Elena Navrátilová
20.04.07,08:57
Keďže sa tie požiare akosi nechcú umúdriť, prosím všetkých, ktorí majú záujem o stretnutie aj v inej lokalie, v blízkosti termálneho kúpaliska Bešeňová v náručí krásny hôr v lokalite Liptovského Petra prosím o výber termínu v ankete, aby sa stihla predmetná chata zarezervovať o rozhodnutie, ktoré bude vyhovovať čo najširšiemu okruhu. Predpokladaná cena je 200,- za osobu a noc. Strava individuálna.
Muška
20.04.07,07:02
Elena Navrátilová
20.04.07,07:16
Ono to bolo vždy ako super stretko, 3. super stretko... tak neiem, ale keď Valentová asi nebude, ... a chata na Liptovskom Petre je ešte voľná v týchto termínoch... potom je už stále plná.
Simonab
20.04.07,07:20
Elenka, veď tu je "Stretko pre všetkých"
http://www.porada.sk/t39400-3-superstretko-porady.html?highlight=Superstretko

Muška, Elenka myslela stretko CCCC ( náhradné za Valentovú ), ale aby sa zasa niekto neurazil že sa vyčleňujeme tak dala stretko pre všetkých pretože sú vítaní všetci, ktorí majú záujem. Ja by som ešte Elenku poopravila, cena za jednu noc by bola približne 250,-SK.( dúfam že ma nezabijete, že som ju trošku zdvihla ). A aby ste mali predstavu, kde to asi bude prihodím aj link. ( dúfam že ma zasa Richard neznosí pod čiernu zem, že ide o reklamu ).
http://liptov.sk/chalupkamuzila/
Elena Navrátilová
20.04.07,07:23
Simonka a sú tam medvedíky? Ozaj na Donovaloch vraj zas horí, keby riadne spŕchlo, veď je to hrozné. To sa strašne aj predstaví. Chudáci...
Zita5
20.04.07,07:25
Simonka to je krása ..
camelfly
20.04.07,07:27
vyzera to tam nadherne a v krasnom prostredi
katkaj
20.04.07,07:28
Simonka to je krása ..

Je to naozaj rozprávkové ale obávam sa že tých postielok je tam pre všetkých poraďákov akosi málo ;)
Simonab
20.04.07,07:28
O medveďoch neviem je to dedinka pri Bešeňovej takže sa môžeme ísť aj okúpať ak bude záujem. A na tom koníkovi sa môžeme povoziť.:D Majiteľ je veľmi zlatý chlap.
Simonab
20.04.07,07:30
Je to naozaj rozprávkové ale obávam sa že tých postielok je tam pre všetkých poraďákov akosi málo ;)
Ideálne je 12 ľudí ale zmestí sa 16 a ak by nás bolo viac je tu ešte privát Olivia takž nebojte sa spať budeme mať kde.:--- ;)
Elena Navrátilová
20.04.07,07:30
O medveďoch neviem je to dedinka pri Bešeňovej takže sa môžeme ísť aj okúpať ak bude záujem. A na tom koníkovi sa môžeme povoziť.:D Majiteľ je veľmi zlatý chlap.
No tak teraz neviem, ale ani na koňovi som sa nevozila a zlatý chlap .... hmmmmm to už vonia atrakciou. :D ;) :---
willma
20.04.07,07:32
Je to naozaj rozprávkové ale obávam sa že tých postielok je tam pre všetkých poraďákov akosi málo ;) No čo veď záhrada veliká vyspíme aj pod s-Stanom :D
katkaj
20.04.07,07:33
No čo veď záhrada veliká vyspíme aj pod s-Stanom :D

jedine že tak :D:D:D
Muška
20.04.07,07:57
Muška, Elenka myslela stretko CCCC ( náhradné za Valentovú ), ale aby sa zasa niekto neurazil že sa vyčleňujeme tak dala stretko pre všetkých pretože sú vítaní všetci, ktorí majú záujem. Ja by som ešte Elenku poopravila, cena za jednu noc by bola približne 250,-SK.( dúfam že ma nezabijete, že som ju trošku zdvihla ). A aby ste mali predstavu, kde to asi bude prihodím aj link. ( dúfam že ma zasa Richard neznosí pod čiernu zem, že ide o reklamu ).
http://liptov.sk/chalupkamuzila/
Simonka, mne išlo len o to...., aby táto téma nepomýlila tých, ktorí sa chystajú na pravidelné "Stretko poraďákov".
evina
20.04.07,07:59
Simonka, mne išlo len o to...., aby táto téma nepomýlila tých, ktorí sa chystajú na pravidelné "Stretko poraďákov".

Akože aj mňa pomýlila...:)
Muška
20.04.07,08:03
Muška, Elenka myslela stretko CCCC ( náhradné za Valentovú ), ale aby sa zasa niekto neurazil že sa vyčleňujeme tak dala stretko pre všetkých pretože sú vítaní všetci, ktorí majú záujem.
Simonka,
a prečo sa vy vyčleňujete?????

Na "3. Stretko" ste prihlásené?? :rolleyes: Ste všetci vítaní :)
Elena Navrátilová
20.04.07,08:08
Simonka,
a prečo sa vy vyčleňujete?????

Na "3. Stretko" ste prihlásené?? :rolleyes: Ste všetci vítaní :)Práve preto som dala ten názov taký aj keď blbý, aby sa nikto nevyčleňoval a ani necítil vyčleňovaný. Vítaní sú všetci... a neviem ako to odčleniť... aby to nemýlilo. Ospravedlňujem sa za uvedenie do omylu.
Simonab
20.04.07,08:08
Simonka,
a prečo sa vy vyčleňujete?????

