: ???????
Elena Navrátilová
12.04.07,14:20
monickab,vieš čo je zaujímavé ,že pár ľudí sa dobre baví všade.:) :) :) Kým nás za to niekto nevyhreší. Ale myslím,že takéto bavenie ani nikomu nemôže prekážať,alebo :eek: :eek: :eek: ???????
...Nestraš prosím Ťa, trošku sa to tu ukľudnilo... panuje tu jarná veselá nálada ... úsmev, šarm a samé čaro, k tomu podpis na dva riadky a Ty sľubuješ proces krátky? Veď my duše úbohe... podpisom svoj ortieľ určíme. A ešte sa tu navzájom mučíme? mimotemy Je to jasné? Týmto spasím duše hriešne? Veď navzájom sa tu učíme ako podpis dať, aj keď by to mal byť malý zázrak. :) :D ;)
Melnick
12.04.07,14:38
...Nestraš prosím Ťa, trošku sa to tu ukľudnilo... panuje tu jarná veselá nálada ... úsmev, šarm a samé čaro, k tomu podpis na dva riadky a Ty sľubuješ proces krátky? Veď my duše úbohe... podpisom svoj ortieľ určíme. A ešte sa tu navzájom mučíme? mimotemy Je to jasné? Týmto spasím duše hriešne? Veď navzájom sa tu učíme ako podpis dať, aj keď by to mal byť malý zázrak. :) :D ;)A Ty Elenka čo chceš? Řád zlatého veršíka či čo .:D :D :D
cloe
12.04.07,14:58
A Ty Elenka čo chceš? Řád zlatého veršíka či čo .:D :D :D
Komu sa nelení, tomu sa veršuje;) Ale mne sa dnes tááááááááák "lení":D
Ale neveršuje mi to ani keď sa mi nelení:)
jamis
12.04.07,15:09
Vidím, že tu panuje dobrá slniečková nálada.
Jeden ani nevie, čo spôsobí takou témo, ako je podpis.
Ale hlavne, že slniečko svieti na nás všetkých a troška nás rozhreje pri srdiečku.
Elena Navrátilová
12.04.07,15:16
A Ty Elenka čo chceš? Řád zlatého veršíka či čo .:D :D :D
Áno prosím... :) :D To ten podpis... :D hoc aj krátky :D zase to tu veršujem, len neviem kam sa dá s tým dostať, pomôže len bodka.:D
Melnick
12.04.07,15:33
Vidíš,vidíš monickab milá,čo si svojim podpisom spôsobila? Básnici tu rande majú a o podpis sa nestarajú. Iba jedna milá Lenka počítačová učiteľka,vysvetlila všetkým do radu, tú podpisovú záhadu.

Dekuji,dekuji, tleskejte mi, mám to ráda. :D :D :D :D :D
cloe
12.04.07,16:31
Záhada to veru bola,
motali sme sa v tom dokola.:confused:
Dopadlo to výborne,
už je to jasné aj mne;)
Tuším sa mi zadarilo,
to slniečko podporilo
básnické to moje črevo
a pritom som také drevo!:D
jacekova
13.04.07,05:49
Tak toto sa mi veru páči, že ste to tu objasnili.
Skušala som si tiež dať podpis pod svoje príspevky, ale nešlo to...
vykašlala som sa na to, ale hned je mi lepšie na svete, ked to ide...
diky moc
monickab
13.04.07,05:53
Tuším ste sa všetci minuli povolaním...:D:D :D :D :D :D :D :D
Také krásne básničky som už dlho nečítala.
Klobúk dolu pred vami... :rolleyes:
petovsan
07.11.07,09:08
... stále nechápem, prečo sa mi pod príspevkom nezobrazuje podpis ... ak vstúpim do svojho príspevku a dám upraviť a pozriem si náhľad, tak tam ten podpis vidím a po odoslaní sa mi už zasa na stránke neobjaví ... čo robím zle ???
liba2
07.11.07,13:22
a potvrdila si aj "uložiť podpis" ?
liba2
07.11.07,13:24
Predchádzajúci prispevok bola skúška. Ako vidíš, ani ja tam nemám podpis, hoci v iných príspevkoch je. Takže to nie je tvoja chyba, ale podpis sa nám nie vždy zobrazuje v príspevku. Najskôr to vysvetlí Richard. :)
petovsan
07.11.07,13:49
Predchádzajúci prispevok bola skúška. Ako vidíš, ani ja tam nemám podpis, hoci v iných príspevkoch je. Takže to nie je tvoja chyba, ale podpis sa nám nie vždy zobrazuje v príspevku. Najskôr to vysvetlí Richard. :)
Ďakujem za snahu o "objasnenie" záhadnej situácie okolo podpisu :), len mi vôbec nejde do hlavy, prečo v náhľade (pri vytváraní nového príspevku) ten podpis mám a potom čarovne zmizne ... tak to teda necháme na Richarda...
endrju
07.11.07,14:02
Ďakujem za snahu o "objasnenie" záhadnej situácie okolo podpisu :), len mi vôbec nejde do hlavy, prečo v náhľade (pri vytváraní nového príspevku) ten podpis mám a potom čarovne zmizne ... tak to teda necháme na Richarda...
Richard to vysvetlil už pred viac ako rokom v téme http://www.porada.sk/t32809-podpis-pod-prispevkom.html

Takže Hľadať Hľadať a ešte raz Hľadať odporúčam. :) :cool:
petovsan
07.11.07,14:25
Richard to vysvetlil už pred viac ako rokom v téme http://www.porada.sk/t32809-podpis-pod-prispevkom.html

Takže Hľadať Hľadať a ešte raz Hľadať odporúčam. :) :cool:

veď som aj hľadala :eek:, ale vyhodilo mi iba 3 témy a táto medzi nimi zaručene nebola ... mám teda ešte značné rezervy, aby som samu seba mohla pasovať za profi-hľadačku :D ... a díky za navigáciu