Maja2
27.01.05,16:55
Musím dať zamestnancovi pri vyslaní na pracovnú cestu stravné, ak mu poskytujem stravenky? Myslím, že je to dokonca v rozpore. Alebo ak nie je, tak by sa mu to stravné malo nejakým spôsobom krátiť.
Len neviem, či na základe zákona o cestovných náhradách alebo podľa zákonníka práce. Poraďte §. Ďakujem.
klaudia
27.01.05,16:30
Nie, ak mu davas stravne na pracovnu cestu, tak uz nema narok na stravne listky. pozri zakon o cestovnych nahradach http://www.porada.sk/showthread.php?t=3716
ik-a
27.01.05,16:39
Alebo opacne. Ak mu das stravne listky, nema narok na stravne z titulu pracovnej cesty. Mozes mu dat, ale vreckove, ktore je az do 40% stravneho.
Lucy
27.01.05,16:42
Súhlas. Zákon o cestovných náhradách v §5: Zamestnancovi patrí stravné za každý kalendárny deň pracovnej cesty......atď.

Teda ak dáš zamestnancovi na mesiac dopredu stravné lístky a v danom mesiaci ide zamestnanec na školenie, tak mu vypíšeš cesťák, pekne mu vyplatíš stravné a na nasledujúci mesiac mu o príslušný počet lístkov dáš menej. Asi tak.
Lucy
27.01.05,16:44
Nooo stravenky a stravné by som nemiešala. Na stravný lístok si predsa zamestnanec prispieva, teda si ho kúpi za určitú sumu. Na stravné má nárok v plnej výške, nič si neplatí. Iba žeby mal poskytnuté stravovanie bezodplatne.
Maja2
27.01.05,17:04
To je práve to, nad čím ja špekulujem. Ja dávam zamestnancom stravenky vo výške 60 Sk, pričom nárok na stravné by mali v rozsahu 5-12 hod. 80 Sk. A bola by som najradšej, keby to tak aj zostalo. Nič tým neporušujem? Nemala by som im doplácať 30 Sk. Podľa Ik-a nie. Už ste sa s tým niekde stretli?
MIRKA
27.01.05,17:04
Maja2: poskytneš mu buď str.lístky alebo stravné pri SC, nie oboje.

a ako píše Lucy - ak mu vydáš str.lístky dopredu za mesiac a potom v tom mesiaci pôjde na SC, alebo školenie, kde má zabezpečené aj stravné, tak v ďalšom mesiaci mu budeš prislúchajúci počet lístkov krátiť o počet dní na SC alebo školení. zamestnanec nebude nijako ukrátený.
Daphne
27.01.05,17:06
§ 152 Zakonníka prace
Stravovanie zamestnancov


(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu.

Ak je pracovnik vyslany na pracovnu cestu patri mu za podmmienok stanovenych Zakonom o cestovnych nahradach 283/2002 nahrada preukazatelnych cestovnych vydavkov, vydavkov na ubytovanie,nahrada vedlajsich vydavkov ...a stravne.Suma stravneho zavisi od casu trvania prac. cesty najmenej vsak prac. cesta pre ucely poskytnutie stravneho je 5 hodin. Ak ma zamestnanec taku pracu, ze casto meni miesto pracoviska mozno v pracovnej zmluve dohodnut ine podmienky poskytovania stravneho

POskytnutie stravneho a zaroven straveniek nie je mozne.Bud zamestnanec je na sluz. ceste a prinalezi mu stravne ako nahrada podla Zakona o CN, alebo pracuje v mieste vykonu svojej prace a zamestnavatel mu zabezpecuje stravovanie formou straveniek ( napr. ) podla ZP.
Stravne - nahrada sa krati, ak je zamestnancovi na sl. ceste preukazatelne poskytnute bezplatne jedlo.Bezplatne v tom zmysle, ze zan nezaplati na mieste zamestnanec ani korunu. Bud tieto jedla plati iny subjekt,alebo zamestavatel dodatocne fakturou ( ranajky v hoteloch ako sucast fa za ubytovanie ).
MIRKA
27.01.05,17:07
Maja2: u nás v prvej firme sa nič nedoplácalo. keď boli náhrady podľa zákona 80.- a str.lístky len 72,- , tak sa to nechalo tak a krátilo viď môj prvý príspevok.
Maja2
27.01.05,17:21
Daphne dáva to logiku čo píšeš. Keď je doma - stravenky, keď na SC - stravné.