Na "3. Stretko" ste prihlásené?? :rolleyes: Ste všetci vítaní :)
Muška nevyčleňujeme sa. Nechceli sme nikoho pomýliť, len práve tieto termíny sú na tejto chate voľné a ja som si vôbec neuvedomila, že sú to termíny superstretka. Vieš dlho sme sa chystali do Valentovej, ale dáko nám to nevyšlo, tak sme hľadali náhradu. Je mi ľúto, že to takto vyznelo.
Elena Navrátilová
20.04.07,08:13
To sa nedá dodatočne opraviť názov témy? Poradí niekto? Prosím.
Muška
20.04.07,08:43
To sa nedá dodatočne opraviť názov témy? Poradí niekto? Prosím.
Elenka, veď kľudne môžete dať názov ako ste mali predtým.
Veď tu sa nikto neurazí....ak sa chcete stretnúť a pozývate aj ostatných. Veď aj my máme stretká....a myslím, že sa nikto neuráža :)

Ja by som Vás tiež rada spoznala, ale 2 "semináre" za sebou by som doma už asi neobhájila :D
katkaj
20.04.07,08:47
Ja by som Vás tiež rada spoznala, ale 2 "semináre" za sebou by som doma už asi neobhájila :D

Muška ale veď doma urobíš zo seba "nechápajúceho účtovníka" a povieš že to RZZP pochopíš až po dvoch seminároch. Je to tak rozsiahla problematika že skôr sa to pochopiť nedá :D
bepo
20.04.07,08:50
Ja by som sa chcel opýtať Mušky či si na Superstretko berie kávovar :D
ALDA
20.04.07,09:24
Ja by som sa chcel opýtať Mušky či si na Superstretko berie kávovar :D

Peťo, to chceš "chlastať" iba kávu:---..ako si sa vrátil z tej ďalekej cesty som ťa ešte nevidela:mee:, ale zíram:eek:
evina
20.04.07,09:29
Ja by som sa chcel opýtať Mušky či si na Superstretko berie kávovar :D

Káva z neho je výborná:---
ALDA
20.04.07,09:33
Káva z neho je výborná:---

:mee::mee::mee:..škoda, že som nemala príležitosť ochutnať.
Simonab
20.04.07,09:33
No vidím že ste nám tu spravili pekný mrník.:--- ;)
:rolleyes: ....kto vlastne toto slovo použil ako prvý?:---
evina
20.04.07,09:40
No vidím že ste nám tu spravili pekný mrník.:--- ;)
:rolleyes: ....kto vlastne toto slovo použil ako prvý?:---
prvýkrát Sylvinka:) ale my už sme takí , stačí nám povedať A a hneď sme pri Z:D:D
Muška
20.04.07,09:41
No vidím že ste nám tu spravili pekný mrník.:--- ;)
:rolleyes: ....kto vlastne toto slovo použil ako prvý?:---
Simonka,
akurát som ich chcela ukázniť...nech tu nerobia mrník....a myslím, že to bola Silviky :D , kto použil toto slovo, pretože jej tam robíme vždy mrník....Silviky sa vie tak pekne na to "jedovať" :rolleyes:

P.S.
Ináč , všetci majú otvorené dvere na ochutnávku kávy. Zatiaľ boli tuším 3 poraďáčky. :)
Muška
20.04.07,09:44
Muška, Elenka myslela stretko CCCC ( náhradné za Valentovú ), ale aby sa zasa niekto neurazil že sa vyčleňujeme tak dala stretko pre všetkých pretože sú vítaní všetci, ktorí majú záujem. Ja by som ešte Elenku poopravila, cena za jednu noc by bola približne 250,-SK.( dúfam že ma nezabijete, že som ju trošku zdvihla ). A aby ste mali predstavu, kde to asi bude prihodím aj link. ( dúfam že ma zasa Richard neznosí pod čiernu zem, že ide o reklamu ).
http://liptov.sk/chalupkamuzila/

Ináč - ide o toto :)

Simonka,
ale aspoň Vám túto tému stále "oživujeme" :D
To sa cení. Nie??
Simonab
20.04.07,09:51
Ináč - ide o toto :)

Simonka,
ale aspoň Vám túto tému stále "oživujeme" :D
To sa cení. Nie??

Jasné že sa to cení :D a som rada, že to všetko napokon dobre dopadlo.;)
Elena Navrátilová
20.04.07,09:52
Elenka, veď kľudne môžete dať názov ako ste mali predtým.
Veď tu sa nikto neurazí....ak sa chcete stretnúť a pozývate aj ostatných. Veď aj my máme stretká....a myslím, že sa nikto neuráža :)

Ja by som Vás tiež rada spoznala, ale 2 "semináre" za sebou by som doma už asi neobhájila :D
Inač, kde majú mušky pravý domov? Nie je to na každom stretku z porady? :--- ;) Takže neviem, neviem ... :cool: :D
Simonab
20.04.07,09:56
Elenka, veď kľudne môžete dať názov ako ste mali predtým.
Veď tu sa nikto neurazí....ak sa chcete stretnúť a pozývate aj ostatných. Veď aj my máme stretká....a myslím, že sa nikto neuráža :)

Ja by som Vás tiež rada spoznala, ale 2 "semináre" za sebou by som doma už asi neobhájila :D

Muška si vítaná. Určite by sa všetky baby potešili a hlavne Zitka, keby si nás prekvapila svojou návštevou.:D
Muška
20.04.07,10:06
Muška si vítaná. Určite by sa všetky baby potešili a hlavne Zitka, keby si nás prekvapila svojou návštevou.:D
Simonka, Ty si z Ružomberku??

No vidíš...a ja som asi pol roka bývala u tety v Rybárpoli :)
Proste Slovensko je jedna veľká dedina :D

Jááááj , veď aj ja by som sa potešila.....lebo pomaly na každom stretku stretnem niekoho s kým sme sa kedysi pohybovali v tesnej blízkosti. Však, Zitka :)
katkaj
20.04.07,10:08
Simonka, Ty si z Ružomberku??

