jahoda999
16.04.07,18:57
:mee:

:mee: :mee:


Prosim Vas poradte chcem urobit,štrkovy chodniček na zahradke mam take biele male skalky je to štrk a neviem ako na to aby to nezarastalo ak niekto vie prosim o radu dakujem Papa
ondrejvla
16.04.07,17:59
:mee:

:mee: :mee:


Prosim Vas poradte chcem urobit,štrkovy chodniček na zahradke mam take biele male skalky je to štrk a neviem ako na to aby to nezarastalo ak niekto vie prosim o radu dakujem Papa

My sme dali pod to netkanú čiernu textíliu, ale vydržalo to len rok, predrala sa.
Inak nepoznám nič, čo by zabránilo rastu trávy pomedzi skalky. Síce áno, travex...
bábika
08.05.07,12:26
Skús pod štrk,alebo tie sklaky vložiť PVC - fóliu na jazierka alebo mulčovaciu fóliu, alebo priamo v baumaxe alebo záhradkárskych predajňiach ti poradia čo je dosť pevné aby sa to nerozpadlo, ale aj tieto dve fólie by ti mali vyržať dlho a burina by cez ne rásť určite nemala.
durisovad
08.05.07,12:42
Ak das dobry podklad, burina sice prerastat nebude, ale nevyhnes sa spadu burinovych semien z ovzdusia a teda travexu sa nevyhnes. Alebo vsetky burinky pracne potom vytrhavat. Ja to robim tiez (vytrhavam buriny).
kukučka
10.05.07,19:51
ja by som si v prvom rade prečítala zopár kníh a až potom sa rozhodla
Bobos
11.05.07,11:14
Ahoj, fólia určite ano, rovnako sa nevyhneš pravidelnému postreku. Vystriekaj chodník pred položením fólie herbicidom Roundup ak na vytýčenom chodníku niečo rastie. Presne ako radí kolega, nevyhneš sa náletom, ale myslím, že postrekom sa dá chodník udržať čistý.