Viera
28.01.05,08:31
Pracovník mal uzavretú zmluvu na dobu určitú. Po uplynutí tejto určitej doby, mu bolo ústne oznámené, že sa mu zmluva predlžuje na dobu neurčitú.
Je zamestnávateľ povinný vyhotoviť v tomto prípade písomnú zmluvu na dobu neurčitú ?
anka1
28.01.05,07:38
Pracovník mal uzavretú zmluvu na dobu určitú. Po uplynutí tejto určitej doby, mu bolo ústne oznámené, že sa mu zmluva predlžuje na dobu neurčitú.
Je zamestnávateľ povinný vyhotoviť v tomto prípade písomnú zmluvu na dobu neurčitú ?
Určite by som to urobila dodatkom k pracovnej zmluve. Úprava pracov. pomeru na dobu neurčitú.
Ludka M
28.01.05,07:41
zmluva sa automaticky meni na dobu neurčitu ak sa i nadalej zamestnancovi PRIDELUJE PRACA
Viera
28.01.05,08:23
Áno, to je mi jasné, že zo zákona sa automaticky mení na dobu neurčitú, ak sa zamestnancovi naďalej prideľuje práca. No pracovník má obavy, že môže byť poškodený, napr. neserióznym zamestnávateľom, ktorý má takto priestor dodatočne zmeniť podmienky zmluvy ( trvanie zmluvy ) , ktoré neboli písomne dohodnuté.
Beba
28.01.05,12:46
Poraďáci, prosím Vás, poraďte mi, ale súrne. Môže byť pracovná zmluva na skrátený úväzok aj na 1 hodinu denne?Ide mi o to, že živnostenský úrad požaduje pracovnú zmluvu pre zástupcu pre odbornú spôsobilosť pre remeselnú a koncesovanú živnosť /je len na papieri/.Dík :confused:
vladan
28.01.05,12:49
áno, môžeš uzatvoriť takúto pracovnú zmluvu - v tvojom prípade to bude PRACOVNÝ POMER NA KRATŠÍ PRACOVNÝ ČAS
Yuya
28.01.05,13:09
Poraďáci, prosím Vás, poraďte mi, ale súrne. Môže byť pracovná zmluva na skrátený úväzok aj na 1 hodinu denne?Ide mi o to, že živnostenský úrad požaduje pracovnú zmluvu pre zástupcu pre odbornú spôsobilosť pre remeselnú a koncesovanú živnosť /je len na papieri/.Dík :confused:
Ale pokial viem v zakone je napisane, ze zodpovedny zastupca musi mat uzatvoreny pracovny pomer a nie pracovnu zmluvu. To znamena, ze staci ak ma dohodu o VP.
vladan
28.01.05,13:12
Yuya, deviata časť Zákonníka práce má názov: Dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru - čiže DoVP sa nezakladá pracovný pomer.
Beba
28.01.05,13:12
Živnostenský úrad dohodu neakceptuje. Vyhodil to./Je to ako opakovaná činnosť./
Luba2
28.01.05,13:49
Ale pokial viem v zakone je napisane, ze zodpovedny zastupca musi mat uzatvoreny pracovny pomer a nie pracovnu zmluvu. To znamena, ze staci ak ma dohodu o VP.
Pracovný pomer sa uzatvára pracovou zmluvou, môže byť aj na kratší prac. čas. Dohoda nie je pracovný pomer.