No vidíš...a ja som asi pol roka bývala u tety v Rybárpoli :)
Proste Slovensko je jedna veľká dedina :D

Jááááj , veď aj ja by som sa potešila.....lebo pomaly na každom stretku stretnem niekoho s kým sme sa kedysi pohybovali v tesnej blízkosti. Však, Zitka :)

Prípadne v blízkosti tebe milovanej osoby ;):D
Muška
20.04.07,10:10
Prípadne v blízkosti tebe milovanej osoby ;):D
Katka, tým myslela moju dcéru....nie môjho chlapa :D
Simonab
20.04.07,10:11
Simonka, Ty si z Ružomberku??

No vidíš...a ja som asi pol roka bývala u tety v Rybárpoli :)
Proste Slovensko je jedna veľká dedina :D

Jááááj , veď aj ja by som sa potešila.....lebo pomaly na každom stretku stretnem niekoho s kým sme sa kedysi pohybovali v tesnej blízkosti. Však, Zitka :)

Muška teraz z Ružomberka.:D Ale 20 rokov som bývala v Bánove pri Nových Zámkoch ( mimochodom 7 km od dedinky kde teraz býva Zitka ), z toho 4 krásne roky som strávila väčšinou v Nitre.;)
katkaj
20.04.07,10:15
Muška teraz z Ružomberka.:D Ale 20 rokov som bývala v Bánove pri Nových Zámkoch ( mimochodom 7 km od dedinky kde teraz býva Zitka ), z toho 4 krásne roky som strávila väčšinou v Nitre.;)

To by sme mohli založiť novú tému " aký je ten svet malý, alebo kto koho pozná a ani o tom nevie " :D
endrju
20.04.07,11:41
Predsa všetci poznajú všetkých :D :cool: ;) :) :rolleyes:
camelfly
20.04.07,13:48
Elenka, vidim ze budes musiet vetrat castejsie temu, dnes je piatok a vonku slniecko, odsuhlasenie vacsiny asi az vecer alebo zajtra

- vlastne vetrat ani moc nie lebo ako vidim vetra sa dostatocne :D
aj s mrnikom
Eulalia
20.04.07,18:34
Posúvam ďalej ...... Perníková chalúpka je nádherná, záhrada tiež, koník nevyzerá nebezpečný a na toho zlatého chlapa som zvedavá:D :D :D :D

P.S. Vďaka, že ste sa chopili iniciatívy, keď som ja, súc zaneprázdnená, nemala čas a príležitosť. Keby to bola zaneprázdnenosť aspoň nejakým keď už nie zlatým, aspoň strieborným chlapom, ale bolo robotou (fuj, to je ale hnusné slovo):D :D :D
Elena Navrátilová
21.04.07,19:30
posúvam... termín treba dohodnúť a rezervovať "perníkovú chalúpku u zlatého chlapa" :D ;)
Eulalia
22.04.07,07:27
No vidíš, toto je presne nový názov témy:D "Perníková chalúpka u Zlatého chlapa":D Mám pocit, že Simonka ako zadávateľ témy môže zmeniť názov, postup by mal byť niekde v Ohlasoch, v práci s Poradou. Len prosím všetkých pyromanov, aby sa tejto perníkovej chalúpke vyhýbali:cool: , lebo CCCC stretko sa potom bude organizovať ozaj riadne dlho;)
willma
22.04.07,09:59
Evi neboj, nezhoríme, bude tam odborný dozor,:D :D teda aspoň dúfam:( :(
Zita5
22.04.07,17:51
No vidím že sa tu rozprúdila riadna debata :) , nebola som tu od piatku .....mrník riadny;) , ale napriek tomu teraz nemviem , či ideme alebo ako a čo?............mám sa pripravovať ?
Simonab
22.04.07,18:32
No vidím že sa tu rozprúdila riadna debata :) , nebola som tu od piatku .....mrník riadny;) , ale napriek tomu teraz nemviem , či ideme alebo ako a čo?............mám sa pripravovať ?

Zitka jasne že sa máš pripravovať. Ideme;) len treba upresniť termín.
Majka stále nevidím tvoj súhlas, ale viem že nás samé nepustíš.:D
Simonab
22.04.07,18:33
No vidíš, toto je presne nový názov témy:D "Perníková chalúpka u Zlatého chlapa":D Mám pocit, že Simonka ako zadávateľ témy môže zmeniť názov, postup by mal byť niekde v Ohlasoch, v práci s Poradou. Len prosím všetkých pyromanov, aby sa tejto perníkovej chalúpke vyhýbali:cool: , lebo CCCC stretko sa potom bude organizovať ozaj riadne dlho;)

