katarina26
19.04.07,12:30
Ahojte poraďáci,

mám firmu ktorá robí medzinárodnú prepravu. Musime podávať súhrnné výkazy keď prepravujeme tovar napr.do Litvy?

Ja faktúrujem len prepravu tomu kto si ju objednal.

Teda.... dúfam že sa ma SV netýkajú.

Ďakujem.
ALBO
19.04.07,12:49
Suhrnný výkaz vyplňate ak dodávate tovar do EU podľa § 43. Dodanie tovaru znamená , že ho predáte alebo darujete, nie že ho dopravíte.
katarina26
19.04.07,13:29
Ďakujem!!!!