suzuka
14.04.07,19:54
Chcela by som sa len opytat, ci by bolo mozne z vasej strany zorganizovat online skolenia a prednasky (samozrejme platene). Nemam ani potuchy co vsetko taka realizacia obnasa, ale rada by som sa online skolenia zucastnila, kedze cestovanie u mna neprichadza do uvahy. Mozno bude takych ako ja viacej. Dakujem.
Richard
16.04.07,07:39
Akej témy by sa to malo týkať? Momentálne organizujeme len školenia ohľadom mzdovej agendy, konkrétne ročné zúčtovanie dane.

Síce nie formou seminára, zato však bohatá na príklady, riešenia a komentáre na tieto témy je aj encyklopédia drak.porada.sk ktorá je prístupná aj vzdialene, keďže ide o internetovú aplikáciu.
suzuka
16.04.07,17:11
Dakujem za odpoved. Mam na mysli normalne skolenie napriklad k RZZP. Take ake sa bezne robia (po novelach zakonov a pod.), len by odpadli naklady na cestovanie, prenajom miestnosti ... skoliaci aj skoleni by sedeli doma/v kancelarii v pohode.
O drakovi som rozmyslala, lenze rocny pristup je pre mna drahy. Vacsinou by som ho vyuzila len raz, dva razy v roku (tento rok mi super pomohla hodinka otvorenych dveri v marci - dakujem). Mozno by ste mohli draka spristupnit aj jednorazovo za nejaky poplatok. Urcite sa tu najde vela takych, co potrebuju pomoc jednorazovo, nie su uctovnici ani mzdari, takze celorocny pristup im je zbytocny. (Drak urcite nie je v prvom rade urceny pre "jednohubkarov, ci igelitkarov" ale mozno by sa dali zabit dve muchy jednou ranou. Co vy na to?)
Richard
16.04.07,20:53
Hmm, drak stoji na 12 mesiacov toľko koľko stojí cca 5-6 hodinové školenie :)

A tiež sa dá použiť namiesto školenia. Je tam množstvo príkladov aj na RZZP. Navyše aj test na otestovanie vedomostí z RZZP...
Online školenia by som rád zaviedol, ale dopyt je zatiaľ asi obmedzený. Pokus môže dopladnúť zle...

Aj draka využívajú len tí šikovnejší, ešte je veľká skupina ktorá nevie robiť s internetom ani natoľko že by sa dostali po objednávku...

Kratší prístup možno raz bude...
suzuka
17.04.07,12:43
Vdaka Richard. Zrejme som trosku svojimi predstavami predstihla dobu a podcenila vlastnu penazenku. Ked budem naspat v SR, tak si urcite draka predplatim. Online seminare som si predstavovala ako dobru pomocku dostat sa do obrazu skor ako sa vratim do zamestnania. Kto vie, mozno, kym sa vratim, tak online seminare a jednorazove pristupy budu samozrejmostou. Tak ako je teraz pre mna samozrejmostou Porada. Bez nej by som sa s danovymi priznaniami velmi trapila.
endrju
17.04.07,13:16
Názorný príklad prieniku Porady za "veľkú mláku". ;)
Richard, dúfam, že nám nespyšnieš z takéhoto úspechu :)
Richard
17.04.07,14:26
Nespyšniem :) veď aj Porada vznikla za veľkou mlákou...

inak suzuka vôbec si nepredbehla dobu, len dobu na Slovensku xixi. Online semináre fungujú napr. v USA, lenže porovnávať 250 miliónový trh s našim.... navyše tam semináre nestoja 30 dolárov ako je drak ale napr. 800 dolárov (o ktorom napr. ja viem). Tam stoja aj profesionálne fóra viac ako stojí drak a opäť množstvo úžívateľov je úplne iné, takže na Slovensku len takto poskromne...
endrju
17.04.07,15:04
...veď aj Porada vznikla za veľkou mlákou...

To je pre mňa novinka. Asi je najvyšší čas, aby si pri príležitosti 3. výročia založenia Porady začať spisovať aj pamäti, ktoré budú obsahovať aj "pikošky" zo zákulisia. :cool:
Jozef Mihál
17.04.07,17:14
Veru veru, o pár dní oslavuje Porada 3.narodeniny. Konkrétne 21.4.

Potenciálni gratulanti, nezabudnite!
ALDA
17.04.07,17:26
Veru veru, o pár dní oslavuje Porada 3.narodeniny. Konkrétne 21.4.

Potenciálni gratulanti, nezabudnite!


mimotemy Jožko a komu mám gratulovať, Porade, Riškovi, alebo Tebe? Aby som niečo nepokazila :) ako teraz, keď nedodržujem etiketu a dávam príspevok, ktorý nemá nič spoločné s danou témou, alebo má...
suzuka
18.04.07,14:39
Nespyšniem :) veď aj Porada vznikla za veľkou mlákou...

inak suzuka vôbec si nepredbehla dobu, len dobu na Slovensku xixi. Online semináre fungujú napr. v USA, lenže porovnávať 250 miliónový trh s našim.... navyše tam semináre nestoja 30 dolárov ako je drak ale napr. 800 dolárov (o ktorom napr. ja viem). Tam stoja aj profesionálne fóra viac ako stojí drak a opäť množstvo úžívateľov je úplne iné, takže na Slovensku len takto poskromne...

Predbehnutie doby som myslela presne tak - s ohladom na Slovensko. Online seminar ma napadol prave preto, lebo moj manzel takto skoli svojich zakaznikov. Keby bol na Sk lepsi trh ani cena by nebola neunosna. Skolitel by zaplati $800 cca 20000 Sk, pri cene 200 Sk by stacilo zohnat 100 skolenych. Ale to je vsetko hudba buducnosti. V nasej milej domovine sa posuvame krok za krokom, pricom Porada ide spravnym smerom, takze je vsetko OK. :cool: