kahu
19.04.07,08:51
Ahojte,

chcem sa spýtať po schválení účt. závierky ideme vyplatiť tichému spoločníkovi podiel na zisku za rok 2005 a 2006, musí si on tento podiel zdaniť za rok 2007?

Ďakujem
Tweety
19.04.07,08:53
Ahojte,

chcem sa spýtať po schválení účt. závierky ideme vyplatiť tichému spoločníkovi podiel na zisku za rok 2005 a 2006, musí si on tento podiel zdaniť za rok 2007?

Ďakujem
Podiely na zisku nie sú predmetom dane.
kahu
19.04.07,09:16
Viete mi poradiť nejaký zákon?
Tweety
19.04.07,09:19
Viete mi poradiť nejaký zákon?
Zákon o dani z príjmov 595/2003 konkrétne §3 .