Dominika 21
13.04.07,08:47
Ahojte,

ake mate skusenosti s odovzdavanim tlaciv na soc. poistovnu? Prijima i vykazy vytlacene z PC alebo len vykazy vytlacene priamo do originalnych tlaciv od SEVTu?
evina
13.04.07,07:02
Ahojte,

ake mate skusenosti s odovzdavanim tlaciv na soc. poistovnu? Prijima i vykazy vytlacene z PC alebo len vykazy vytlacene priamo do originalnych tlaciv od SEVTu?

Aj vytlačené z PC
brm
13.04.07,07:25
aj vytlačené z Formediku...
Dominika 21
13.04.07,11:57
Ahoj,

a z ktoreho ekonomickeho systemu?
evina
13.04.07,12:17
Ahoj,

a z ktoreho ekonomickeho systemu?

Akéhokoľvek, ktorý má tlačivá totožné s tými zo SP myslím obsahovo nie farebne...
danica
15.04.07,13:00
Aj vytlačené z PC
Tak to ste aj mňa potešili a od kedy akceptujú tieto tlačivá z PC - nefarebné, ja keď som si volala minulý rok do SP v Bratislave akceptovali len org. farebné tlačivá.
Pepa
15.04.07,13:09
Tak to ste aj mňa potešili a od kedy akceptujú tieto tlačivá z PC - nefarebné, ja keď som si volala minulý rok do SP v Bratislave akceptovali len org. farebné tlačivá.
Už si ani nepamätám - ale minulý rok nefarebné určite brali.
evina
15.04.07,13:44
Tak to ste aj mňa potešili a od kedy akceptujú tieto tlačivá z PC - nefarebné, ja keď som si volala minulý rok do SP v Bratislave akceptovali len org. farebné tlačivá.

Ja také posielam minimálne štyri roky, ak nie viac...
danica
16.04.07,15:03
evina;447100]Ja také posielam minimálne štyri roky, ak nie viac...

:)Evina tak to som rada, vidíš a ja všetko vypisujem ručne na orginálne tlačivá, lebo mzdy robím ručne nemám program, posielaš tie ktoré sú na stránke SP , myslím že tie sa mi nedajú uložiť do PC iba vytlačiť, nemáš náhodu nejaké tlačivá uložené?
Ďakujem...
evina
16.04.07,15:17
evina;447100]Ja také posielam minimálne štyri roky, ak nie viac...

:)Evina tak to som rada, vidíš a ja všetko vypisujem ručne na orginálne tlačivá, lebo mzdy robím ručne nemám program, posielaš tie ktoré sú na stránke SP , myslím že tie sa mi nedajú uložiť do PC iba vytlačiť, nemáš náhodu nejaké tlačivá uložené?
Ďakujem...

Nie, používam tlačivá z môjho softu vrátane RL.
Melnick
16.04.07,15:28
evina;447100]Ja také posielam minimálne štyri roky, ak nie viac...

:)Evina tak to som rada, vidíš a ja všetko vypisujem ručne na orginálne tlačivá, lebo mzdy robím ručne nemám program, posielaš tie ktoré sú na stránke SP , myslím že tie sa mi nedajú uložiť do PC iba vytlačiť, nemáš náhodu nejaké tlačivá uložené?
Ďakujem...
danica ,tlačivá na stránke SP sa síce nedajú uložiť ,ale sú editovateľné,takže môžeš vpisovať údaje ,ale to určite robíš.:)
mgm
16.04.07,18:06
Mne bolo povedané v Košiciach, že sa musia používať len ich ofic. tlačivá, preto využívam ich tlačivá a soft mi tam vpisuje údaje - toto info mi potvrdili aj zase minulý týždeň
jamis
16.04.07,18:13
Ja takisto posielam tlačivá vytlačené priamo zo softu a u nás na SP s tým nie sú žiadne problémy, tak neviem prečo robia problémy Vám. Aj tak večne sami na SP nemali originálne tlačivá a dávali mi ofotené, že sa to ani čítať nedalo.
Paula
16.04.07,18:14
Nesúhlasím mgm ...minulý týždeň a aj dnes som v KE dávala vytlačené z mzdového programu, čiernobiele...vzali rovnako ako aj vlani, predvlani....
katkaj
16.04.07,18:17
Mám pocit že sa zase niekto na pobočke SP hrá na dôležitého a zbytočne buzeruje zamestnávateľov. Pokiaľ ten výkaz spĺňa všetky náležitosti ktoré má spĺňať tak môže byť aj fialovo zelený a nemalo by im to vadiť :confused:
jamis
16.04.07,18:19
Možno sa pani na SP špatne vyspala, alebo sama nevie, že je to možné.
mgm
16.04.07,18:26
Nesúhlasím mgm ...minulý týždeň a aj dnes som v KE dávala vytlačené z mzdového programu, čiernobiele...vzali rovnako ako aj vlani, predvlani....

