caspero
19.04.07,13:59
Dobrý deň, veľmi pekne Vás chcem oprosiť! Potrebujem vypracovaný prevádzkový poriadok na masérske služby - súrne, keďže začínam - prevádzku už mám zariadenú, všetky náležitosti a záležitosti :-))) - úrady, vybavené, už len hygiena. Ďakujééém za rýchlu odpoveď - priloženie!
sta
19.04.07,12:04
Dobrý deň, veľmi pekne Vás chcem oprosiť! Potrebujem vypracovaný prevádzkový poriadok na masérske služby - súrne, keďže začínam - prevádzku už mám zariadenú, všetky náležitosti a záležitosti :-))) - úrady, vybavené, už len hygiena. Ďakujééém za rýchlu odpoveď - priloženie!

V prílohe je prevádzkový poriadok pre kaderníctvo. Nájdeš ho aj v tlačivách, skús si ho upraviť pre svoje potreby.
caspero
19.04.07,19:10
ďakujem, pokúsim sa niečo zosmoliť:-)
lugami
20.04.07,10:46
V prílohe posielam prevádzkový poriadok okrem iného aj na masérske služby, ktoré manžel predložil na hygiene a bolo všetko v poriadku.
caspero
21.04.07,11:49
lugami, ďakujem veľmi pekne, vypracovala som to na základe tvojej predlohy za pár minút :-))), super, ešte raz díky
stano044
19.02.08,17:21
V prílohe posielam prevádzkový poriadok okrem iného aj na masérske služby, ktoré manžel predložil na hygiene a bolo všetko v poriadku.
dakujem za radu o prevadzk.poriadok prave zacinam podnikať ako maser a velmi sa mi to zijde dakujem.stano044
Radolus
16.04.08,19:53
Ahoj caspero.

Chcem Ťa požiadať o radu.
Chcem začať podnikať v oblasti masírovania.
Čo všetko k tomu potrebujem,a oplatí sa to ?

Ďakujem
NikoletkaTO
27.09.09,11:21
Ahoj,

ďakujem za pomoc. Si zlatý.
Pekný deň. Nikoleta
Dantess
27.09.09,14:44
Ahoj caspero.

Chcem Ťa požiadať o radu.
Chcem začať podnikať v oblasti masírovania.
Čo všetko k tomu potrebujem,a oplatí sa to ?

Ďakujem
Sice niesom Caspero, ale podnikam ako maser už zhruba pol roka. Kebyže viem vratit cas, tak stym urcite nezacnem. Po prve je to strasne vela vybavovaciek, po druhe treba strasne vela prachov dat do reklamy, pretože maserov je strasne vela, všelijaky kurzovy, by sa to malo zakazat. A ludia ako ja čo ma 4 rocnu zdravotnu školu odbor maser a milion inych kurzov a certifikatov a učil sa to roky je pre verejnost na rovnakej urovni ako niekto kto dostal certifikat za 2 mesiace. Maserske sluzby a relaxu je teraz vsade vela na Slovensku to je booom a teda ak nevies ponuknut nieco extra tak do toho nejdi. (nehovorim to ako možnej konkurencii, ale ako radu.) Dnes je každý druhý človek masér. Bohužial to nikde nieje pisane že s 2 mesačným kurzom