fipina
20.04.07,09:30
Chcela by som sa opýtať, ako si Vy zakladáte dohody - podľa dátumu vystavenia alebo podľa nástupu do práce?
katkaj
20.04.07,07:38
Chcela by som sa opýtať, ako si Vy zakladáte dohody - podľa dátumu vystavenia alebo podľa nástupu do práce?


Dohody mám v jednom šanóne zoradené podľa abecedy a mám pri nich pripnuté kópie prihlášky a odhlášky aj toho prihlásenia čo sa má posielať popredu
fipina
20.04.07,07:53
Niekde som čítala, že by sa mali zakladať v poradí, v akom boli uzatvorené.
Už neviem, kde to bolo, nemôžem to nájsť.
katkaj
20.04.07,07:55
Niekde som čítala, že by sa mali zakladať v poradí, v akom boli uzatvorené.
Už neviem, kde to bolo, nemôžem to nájsť.

Každá mzdárka má podľa mňa vlastný spôsob zakladania a neviem o tom že by na to bol nejaký presný postup alebo nariadenie. Prípadná kontrola si aj tak povie ako to chce mať predložené
SilviaS
20.04.07,08:00
Ja si zakladám dohody a číslujem ich tak podľa dátumu kedy boli vystavené mám urobenú aj knihu na dohody a tám mám napísané čísla dohôd dátumy a aj sumy ktoré boli vyplatené meno a za akú prácu to bolo!!Dohody treba číslovať a písať do zošita jedna pani čo bola na kontorle zo Sociálnej poisťovne to tak chcela a bolo dobre ked som to tak mala urobené!!!
Tweety
20.04.07,08:02
Každá mzdárka má podľa mňa vlastný spôsob zakladania a neviem o tom že by na to bol nejaký presný postup alebo nariadenie. Prípadná kontrola si aj tak povie ako to chce mať predložené
Viesť evidenciu dohôd v poradí, v akom boli uzatvorené, je dané ZP § 224 odst.2 písm.d.
katkaj
20.04.07,08:08
Viesť evidenciu dohôd v poradí, v akom boli uzatvorené, je dané ZP § 224 odst.2 písm.d.


Viem len tam nie je napísané akou formou mám viesť tú evidenciu. Ked to pri kontrole vytlačím zo softweru tak mi nikto nič nemôže povedať ;)