Evka naozaj je to pekný názov aj mne sa zapáčil, ;) ale bohužiaľ ja to nezmením, to musí Elenka ona zakladala túto tému.
Elena Navrátilová
22.04.07,18:45
Evka naozaj je to pekný názov aj mne sa zapáčil, ;) ale bohužiaľ ja to nezmením, to musí Elenka ona zakladala túto tému.
No ale ja som síce ten názov vymyslela, ale to sa nedá. No ale ja som nevedela, že je zlatý. Až potom... ;) :mee:
Elena Navrátilová
23.04.07,05:22
posúvam... termín treba dohodnúť a rezervovať "perníkovú chalúpku u zlatého chlapa" :D ;)
Simonab
23.04.07,07:58
Babuľky moje ( aj babuliaci :D ) idem vás aj ja trošku posúriť, aby ste sa čím skôr rozhodli, aby nám "zlatý chlap" našu perníkovú chalúpku nezajednal niekomu inému šikovnejšiemu.:--- Budem rada, ak sa dohodnete do konca tohto týždňa aspoň na termíne. Prípadné dodatočné prihlášky budú akceptované.:D Opakujem vítaný je každý kto má chuť sa trošku zabaviť, pokecať a konečne sa spoznať.;)
Zita5
23.04.07,07:59
Simonka ešte doplniť dokedy poslať peniažky na ubytovanie ....lebo predpokladám , že sa bude platiť aj záloha ...:)
Simonab
23.04.07,08:02
Simonka ešte doplniť dokedy poslať peniažky na ubytovanie ....lebo predpokladám , že sa bude platiť aj záloha ...:)
Zitka netreba platiť sa bude až na mieste.
willma
23.04.07,08:21
noooo, asi sa prispôsobím väčšine, len ešte neviem kedy sa mi dítko zo školky v prírode vráti, teda viem že v sobotu, ale neviem o koľkej, už som predbežne aj nejaké približovadlo zisťovala, takže uvidím. Presne budem až 10.5. vedieť-to máme rodičko
Marianna01
23.04.07,15:23
možno ste, dievčatá moje, zaregistrovali moju častejšiu neúčasť na porade (to si fandím, že ma niekto aj registruje, čo? ale hlavne, že si veríme:D) , teraz som objavila túto tému - máte ešte voľné miesto v perníkovej chalúpke? Ja by som sa pozhovárala s chlopom zoči-voči a prípadne sa dohodla, aby som sa aj zúčastnila - teda, ak ešte je miesto...
Elena Navrátilová
23.04.07,15:27
Samozrejme aj zaregistrovala /to dobre vieš/ aj je miesto. Tak už len to zoči voči. ;) :D :--- :cool: Inak ja budem potrebovať dve miesta, zrejme pôjde aj dcéra. ;) Videla to čo sa tu deje a neodolala, možno sa bojí o maminku. ;)
Marianna01
23.04.07,15:33
A ktorý je to teda termín?
Simonab
23.04.07,16:42
A ktorý je to teda termín?

Vyzerá to tak že ten posledný májový vyhovuje väčšine. A aj Wilma sľúbila že sa prispôsobí. Ak ti vyhovuje prihlás sa. Teším sa že ste sa toľké ozvali aj keď je už krátka doba na rozhodovanie. Marianka jasne že si chýbala, sme si všimli. Dúfam že detičky sú už v poriadku.
willma
23.04.07,18:06
Vyzerá to tak že ten posledný májový vyhovuje väčšine. A aj Wilma sľúbila že sa prispôsobí. Ak ti vyhovuje prihlás sa. Teším sa že ste sa toľké ozvali aj keď je už krátka doba na rozhodovanie. Marianka jasne že si chýbala, sme si všimli. Dúfam že detičky sú už v poriadku. No sľúbila jak sľúbila. Všetko závisí od príchodu detičiek zo ŠVP.ale dúfam, že do 12-tej budú v Ba jak na koni. :D
Eulalia
25.04.07,03:41
Znovu opakujem ponuku - z Piešťan a okolia 4 miesta v aute. Ak niekto z Ba nemá možnosť, zbehnem aj do Ba a budem to zbierať po ceste:D Dajte vedieť.
Wilmuš, ak by si mohla prísť až v sobotu, môžem pre Teba zbehnúť k nejakému verejnému približovadlu.:D
willma
25.04.07,04:53
Znovu opakujem ponuku - z Piešťan a okolia 4 miesta v aute. Ak niekto z Ba nemá možnosť, zbehnem aj do Ba a budem to zbierať po ceste:D Dajte vedieť.
Wilmuš, ak by si mohla prísť až v sobotu, môžem pre Teba zbehnúť k nejakému verejnému približovadlu.:D Tak dík, vyzerá to tak, že moje dítko milené uvidím až v nedeľu večer. Oni tam budú ešte v sobotu obedovať. V piatok ju vyberať nechcem, len nech si užije, takže to vyzerá že si budem užívať aj ja už od piatku. :D
Simonab
25.04.07,05:56
Dievčatá tak som nahlásila ten termín od 25.5., aby sme ho mali istý. Predsa len je to atraktívna lokalita. Teším sa na vás a dúfam, že nám už do toho nič nepredvídavé nepríde.:--- ;)
Zita5
26.04.07,15:31
P o s ú v a m :) :( :mad: :--- :D :confused: :o ;) :rolleyes: :cool:
Eulalia
27.04.07,19:32
P o s ú v a m :) :( :mad: :--- :D :confused: :o ;) :rolleyes: :cool:


P o s ú v a m posunuté od najsamsmajlíkovitejšej:D
Simonab
01.05.07,17:04
Posúvam. Dnes sme boli trošku okuknúť terén, aby sme vedeli do čoho ideme. Teda poviem vám chalúpka vyzerá krajšia ako na fotkách. Je to za dedinou, takže kričať môžeme do sýtosti. Les poblízku nie je, medvede nehrozia, ale ak by mal niekto záujem dáky by sme zohnali ( samozrejme les:D ). Ešte keby nám aj počasíčko vyšlo dáke slnečné, vonku máme trávičku, môžme sa vyhrievať na slniečku.:--- Ohnisko, záhradný krb..... všetko čo potrebujeme.;)
Timka1
01.05.07,17:16
Ja trošku mimo témy: keď som uvidela tú chalúpka, hneď som volala či sa nenájde nejaký voľný termín na leto. Žiaľ nenašiel sa, ale zato si idem rezervovať na leto 2008. Je fakt nádherná. Ďakujem veľmi pekne za objavenie chalúpky a nech Vám to stretko vyjde, dobre sa zabavte.
Zita5
01.05.07,17:18
Timka , no teda už budem musieť aj ja rezervovať na rok 2008 .....;)
Timka1
01.05.07,17:21
Nakoniec z toho vyjde "poradochalúpka". Myslím, že sa páči každému.
Elena Navrátilová
04.05.07,04:03
P o s ú v a m :) :( :mad: :--- :D :confused: :o ;) :rolleyes: :cool:
alušik
04.05.07,05:24
Kuk.;) :D Posúvam aj ja... Už aby to stretko bolo, hádam sa na Vás budem môcť prísť pozrieť.:rolleyes: :cool: :---
Simonab
04.05.07,06:00
Kuk.;) :D Posúvam aj ja... Už aby to stretko bolo, hádam sa na Vás budem môcť prísť pozrieť.:rolleyes: :cool: :---

