babyslecna
23.04.07,09:19
Dobrý deň,

minulý týždeň som zamestnala 3 dohodárov s tým, že som na sociálnu poisťovňu zaslala prihlášku a zároveň odhlášku. Jeden z dohodárov mi nenastúpil do zamestnania nakoľko bol chorý. Práca sa týkala iba minulého týždňa. Čo teraz, keď ja som toho dohodára mala prihláseného na sociálnej poisťovni?
drobeceva
23.04.07,07:23
Daj na RL zrušenie prihlásenia.
Tweety
23.04.07,07:23
Dobrý deň,

minulý týždeň som zamestnala 3 dohodárov s tým, že som na sociálnu poisťovňu zaslala prihlášku a zároveň odhlášku. Jeden z dohodárov mi nenastúpil do zamestnania nakoľko bol chorý. Práca sa týkala iba minulého týždňa. Čo teraz, keď ja som toho dohodára mala prihláseného na sociálnej poisťovni?
Ak bol prihlásený na dohodu, ale nestihol nastúpiť, bolo potrebné túto prihlášku dátumom začiatku dohody zrušiť.
m.hladka
23.04.07,07:24
čím skor ho odhlásiť s dátumom nástupu, teda dátumom prihlášky, aby tam nebol ani jeden deň prihlásený.
babyslecna
23.04.07,07:27
Lenže ja som na registračnom liste dala aj prihlášku a zároveň odhlášku, lebo som vedela, že viac ako týždeň u mňa pracovať nebude. On ochorel na začiatku ale mal ešte nastúpiť v priebehu týžňa, no žiaľ sa nevyliečil.
Tweety
23.04.07,07:31
Lenže ja som na registračnom liste dala aj prihlášku a zároveň odhlášku, lebo som vedela, že viac ako týždeň u mňa pracovať nebude. On ochorel na začiatku ale mal ešte nastúpiť v priebehu týžňa, no žiaľ sa nevyliečil.
Nebolo to celkom OK, pretože odhlášku dávame až pri skutočnom skončení práce na dohodu. Skús kontaktovať SP ako by si to mohla napraviť. Podľa mňa by si mala odhlášku zrušiť a zrušiť jedine prihlášku.