Paula, keď mi každý rok na otázku, či môžem dávam aj tlačivá z mzd. programu /Olymp/ vždy mi bolo povedané, že musím dávať len ofic. tlačivá.
Už sa mi stalo, že na začiatku roka, keď sa menili tlačivá, dala čiernobiele z Olympu /výpl. termín 2. v mesiaci/, vzali mi to s tým, že máme odovzdať aj ofic. tlačivo ...

Možno sa asi netreba pýtať a posielať automaticky z Olympu
danica
16.04.07,18:53
[Melnick;447678]danica ,tlačivá na stránke SP sa síce nedajú uložiť ,ale sú editovateľné,takže môžeš vpisovať údaje ,ale to určite robíš.:)

áno máš pravdu sú editovateľné len škoda že sa nedajú uložiť, pretože by mi to ušetrilo aspoň trocha každomesačné vypisovanie, zaujímavé že vo VšZP sú editovateľné tlačivá aj sa dajú uložiť aj pracovníci v VšZP majú lepší prístup ku klientom, iba SP je výnimka....:mad:
evina
16.04.07,19:36
Možno sa asi netreba pýtať a posielať automaticky z Olympu


Presne toto treba spraviť. Rada by som videla ako Ťa písomne požiadajú, že im tie tlačivá nevyhovujú;)
Paula
16.04.07,19:40
Ja sa ich na nič nepýtam, alebo pošlem, alebo odnesiem....a mám za sebou dve veľké kontroly - bez akejkoľvek námietky k tlačivám, vlastne už tri, na tú jednu som už aj pozabudla :cool:
atka4
16.04.07,19:58
Mne bolo povedané v Košiciach, že sa musia používať len ich ofic. tlačivá, preto využívam ich tlačivá a soft mi tam vpisuje údaje - toto info mi potvrdili aj zase minulý týždeň

U tých klientov, ktorí nemajú elektr.zasielanie nosím alebo posielam priamo výstupy zo SW POHODA, nepýtam sa a ešte s tým nebol problém - ani minulý rok. Tiež mi totiž raz nešiel internet, tak som to riskla a.... je to OK.
mgm
17.04.07,04:25
Ďakujem, aj keď som nezadala tému ja, poučila som sa. Ešte raz ďakujem
bea
17.04.07,06:07
U tých klientov, ktorí nemajú elektr.zasielanie nosím alebo posielam priamo výstupy zo SW POHODA, nepýtam sa a ešte s tým nebol problém - ani minulý rok. Tiež mi totiž raz nešiel internet, tak som to riskla a.... je to OK.
Už som sa raz v nejakej téme na toto pýtala, ale odpoveď som nedostala. Tak skúsim znova.
Nemáš problém zo SW POHODA ani vtedy, keď v prílohe k výkazu máš napr. len 2 zamestnancov a potom máš vytlačené len 2 rady údajov a ostatné je prázdne? Ja som si to zatiaľ netrúfla takto poslať. Ale do originálneho tlačiva sa mi POHODA nie vždy presne trafí a tak vypisujem na stránke socpoist.
atka4
24.04.07,15:13
Už som sa raz v nejakej téme na toto pýtala, ale odpoveď som nedostala. Tak skúsim znova.
Nemáš problém zo SW POHODA ani vtedy, keď v prílohe k výkazu máš napr. len 2 zamestnancov a potom máš vytlačené len 2 rady údajov a ostatné je prázdne? Ja som si to zatiaľ netrúfla takto poslať. Ale do originálneho tlačiva sa mi POHODA nie vždy presne trafí a tak vypisujem na stráne socpoist.