Super Alenka, včera sme ťa spomínali, že by si mohla aj ty prísť kuk. :--- ;)
Eulalia
06.05.07,03:54
Pekné nedeľné ránko želám:D Simonka, mohla by si sem dať popis cesty, ako tú perníkovú chalúpku nájdeme najľahšie? Ale odrobinky a perníčky na cestu netrús, to by mi vtáčiky pozobali skôr, ako by som to ja objavila. A čo keď by som potom zablúdila do nesprávnej perníkovej chalúpky?:D Možno by si na mne pochutnala nejaká ježibaba (a mala by na čom, je toho na mne dosť, ani vykrmovať by ma nemusela, rovno na lopatu a šup do pece:D ) Alebo by som našla inú chalúpku s nejakým tiež zlatým chlapom:eek: a čo potom?:D
A dievčatá, ktoré potrebujete odvoz, ozvite sa, aby sme sa mohli včas dohodnúť, koho vezmem, kde a o koľkej.

P.S. Včera som si kúpila plavky, slniečko už môže svietiť:D
Zita5
06.05.07,08:02
Chcela som sa dostať na obrázok chaty a nedá sa mi otvoriť .....
Melnick
06.05.07,08:13
Chcela som sa dostať na obrázok chaty a nedá sa mi otvoriť .....

Zitka Ty si dobrá,hádam nechceš ,aby bola chatka otvorená, veď sa tam potom niekto nasťahuje.:D :D :D
Zita5
06.05.07,10:53
Zitka Ty si dobrá,hádam nechceš ,aby bola chatka otvorená, veď sa tam potom niekto nasťahuje.:D :D :D


Ale tak chcela som sa pochváliť na akú peknú chatu ideme , a nevedela som ju otvoriť ...bolo zamknuté a aj je .....:) ;)
Melnick
06.05.07,12:23
Zita5
06.05.07,12:37
Simonab
06.05.07,17:44
Chcela som sa dostať na obrázok chaty a nedá sa mi otvoriť .....

Zitka nedá sa vôbec otvoriť stránka Liptov.sk, asi robia nejakú údržbu. Skús zajtra. Ale priložím fotku aspoň takto. Nie je síce dobre vidno ale aspoň trošku.
Simonab
06.05.07,17:52
Evka dobre skúsim opísať cestu z Ružomberka. Takže z Ružomberka vyrazíte smerom na Liptovský Mikuláš. Keď budete na dialnici za benzínkou Slovnaft odbočíte smerom na Bešeňovú. Potom druhá odbočka vľavo ( smer Bešeňová ) a hneď potom prvá vpravo. Tam už uvidíte tabuľu Liptovký Michal. V dedine pôjdete stále po hlavnej skoro až na koniec. No a tuná to budem musieť podrobne popísať, ale až budúci týždeň v pondelok. Ideme tam na víkend tak si to pekne zaznačím aby ste trafili správne. OK?
A tie plavky sú super nápad, takže baby berte si príklad a určite si ich nezabudnite vziať.:---
Elena Navrátilová
10.05.07,11:11
Takže ku mne si prirátajte dve osoby. Nemôžem dať súhlas, lebo sa neviem naklonovať a nejaké viac nickovanie nemusím... tak k prihlásenej Elene Navrátilovej + 2 osôbky, ale samozrejme ženského pohlavia. :---
Zita5
10.05.07,11:17
Takže ku mne si prirátajte dve osoby. Nemôžem dať súhlas, lebo sa neviem naklonovať a nejaké viac nickovanie nemusím... tak k prihlásenej Elene Navrátilovej + 2 osôbky, ale samozrejme ženského pohlavia. :---


Už sa tešíme Elenka +2 ......;) :)
Simonab
10.05.07,11:30
Takže aby bolo jasné pre všetkých.
Do "Perníkovej chalúpky u Zlatého chlapa" sa ide v termíne: 25.-27.5.2007
Je to už uzavreté, dohodnuté. Bohužiaľ aj keby sme chceli nasledujúci termín je už zadaný. Pokiaľ už niekto hlasoval za druhý termín a chcel by sa k nám pridať stačí ak dá súhlas pod tento príspevok.
Teším sa na Vás na všetkých.
Beata
10.05.07,11:32
Teraz som si všimla túto tému. Hoci som ju celú neprečítala, aj tak neviem pochopiť, prečo ste sa na 3. Superstretko Porady v Selciach neprihlásili - Elena Navrátilová a Simonab, keď sa chcete stretávať s ľuďmi z Porady?
Veľmi rada by som Vás aj ja spoznala a isto aj ostatní poraďáci, ktorí prídu do Seliec pri BB.
Simonab
10.05.07,11:33
Ešte chcem upozorniť Evičku a všetkých, ktorí majú zálusk na kúpanie v Bešeňovej. Neberte si nové plavky. Voda je tu termálna, železitá a plavky zostávajú žlté aj po dôkladnom vypratí. Takže dáke staršie...alebo ništ.:D
Simonab
10.05.07,11:39
Teraz som si všimla túto tému. Hoci som ju celú neprečítala, aj tak neviem pochopiť, prečo ste sa na 3. Superstretko Porady v Selciach neprihlásili - Elena Navrátilová a Simonab, keď sa chcete stretávať s ľuďmi z Porady?
Veľmi rada by som Vás aj ja spoznala a isto aj ostatní poraďáci, ktorí prídu do Seliec pri BB.

