sybila3
16.04.07,09:15
Ahojte, chcela by som sa informovať, či stačí zaplatiť zálohovú fa od cígleru a sprístupnia mi aktualizáciu cez internet, alebo mi to musí prísť nainštalovať niekto. díky
Dada
16.04.07,07:17
Stačí zaplatiť a oni to sprístupnia. Naťukáš na ich internetovej stránke svoje licenčné číslo a ťa to pustí ďalej na stiahnutie aktualizácie.
sybila3
16.04.07,07:27
A nemôžem si tam niečo pokaziť, asi nie, lebo ked by som si zavolala toho pána, čo mi chodil inštalovať, on si vždy zaráta 990,- cesta a inštalácia a to sa mi zdá dosť. dík
Dada
16.04.07,07:32
Nemáš čo pokaziť, ak postupuješ správne.
Atreides
16.04.07,09:20
Zaplatit aktualizaciu musis tak ci tak, inak pouzivas novu verziu Money nelegalne ;)
Dada
16.04.07,10:55
Zaplatit aktualizaciu musis tak ci tak, inak pouzivas novu verziu Money nelegalne ;)

Novú verziu si nestiahne bez toho, aby mala zaplatenú aktualizáciu na celý rok.
sybila3
18.04.07,06:08
nemám ju stiahnutú ale pýtam sa preto, či si mám niekoho volať alebo si to po zaplatení môžem stiahnuť sama....díky
ale ked som si upravovala faktúry a doklady, tak som si ich neuložila zvlášť ale dala som iba uložiť zmeny a po aktualizácii mi tie úpravy asi zmiznú, že?
Mala by som si to uložiť pod svojim názvom.......
Dada
18.04.07,06:23
Najprv si zaplať akutalizáciu na rok 2007, potom ti ju sprístupnia na internete, kľudne si ju stiahneš, nainštaluješ, nič v dokladoch sa ti nezmení, neboj sa.
sybila3
19.06.07,06:42
A ako zaúčtujem fa za aktualizáciu? Na 518 ako službu?
neznama22
20.06.07,05:43
...ale ked som si upravovala faktúry a doklady, tak som si ich neuložila zvlášť ale dala som iba uložiť zmeny a po aktualizácii mi tie úpravy asi zmiznú, že?
Mala by som si to uložiť pod svojim názvom.......[/quote]


Presne tak, ak ich mas ulozene pod originalnym nazvom, pod akym to maju ulozene aj dodavatelia softwaru, tak pri najblizsom upgrade sa ti to prepise podla ich upravy. Takze ak mas nieco upravene a nechces o to prist, tak pred upgradom na vyssiu verziu si formulare premenuj. Pozor ale aby nazov formulara bol do 8 znakov, inac sa ti nezobrazi v zozname formularov. Aby si to potom nehladala tak ako ja :-)

Este ked sa bojis, aby si nieco neposkodila alebo nestratila po upgrade, tak si predtym urob zalohu, nebude ti to na skodu. :D
sybila3
10.07.07,13:38
Nainštalovala som si s CD aktualizáciu, ale neviem prečo, ked dám uložiť VPD a PPD mi automaticky neponúkne tlač, predtým mi to robilo. Pozerala som aj v nastaveniach, tam mám zadané tlačiť doklady, kde je chyba? dík
neznama22
10.07.07,14:09
Nepouzivas Typy dokladov? V hornej liste otvoreneho PPD alebo VPD je tlacidlo Typ dokladu, skús si tam kliknut a opravit konkretny typ, mozno to tam v zalozke Tlac nemas zakliknute.
sybila3
11.07.07,06:50
Veď práve používam, ale musela som si tam znova zadať tlačiť doklad, predtým som to mala nadstavené.
neznama22
11.07.07,08:16
Niekedy sa aktualizaciou aj mne prehodia rozne nastavenia. Tak mozno toto nebude jedina vec, ktoru budes musiet opravovat.
sybila3
13.07.07,06:00
Teraz ma upozornilo, že je nová aktualizácia, aj ma hodilo na stránku, ale neviem, či si stiahnem celý balík alebo je tam že update k predchádzajúcej verzii.
neznama22
16.07.07,05:47
ja si stahujem vzdy plny balik, lebo s upgradom som mala obcas problemy. Ako keby mi to nenainstalovalo korektne.
sybila3
23.07.07,12:08
stiahla som si plný balík, ale zrazu mi neukazuje zostatok v banke, mám tam mínusy, prenesené z min.roka mám PS, aj ked pozriem v nastavenia PS ban.účtu tam je prečo mi to potom nezobrazuje, kde je chyba? díky
sybila3
24.07.07,12:43
To už som vyriešila, ale vytlačila som si zostavu zoznam dokladov k dph a pri niektorých dokladoch mám zníž.sadzbu 10 % suma je pri nej 0, ale v dokladoch nemám žiadnych 10 % zadávaných, neviem, ako sa mi to tam dostalo a ako to dostať von.
sybila3
25.07.07,13:03
Potrebovala by som prehodiť MoneyS3 do notebooku, musím si niekoho zavolať, alebo by mi niekto poradil? dík
sybila3
27.07.07,07:19
Ľubi, ty si taká zbehlá v MS3, prosím ťa vedela by som si prehodiť tento program do notebooku alebo si musím zavolať toho čo mi chodí, len ten si strašne zarátava veľa. dík moc
sybila3
28.07.07,13:11
Je tu niekto, čo by mi poradil, či mi preniesť účto MS3 môže len niekto kompetentný, alebo sa to dá aj inak? dík
Ľuba
29.07.07,05:18
Ľubi, ty si taká zbehlá v MS3, prosím ťa vedela by som si prehodiť tento program do notebooku alebo si musím zavolať toho čo mi chodí, len ten si strašne zarátava veľa. dík moc

Ťažko povedať. V prvom rade treba urobiť zálohy všetkých firiem, ktoré máš, potom nainštalovať Money na notebook a obnoviť tam dáta zo záloh. Neviem, akú máš verziu, ale tuším od 10.080 už nejdú spustiť dáta z ostrej verzie na štartke. Takže ak nemáš zakúpené dve licencie, budeš musieť najskôr deaktivovať licenciu na počítači a potom aktivovať na notebooku.
sybila3
29.07.07,08:24
Mám verziu 10.081, ale radšej si zavolám toho chlapíka, aby som tam niečo nepobabrala. až toľko si netrúfam, no to si zas zaúčtuje!!!!!!!!díky moc
Ľuba
29.07.07,11:36
Napíš mi do SS odkiaľ si.