Ale ako by ste riešili to, keď máme pobočky v okruhu 100 km a medzi týmito pobočkami sa stane, že si aj zamestnancov vymeníme - dočasná výpomoc pri PN a dovolenkách. Spíše sa dohoda v zmysle ZP o dočasnom pridelení. Ja som týmto zamestnancom doteraz stále dávala stravenky. Ale jeden z nich prišiel s tým, že má nárok na stravné v zmysle zákona o cestovných náhradách alebo aspoň doplatok. A domáha sa ho.
ik-a
27.01.05,17:29
V tych dohodach mas aj zmenu miesta vykonu prace? Ak ano, potom cesta do prace nie je sluzobna cesta!!!
Maja2
27.01.05,17:35
Ik-a a si si tým istá? Prečo potom v zákone o cestovných náhradách je § 6 - Náhrady pri dočasnom pridelení ...

A mám tam aj zmenu miesta výkonu práce.
Daphne
27.01.05,17:40
Ak je so zamestnancom spisana dohoda o docasnom prideleni podla § 58 ZP, potom ma skutocne narok na nahrady ako pri SC ( stravne, preukazatelne cest. vydavky, vedlajsie vydavky , aj 5 dnova elektricenka , alebo cest . listky ).§ 6 Zakon o cestovnych nahradach
Maja2
27.01.05,17:45
Nepotešili ste ma, ale aj tak ďakujem.
ik-a
27.01.05,17:45
Pozri si par.2 odst.1 a 3. Docasne pridelenie na vzkon prace sa mysli iny zamestnavatel. Ak je to v ramci jednej firmy, tak sa jedna o zmenu pravidelneho pracoviska. Je dolezite co je v tej dohode. Napr. firma je v Kosiciach, ale docasne pridelila zamestnaca do Nitri, jeho nove pracovisko je Nitra.
Daphne
27.01.05,17:53
este k tym pobockam...ak to je ta ista pravnicka osoba , len ma pobocky v roznych miestach potom § 58 Zp je pre pridelenie pre ine pravnicke osoby. Ak ma zamestnanec v pracovnej zmluve miesto vykonu prace Nitra, a povaha jeho prace je taka, ze v Nitre skutocne vykonava dohodnuty druh prace,tak vyjazd do Topolcian je podla mna pracovnou cestou. Zmenil miesto vykonu prace na ine ako ma v zmluve, je tam viac ako 5 hodin,dala by som nahrady. Ako to mate zakotvene v smernici pre sluzobne cesty ?
Daphne
27.01.05,17:54
Nitra je tusim v kurze :))
ik-a
27.01.05,17:58
Ak ho zamestnavatel vysle do Topolcian vykonat v zmysle jeho prac.naplne nejaku cinnost-je to prac.cesta. Nemeni sa mu pracovisko. Jeho vyjazd je z Nitri.
Maja2
27.01.05,17:58
V internej smernici o tom nič nie je a nakoniec, veď tam môžem napísať, čo je treba. Len či prejde, ak tam napíšem, že sa poskytnú stravenky a basta.

A je to medzi dvoma firmami - spriaznenými jedným konateľom, ktoré majú medzi sebou uzatvorenú dohodu.
Daphne
27.01.05,18:06
2 firmy, dve rozne ICO, dohoda o prideleni, stravne v zmysle zakona o cest nahradach.Tak to ma teraz nenapada ako osetrit v smernici tie stravenky