Beatka je mi to ľúto že to takto vyznelo, ale prečítaj si prvé stránky prečo je tomu tak.
Beata
10.05.07,11:43
Beatka je mi to ľúto že to takto vyznelo, ale prečítaj si prvé stránky prečo je tomu tak.
Neviem čo ako vyznelo... ja sa pýtam, že prečo ste sa neprihlásili na 3. Superstretko Porady? Nemáte záujem sa s nami stretnúť? Však ak sa chcete stretnúť v užšom kruhu, to je Vaša vec a je to úplne v poriadku, ale ste mali byť najprv prihlásené na 3. Superstretko a potom vymýšľať Vaše súkromné stretko v užšom kruhu...
Odpovedz mi prosím Ťa, prečo si sa neprihlásila na to 3. Superstretko. Aj Elenka Navrátilová.
Ďakujem
Zita5
10.05.07,11:46
Beátka , nebuď krutá ;) ......my sme mali naplánované stretko na Starých Horách , lenže to sa nepodarilo z dôvodu istého zorganizovať a toto bol náhradný termín .



Beátka pozri tu

http://www.porada.sk/showthread.php?t=40068&highlight=Stretnutie+CCCC
Beata
10.05.07,11:50
Zitka, prečo som krutá? Ja sa normálne pýtam, že prečo???

Stretko na Starých Horách ste začali špekulovať až potom, takže sa pýtam, prečo ste si vymysleli stretko v takom istom termíne? Alebo ani to by ma tak netrápilo, lebo to je Vaša vec, však všade sa stretávajú ľudia, aj v Blave, aj v Košiciach, aj v Prievidzi... ale tí z Blavy, aj Košíc, aj Prievidze prídu aj na 3. Superstretko a Vy nič. To mi nie je jasné a divím sa preto.
Simonab
10.05.07,11:52
No dobre, v prvom rade preto, že som nechcela nič sľubovať, lebo som nevedela ako budem s časom, čakala som na aký termín to vyjde. A pokiaľ by sa mi aj nedalo prísť na celý víkend, rátala som s tým, že vás pídem kuk aspoň v sobotu, keďže to z Ružomberka nie je veľmi ďaleko. Teraz ale viem naisto, že ani len to mi nevyjde, lebo sme odcestovaní. Neviem čo by som mala ešte dodať.
Beata
10.05.07,12:00
No dobre, v prvom rade preto, že som nechcela nič sľubovať, lebo som nevedela ako budem s časom, čakala som na aký termín to vyjde. A pokiaľ by sa mi aj nedalo prísť na celý víkend, rátala som s tým, že vás pídem kuk aspoň v sobotu, keďže to z Ružomberka nie je veľmi ďaleko. Teraz ale viem naisto, že ani len to mi nevyjde, lebo sme odcestovaní. Neviem čo by som mala ešte dodať.
Akože myslíš si, Simonka, že ja som presne vedela, že vtedy nebudem mať nič? Ja dnes neviem, čo bude zajtra a nie že ešte v júni a napriek tomu som si urobila v kalendári veľký nápis
3. Superstretko Porady.


Ale ja sa nehnevám, alebo nehádam, ani nič také, nemusíš sa brániť, neútočím. Proste som sa opýtala, lebo mi to bolo divné, že ste sa nezaujímali o to hlavné stretko Porady, hoci ste naklonené takýmto typom stretnutí. To je všetko ;)
Samozrejme, že Vám prajem, aby Vám bolo príjemne na tom Vašom stretku a snáď sa jeden ročník objavíte aj medzi nami, ostatnými :)
Simonab
10.05.07,12:03
Beatka akože nezaujímali, ja som bola v téme superstretko vždy keď bolo niečo nové a tiež som mala poznačené v kalendári dátumy 25.-27.5.. :mee: Prvé dva júnové víkendy tu nie sme takže keby sa aj chata v Tatrách konala prvý júnový víkend určite by to bolo bezo mňa.:mee:
Beata
10.05.07,12:18
Joj Simonka, musím utekať za klientom. Cmuk a nehnevaj sa, že som sa opýtala ;)
Elena Navrátilová
10.05.07,12:30
Teraz som si všimla túto tému. Hoci som ju celú neprečítala, aj tak neviem pochopiť, prečo ste sa na 3. Superstretko Porady v Selciach neprihlásili - Elena Navrátilová a Simonab, keď sa chcete stretávať s ľuďmi z Porady?
Veľmi rada by som Vás aj ja spoznala a isto aj ostatní poraďáci, ktorí prídu do Seliec pri BB.
Určite sa aj ja rada stretnem s ostatnými členmi z porady, skutočne to bolo tak, že sme boli pozvané do Valentovej, ale vieš aké problémy tam boli. Verím, že na budúci rok sa určite budem aj ja môcť zúčastniť stretka s inými členmi z porady, tento rok to zhodou náhod vyšlo ako vyšlo. Netreba za tým nič iné hľadať. A možno sa zorganizuje aj ďalšie tohto ročné veľké superstretko porady. Ale možno ... jeden nikdy nevie. ;)
ALDA
10.05.07,14:59
Dievčatá CCCC ako vidím podľa ankety, nemali by ste to zvážiť a prísť na 3 superstretko :confused::)
Môj názor a vopred prepáčte, že sa do toho miešam.
Elena Navrátilová
10.05.07,15:06
Dievčatá CCCC ako vidím podľa ankety, nemali by ste to zvážiť a prísť na 3 superstretko :confused::)
Môj názor a vopred prepáčte, že sa do toho miešam.
Helka, príď aj Ty,.... kto sa chce stretnúť, môže prísť aj na nákuk aj ako sa mu bude páčiť. Veď je to pre všetkých. Nadarmo sa nehovorí "malá kopa pýta viac". :D ;) :--- :) :) :)
Simonab
18.05.07,15:10
P o s ú v a m :) :( :mad: :--- :D :confused: :o ;) :rolleyes: :cool:

