bv_alexandra
20.04.07,09:52
Prosím Vás neviete niekto www stránku obch. centra v pandorfe?
Vďaka
andreaS
20.04.07,07:57
mozno pomoze:

http://www.google.sk/search?hl=sk&q=parndorf+outlet&btnG=H%C4%BEada%C5%A5+v+Google&meta=

Ak by neslo, tak na internete treba zadat do vyhladavaca PARNDORF OUTLET
bv_alexandra
20.04.07,08:06
posielam aspon takto bodíky:):):):):):):):):):):):) Ďakujem
andreaS
20.04.07,08:18
neni zac

a ak sa tam chystas, daj vediet, ci tam maju v sportovych /nike, adidas, puma/ nejake pekne mikiny. Myslim tym material prijemny na dotyk, nie flaus.

Ja som tam bola zatial 2x, ale kupila som si tam akurat tak sal a ciapku. Asi sme mali smolu a chytili sme po prvom zasobeni peknych veci... lebo mali same umele mikiny, nohavice... Ja som na tu sportovu modu. Keby som mohla ist do prace v teplakoch, tak idem :)

Boli sme este aj v shopping city sud pri viedni ale tiez som bola sklamana.. vizeralo to ako v sekaci /nic proti nim/ . vsetko nahadzane a nakupujuci sa ma v tom hrabat.. no neviem... asi sme aj tam vymakli zle obdobie... a zrejme velke plus je ist tam s niekym kto to tam uz pozna a vie ktore obchody stoja za to...

My sa chystame do Parndorfu za 3 tyzdne. A dufam, ze tentokrat si kupim uz nieco :)
katkaj
20.04.07,08:27
neni zac

a ak sa tam chystas, daj vediet, ci tam maju v sportovych /nike, adidas, puma/ nejake pekne mikiny. Myslim tym material prijemny na dotyk, nie flaus.

Ja som tam bola zatial 2x, ale kupila som si tam akurat tak sal a ciapku. Asi sme mali smolu a chytili sme po prvom zasobeni peknych veci... lebo mali same umele mikiny, nohavice... Ja som na tu sportovu modu. Keby som mohla ist do prace v teplakoch, tak idem :)

Boli sme este aj v shopping city sud pri viedni ale tiez som bola sklamana.. vizeralo to ako v sekaci /nic proti nim/ . vsetko nahadzane a nakupujuci sa ma v tom hrabat.. no neviem... asi sme aj tam vymakli zle obdobie... a zrejme velke plus je ist tam s niekym kto to tam uz pozna a vie ktore obchody stoja za to...

My sa chystame do Parndorfu za 3 tyzdne. A dufam, ze tentokrat si kupim uz nieco :)

S tými nákupmi v rakúsku je to veľakrát o náhode a šťastí. My chodievame do shoppingu city sud pri viedni skoro každé dva mesiace a niekedy prinesieme kopec vecí a niekedy si tam dáme pizzu a ideme domov :)
Nedá sa jednoznačne povedať či sa tam dobre nakupuje alebo nie, je to individuálne. My už máme vyhliadnuté svoje obchody kde viem že vždy niečo kúpim ale občas aj to nepomôže. Myslím že to isté sa dá povedať aj o slovenských obchodoch.
Móda a kvalita sa menia a asi sa nedá vyhovieť každému :);)
bv_alexandra
20.04.07,15:18
Ja som počula že sa dá dobre nakupiť aj v Brucku. tam by sme tiež chceli zablúdiť. Určite dám vedieť ako sme pochodili. ;)
petovsan
22.08.08,11:24
Tak včera som mala určite šťastie, keď som odišla s 13 kúskami oblečenia (to sa mi teda ešte nestalo ... môj max. nákup v Parndorfe doteraz boli 1 - 2 veci) z akcie nazvanej LATE NIGHT ... tiež sa niekto zúčastnil?
Čakala som, že sa tam nebude dať ani pohnúť, ale nebolo to až také hrozné, aj počasie bolo výborné.