Bastian
19.04.07,10:41
Aj Vam ide tak pomaly prezeranie mailov na post-e? Mali by si to dat do poriadku, lebo to maju hrozne. Asi maju malo penazi z reklam, no takto si to kazia este viac. Nakoniec im tam zostanu len sedmospaci.:D
ajobs
19.04.07,09:17
Aj Vam ide tak pomaly prezeranie mailov na post-e? Mali by si to dat do poriadku, lebo to maju hrozne. Asi maju malo penazi z reklam, no takto si to kazia este viac. Nakoniec im tam zostanu len sedmospaci.:D


Používaj iný server, prípadne poštu vlastného prevádzkovateľa netu.
LubicaN
19.04.07,09:47
Aj Vam ide tak pomaly prezeranie mailov na post-e? Mali by si to dat do poriadku, lebo to maju hrozne. Asi maju malo penazi z reklam, no takto si to kazia este viac. Nakoniec im tam zostanu len sedmospaci.:D

...mám schránku na poste aj na centrume... Dôležité veci si dávam posielať na obidve, lebo niekedy idú obe, inokedy je na niektorej problém, robia úpravy a potom sa nemôžem dostať k tomu čo potrebujem... Manžel má schránku na g-mail a tam to vraj zatiaľ ide bez problémov...
joni102
19.04.07,10:01
Ja som mala ucet na poboxe a ked ma opakovane sklamal spravila som si ucet aj na gmaily, a vsetky co mi pridu na pobox sa mi skopiruju do gmailu (ti ktori maju na mna kontakt este z poboxu)....
gmail je skratka najlepsi:)
Orim
20.04.07,19:56
Ja som tiež opustil post. Aj pop3 majú spoplatnenú. :)
Axel Wers
21.04.07,08:14
Od FREE služieb sa nedajú čakať zázraky, to je trend dnešnej doby. Síce sú samozrejme výnimky (napr. o gmaily som počul veľa dobrého) ale bavme sa o slovenských poskytovateľoch.
S týmto problém ja nemám, lebo mám svoju doménu (k nej e-mail) takže rýchlosť je stále rovnaká a stabilná.
Čo sa týka post.sk nevšimol som si nejaké výrazné spomalenie za posledných pár dní (mám aj tam schránky, ktoré občas využívam).

A čo sa týka Pop3 - ponúkať ho za peniaze, ako to robí post.sk mi v dnešnej dobe pripadá prinajmenšom..... divné..
Charon
04.05.07,18:33
Máte doménu a potrebujete dobrý email? Poznám jednu spoločnosť. Používam ho roky, sú lacní a neskutočne kvalitní. 24 hodinový servis ... telefonicky, emailom ... Za dobré si však treba zaplatiť. Nie však veľa.
ajobs
05.05.07,10:17
Máte doménu a potrebujete dobrý email? Poznám jednu spoločnosť. Používam ho roky, sú lacní a neskutočne kvalitní. 24 hodinový servis ... telefonicky, emailom ... Za dobré si však treba zaplatiť. Nie však veľa.


Tak tu napíš kontakt, alebo cez SS.