Elen už sa nevieš dočkať?:D Posúvam baby mali by sme sa aj na detailoch dohodnúť.:--- Čo vy na to?;)
Elena Navrátilová
18.05.07,15:46
Som za... chce to ďalšie hromadné sedenie... ;) :D že by pred chatou? :D
Eulalia
19.05.07,04:00
Som za... chce to ďalšie hromadné sedenie... ;) :D že by pred chatou? :D

Uff, teraz som dostala sama seba:eek: Zafixovala som si dátum, ktorý bude budúci víkend a teraz sedím v robote:mad: a rozmýšľam, či som nemala byť niekde inde - napr. v Perníkovej chalúpke u Zlatého chlapa.:) Ja už mesiac presviedčam kolegov, že jednoducho sa budú musieť budúci piatok zaobísť bezo mňa a nielen robotu, ale aj kávu si budú musieť spraviť sami:D A ako ich poznám, skôr zvládnu tú robotu, ako kávu.:D Radšej ju nebudú piť, ako by si ju mali spraviť sami:D
Elena Navrátilová
22.05.07,08:13
P o s ú v a m :) :( :mad: :--- :D :confused: :o ;) :rolleyes: :cool:Takže všetci, ktorí chcú prísť, 25. 5. 2007 sú vítaní. Dobre by bolo, sa ešte ozvať, e dôjdu, každá návšteva je vítaná. :cool:
Eulalia
22.05.07,18:46
Simonka a prosím pekne, doplň popis cesty, lebo ja sa aj doma stratím:D , nie to ešte v cudzine:D
O koľkej sa navrhuje zraz?
Kto sa chce odviezť zo smeru od Piešťan?
Simonab
22.05.07,19:09
Simonka a prosím pekne, doplň popis cesty, lebo ja sa aj doma stratím:D , nie to ešte v cudzine:D
O koľkej sa navrhuje zraz?
Kto sa chce odviezť zo smeru od Piešťan?

Evka a aj všetci ostatní. Tak ako som písala v predchádzajúcom príspevku. Od Ružomberka pôjdete smerom na Liptovský Mikuláš. Keď sa dostanete na dialnicu hneď za benzínkou slovnaft je výpadovka na Bešeňovú. Odbočíte doprava a idete stále smer Bešeňová (na druhej križovatke odbočíte doľava). Tesne pred Bešeňovou je odbočka vpravo a tam už vidíte aj tabuľu Liptovský Michal. No a tu stále prostriedkom dediny stále po hlavnej až skoro na koniec, kde odbočíte vpravo. A tu sa riadite už hlavne podľa potoka, ktorý by mal tiecť po vašej pravej ruke. Prejdete popod tunel a tu až na koniec cesty, pri poslednom dome znovu doprava ( je to taká poľná cesta ) a tam to už uvidíte nemôžete sa pomýliť je tam len jedna chalúpka a to je tá naša.;) Ak náhodou zablúdite stačí sa spýtať na ten železničný podjazd-tunel, je to jediná cesta.:--- ;)
Simonab
22.05.07,19:15
Čo sa týka hodiny príchodu ešte zajtra upresním. Mne to vyjde asi až večer. Skúste aj vy napísať kedy približne budete v RK, možno by sa dal dohodnúť nejaký rozumný čas a vyrazili by sme z RK spoločne. Ale inak môžete kedykoľvek. Ja toho nášho zlatého chlapa upozorním odkedy sa asi tak budeme schádzať aby na nás čakal.;)
Eulalia
23.05.07,17:57
Čo sa týka hodiny príchodu ešte zajtra upresním. Mne to vyjde asi až večer. Skúste aj vy napísať kedy približne budete v RK, možno by sa dal dohodnúť nejaký rozumný čas a vyrazili by sme z RK spoločne. Ale inak môžete kedykoľvek. Ja toho nášho zlatého chlapa upozorním odkedy sa asi tak budeme schádzať aby na nás čakal.;)

Čo sa týka toho zrazu, pre mňa bolo už včera neskoro. Už som vyžmýkaná ako citrón:( Plánujem vyraziť okolo 16. hod, takže predpokladaný príchod u mňa je cca 19-20 hod. Keďže je piatok, budú asi plnšie cesty a ešte som nestihla pozrieť, koľko je to vlastne km:eek:
Ale už sa na Vás všetky teším:)
Simonab
23.05.07,18:08
Čo sa týka toho zrazu, pre mňa bolo už včera neskoro. Už som vyžmýkaná ako citrón:( Plánujem vyraziť okolo 16. hod, takže predpokladaný príchod u mňa je cca 19-20 hod. Keďže je piatok, budú asi plnšie cesty a ešte som nestihla pozrieť, koľko je to vlastne km:eek:
Ale už sa na Vás všetky teším:)