Áno PODODA robí prílohu, ako hovoríš, ale ja ju odovzdávam takto a nevrátili mi to. Sem-tam na to pozorne pozerajú ale vopred utvrdzujem, že veď je tam aj ten kód.... a vzali to aj takto.
Muška
24.04.07,15:24
A Evidenčné listy nemôžu byť čierno-biele??
katkaj
24.04.07,15:25
A Evidenčné listy nemôžu byť čierno-biele??

Iné ani neposielam ;)
Muška
24.04.07,15:27
Katuška, veď aj ja.....len všetci píšu o výkazoch, a RL a EL neboli spomenuté. Tak KSENP - čierno-biele :D
katkaj
24.04.07,15:32
Katuška, veď aj ja.....len všetci píšu o výkazoch, a RL a EL neboli spomenuté. Tak KSENP - čierno-biele :D

mimotemy Aj keď by som rada posielala zelené s ružovými sloníkmi :D:D:D
Muška
24.04.07,15:36
[quote=katkaj;452715 s ružovými sloníkmi :D:D:D[/quote]
Katka, žeby som im tam vlastné foto prikladala ? :rolleyes:
endrju
24.04.07,15:37
mimotemy Aj keď by som rada posielala zelené s ružovými sloníkmi :D:D:D

mimotemy
Katka, skôr ako budeš posielať "zelené s ružovými sloníkmi", pošli, prosím, ku mne niekoho, kto poutiera oprskaný monitor ;) Ďakujem :cool:
katkaj
24.04.07,15:39
mimotemy
Katka, skôr ako budeš posielať "zelené s ružovými sloníkmi", pošli, prosím, ku mne niekoho, kto poutiera oprskaný monitor ;) Ďakujem :cool:

Andrej po Muškinej odpovedi by sa tá "utieračka" hodila aj mne :D
endrju
24.04.07,15:39
mimotemy Informácia pre Mušku:

"Mrnikové" témy sa nachádzajú v sekcii "Hobby..." :D :) ;) :cool:
katkaj
24.04.07,15:41
Informácia pre Mušku:

"Mrnikové" témy sa nachádzajú v sekcii "Hobby..." :D :) ;) :cool:

Snáď nám Richard pre tentokrát odpustí ;)
Muška
24.04.07,15:41
Informácia pre Mušku:

"Mrnikové" témy sa nachádzajú v sekcii "Hobby..." :D :) ;) :cool:
ešteže tu nie je Silviky :D, že by Vás trošku umravnila :D:D
endrju
24.04.07,15:42
Snáď nám Richard pre tentokrát odpustí ;)

... a čo moderátori v tejto Porade? Tiež odpustia? :eek: :) ;) :cool: :rolleyes:
katkaj
24.04.07,15:44
... a čo moderátori v tejto Porade? Tiež odpustia? :eek: :) ;) :cool: :rolleyes:

Určite odpustia. Veď my také krehké kvetinky za to ani nemôžeme :D
Paula
24.04.07,15:46
:cool: To nemdopadne dobre :cool:
Muška
24.04.07,15:49
:cool: To nemdopadne dobre :cool:

Paulinka, až takto sme sa nechceli Andrejkovi vyhrážať :D:D:D
katkaj
24.04.07,15:50
........... a taká pekná téma to bola ;)
Paula
24.04.07,15:57
........... a taká pekná téma to bola ;)


Vedved konečne po dlhom čase ;)