sotko
17.04.07,14:53
Prosím Vás, má niekto skúsenosti s bezsackovymi cyklonovymi vysavacmi. Myslim tym ci je to narocne na udrzbu-cistenie nadoby, saci vykon, hluk atd. Predavac v TPD mi povedal, ze sa teraz vacsinou kupuju uz len cyklonove, naproti tomu predavac v Brne mi povedal ze uz boom okolo cyklonovych vysavacov opada a ludia znovu kupuju sackove vysavace.
anet
17.04.07,13:14
Kupila som cyklonovy vysavac Eta, ze teda aka super vec. Po jednom dni som ho chcela vratit, nakolko v nasej domacnosti neplnil moc svoj ucel. Nevzali ho spat a tak som mala darcek pre svokru.:---
Cyklonovy vysavac je fajn pre starsiu pani, ktora zije v 1-1/2 izbovom byte a na podlahe ma par omrviniek z rozka.
Neodporucam ho do rodiny s detmi, domacimi zvieratami a pod.
sotko
17.04.07,13:21
a mozem sa spytat preco? ma slaby saci vykon?
anet
17.04.07,13:59
Myslim ze vykon bol O.K. Povedala by som skor ze u nas neplnil svoj ucel napr. ak vypadlo blato z topanok, tak to jednoducho nepreslo cez ten filter do nadoby ale vsetko zostane nalepene na nom. Nevysaval napr. kamienky co sa nanosili domov v zimnom obdobi posypu. Na filtre zostanu nalepene vlasy, chlpy zo psa. Filter sa da vymyt, ale uprimne po jednom vysavani bol spinavy tak, ako keby som s nim vysavala rok.:cool:
Je to len moja skusenost.

PS: Prave som si kupila novy vysavac Zelmer Vodnik Duo plus (Delfin), uz je po domacom teste, vysava ako drak a tak sa z neho strasne tesim. :) Vysava do vody (0,6L) alebo do vrecka, fuka napr. na jesen opadane listie.