beatka123
19.04.07,12:37
prosim o pomoc, fyzicka osoba platiteľ DPH fakúrujem kuchyn. linku s montazou pravdepodobne neplaitelovi DPH do Nemecka za 3/2007. Moze vystavit faktúru podľa § 13 ods. 1b/ zakona o DPH ak som tomu dobre porozumela bez DPH a neuvádza ju v s suhrn. výkaz? Alebo ako. Prosim rychlu odpoved, DPH sa blízi. Dakujem moc
ALBO
19.04.07,12:46
Tak ako píšete. Uvádzate to len v zostave podľa § 70.
Ale pravdepodobne vám vzniká povinnosť registrovať sa v nemecku a tam odviesť daň (ak je to FO tak učite, ak je to neplatiteľ podnikatel tak možno=musíte zistiťv ich zákone, ak je to platiteľ tak nie, lebo on odvedie DPH.)