marikalav
12.04.07,15:33
Ahojte,mám takú malú analytickú otázočku....
Čo môže ovplyvniť, že mzdy sa nezmenia aj keď jeden mesiac mala firma vysoke nadčasy, ale na mzdách sa to neprejavilo velkym skokom. Moja neter dostala takuto analytickú otázku v skole a nase uvahy nestacili, preto chcem poprosit dalsie navhy a moznosti. Dakujem
endrju
12.04.07,14:23
Ahojte,mám takú malú analytickú otázočku....
Čo môže ovplyvniť, že mzdy sa nezmenia aj keď jeden mesiac mala firma vysoke nadčasy, ale na mzdách sa to neprejavilo velkym skokom. Moja neter dostala takuto analytickú otázku v skole a nase uvahy nestacili, preto chcem poprosit dalsie navhy a moznosti. Dakujem

Zákonník práce

"§ 121
Mzda za prácu nadčas

(1) Za prácu nadčas patrí zamestnancovi dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 25 % jeho priemerného zárobku. Ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodne na čerpaní náhradného voľna za prácu nadčas, patrí zamestnancovi za hodinu práce nadčas hodina náhradného voľna; v tom prípade mu mzdové zvýhodnenie nepatrí. Ak zamestnávateľ neposkytne zamestnancovi náhradné voľno počas troch kalendárnych mesiacov alebo v inak dohodnutom období po výkone práce nadčas, patrí zamestnancovi mzdové zvýhodnenie podľa prvej vety.

(2) Zamestnávateľ môže dohodnúť so zamestnancom, že vo výške mzdy bude zohľadnená prípadná práca nadčas, najviac však v súhrne 150 hodín ročne. S vedúcim zamestnancom, ktorý je v priamej riadiacej pôsobnosti štatutárneho orgánu, a s vedúcim zamestnancom, ktorý je v priamej riadiacej pôsobnosti tohto vedúceho zamestnanca, môže zamestnávateľ dohodnúť, že vo výške mzdy bude zohľadnená prípadná dohodnutá práca nadčas. V týchto prípadoch zamestnancovi za prácu nadčas nepatrí mzda vrátane mzdového zvýhodnenia za prácu nadčas podľa odseku 1 a nemôže za túto dobu čerpať náhradné voľno."

Odporúčam chvíľku uvažovať nad zvýrazneným textom - odpoveď na analytickú otázku je v ňom celkom pekne viditeľná.