Evka aj my sa tešíme a dúfam, že si aspoň trošku oddýchneš od roboty.;) Dôležité je že prídeš.:) Vyzerá to tak, že všetky toho máme nejako veľa, takže až okolo 20:00 sa zídeme komplet ak nie neskôr. Ale to neva, my si to vynahradíme, však dievčatá?;) :---
ALBO
24.05.07,05:38
:confused: Práve som nakukla na nejaké strany v tejto téme a nechápem prečo sa organizuje stretnutie v takmer rovnakom čase inde ako už zabehnutá akcia. Zmyslom Superstretka je predsa aby sme sa spoznali všetci navzájom.
Nemôžu predsa organizovať rovnaké stretnutie dvaja v takmer rovnakom čase a ešte pre všetkých. Mohlo predsa dôjsť k dohode a zorganizovať sa toto druhé stretnutie na jeseň alebo v zime.
A ešte to vyzerá tak , že tí čo idú jeno stretko , nepôjdu na druhé.
Takže separé :confused: :confused:
Zita5
24.05.07,06:40
:confused: Práve som nakukla na nejaké strany v tejto téme a nechápem prečo sa organizuje stretnutie v takmer rovnakom čase inde ako už zabehnutá akcia. Zmyslom Superstretka je predsa aby sme sa spoznali všetci navzájom.
Nemôžu predsa organizovať rovnaké stretnutie dvaja v takmer rovnakom čase a ešte pre všetkých. Mohlo predsa dôjsť k dohode a zorganizovať sa toto druhé stretnutie na jeseň alebo v zime.
A ešte to vyzerá tak , že tí čo idú jeno stretko , nepôjdu na druhé.
Takže separé :confused: :confused:

Ja k tomu len v krátkosti , budem rada ak mi vyjde toto malé stretko a nie že by som rozmýšľala ešte o inom a ďalšom termíne , kedy sa koná spoločné stretko , jednoducho sa nedá vždy a všade . ;) :) Takže ja by som to nebrala ako separé .Vysvetlenie už bolo v predchádzajúcich príspevkoch .:)
Simonab
24.05.07,07:36
Heli:confused: . Nechápem veď aj Ty si predsa bola prihlásená na stretko u Ľudmilky-Maliny a vieš že toto mala byť náhrada, za to zrušené stretko. Prečo mám pocit, že akokoľvek napíšeme je zle. Bolo stretko CCCC separujeme sa :o ( teda podľa niektorých ), napísali sme stretko pre všetkých zasa je zle a aj tak sa separujeme:mee: . Albo a prečo nemôžeme mať stretko?:eek: Veď to nie je presne v tom čase ako Selce.
ALDA
24.05.07,07:58
Heli:confused: . Nechápem veď aj Ty si predsa bola prihlásená na stretko u Ľudmilky-Maliny a vieš že toto mala byť náhrada, za to zrušené stretko. Prečo mám pocit, že akokoľvek napíšeme je zle. Bolo stretko CCCC separujeme sa :o ( teda podľa niektorých ), napísali sme stretko pre všetkých zasa je zle a aj tak sa separujeme:mee: . Albo a prečo nemôžeme mať stretko?:eek: Veď to nie je presne v tom čase ako Selce.

Nemyslím na separovanie, ale že je skoro súčasne s hlavným stretkom, ktoré býva pravidelne koncom mája a rozhodlo sa na začiatok júna. Aj pre mňa sú tie dva týždne za sebou veľa. A ja dávam prednosť 3 Superstretku, pretože naň chodím už od jeho vzniku a stretávam sa s poraďákmi z celého Slovenska:) takže tak som to myslela a aj napísala v príspevku, že by sa malo prehodnotiť /tešila som sa na Valentovú/ a odložiť CCCC na neskoršií termín. Takže už ma chápeš? Prajem príjemný pobyt a dúfam, že si to zopáknete v Selciach.:):):)
Elena Navrátilová
24.05.07,09:15
mimotemy Je mi neskutočne ľúto, že stretko vo Valentovej nevyšlo... ale začína ma mrzieť, že sme to zverejnili. Tak ako bola terčom téma "Ak sa cítiš zle" a stále je ale už nie priamo, len ... tak aj toto stretko ...jednoducho začínam mať pocit, že dúfam, že napriek okolnostiam sa budem neskutočne tešiť. Veď sme hádam všetci svojprávni, nie? To ostatné je len zhoda náhod, hlavne čo sa týka termínu. Vieme, že v sezóne sa takéto lokality rezervujú skôr a myslím, že aj toto by bolo vo väčšom počte keby neboli "Nemkrahule"... ale je to tak ako to je a neskutočne ma mrzí dookola to "konštatovanie"... Ďakujem za pochopenie a týmto túto tému považujme za uzavretú, ak sa dá zmazať tak ju samozrejme zmažem.
ALBO
24.05.07,10:46
Možno sa vám nevydaril práve ten názov "Stretko pre všetkých", Ja považujem za stretko pre všetkých najmä to Superstretko organizované už tretí rok poradou. Ale inak vám samozrejme prajem príjemný pobyt, lebo ono vždy dobre padne nachvílu vypadnúť medzi ľudí oddýchnuť si.
Elena Navrátilová
28.05.07,09:07
Nakoľko sa o tie super zážitky chceme podeliť, ... rada za tým účelom otváram túto tému. :D :cool:
Simonab
28.05.07,09:10
ALBO vďaka, naozaj bolo super. Spoznala som super baby, ktoré sú za každú srandu. Perfektne sme zrelaxovali, vyšantili sa, pribrali:D . Elen nám dobre navarila, Zitka nás zasa strážila:D .... Bolo jednoducho fajn.
Elena Navrátilová
28.05.07,09:25
ALBO vďaka, naozaj bolo super. Spoznala som super baby, ktoré sú za každú srandu. Perfektne sme zrelaxovali, vyšantili sa, pribrali:D . Elen nám dobre navarila, Zitka nás zasa strážila:D .... Bolo jednoducho fajn.:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Simonka, budeš kronikárka, dobre? Fotodokumnetáciu prosím vyretušovať na krásnych 17-násť nielen dušou ale aj vzhľadom. :D ;) http://www.gify.nou.cz/obr9_carod2_soubory/ca25.gif
Muška
28.05.07,09:28
No, baby ....tak ste si to nacvičili a teraz šup-šup prihláste sa sem:
http://www.porada.sk/t39400-3-superstretko-porady.html?highlight=Superstretko