lydinka
16.04.07,20:41
Prosím skúsených poraďákov, alebo počítačovo zdatných!!! o pomoc alebo radu.
Ked nahádžem účto PU v Money S3 Office - všetko od vydaných fa, prijatých , účtovného denníka - dajú sa tieto údaje potom preklopit do MRP Win, tak aby bolo všetko OK?
Možn o blbá otázka, ale fakt netuším, či sa niečo takéto dá.
Ďakujem
lenkak
16.04.07,18:43
na to by si potrebovala schopného programátora. Záleží aké databázy používa Money. Keby z mrp do mrp to v pohode, ale z iného softu nemusia sedieť konverzie dát.
lydinka
16.04.07,18:54
na to by si potrebovala schopného programátora. Záleží aké databázy používa Money. Keby z mrp do mrp to v pohode, ale z iného softu nemusia sedieť konverzie dát.

No ved práve, že to nemusí sediet, a potrebujem to vedieť naisto, myslíš že by mi v MRP alebo v Money vedeli dat odpoved?
Dik Leni
lenkak
16.04.07,18:56
Skús sa popýtať, záleží od kontability programov. Skôr by som potom navrhovala robiť v rovnakom programe.
lydinka
16.04.07,19:01
Skús sa popýtať, záleží od kontability programov. Skôr by som potom navrhovala robiť v rovnakom programe.


ááách jo, asi budem musieť, len ide o to, že ten Win, veľmi neovládam a nemám čas sa ho učit, ale čo už, ked musíš, tak musíš :)
lenkak
16.04.07,19:02
keď viacej poznáš Money, tak rob len v ňom. Rob v takom programe, ktorý Ti najviac vyhovuje.
A ešte aj záleží či oba programy máš pod win.
lydinka
16.04.07,19:07
keď viacej poznáš Money, tak rob len v ňom. Rob v takom programe, ktorý Ti najviac vyhovuje.
A ešte aj záleží či oba programy máš pod win.

Ide ale o to, že klienti majú MRP win, mne ho stiahli do mojho ntb, a ked v nom niečo urobím, tak to cez flashku prenesieme do ich pc vo firme. Ale ten MRP sa mi táááák nepáči, ty robíš vo Win, takže ty to máš ok